Зворотний осмос ГЕЙЗЕР ПРЕСТИЖ M

Система очищення води Гейзер Престиж (зворотний осмос) - максимально можливий ступінь очищення води в поєднанні з мінералізацією дозволяє отримати ідеально чисту, смачну і корисну для людини воду. Фільтри очищення води Гейзер-Престиж М – це вода гірських джерел у вас вдома.

Уточнюйте цiну
ЗАКАЗАТИ

Переваги Гейзер Престиж М

Мембранні системи, що використовують зворотний осмос, отримали широке поширення в якості систем очищення, завдяки можливості очищати воду при надвисоких показниках жорсткості води – більше 10 мг-екв/л. На такій воді ресурс звичайних іонообмінних матеріалів по зм'якшенню води вичерпується дуже швидко, що призводить до частих їх регенерациям.
За ефективністю очищення зворотний осмос не має собі рівних. Бытоые фільтри, що використовують цей спосіб очищення, видаляють практично всі відомі забруднення. Зворотньоосмотична мембрана розділяє приходить на неї воду на чисту воду і потік концентрованих домішок, що йде в дренаж. Це досягається за рахунок того, що пори зворотноосмотичної мембрани мають розмір молекули води, а всі домішки набагато більше.
У система очищення води Гейзер Престиж М використовує найсучасніші мембрани фірми Desal зі збільшеним ресурсом. Це сама остання розробка з додатковим захисним шаром, що дозволяє істотно знизити згубний вплив на пори мембрани зворотного осмосу заліза і солей жорсткості і тим самим збільшити термін її служби.
Мембрани зворотного осмосу Desal сертифіковані за міжнародним стандартом NSF.
Але не всі мікроелементи потрібно видаляти з води. Повністю очищена вода стає, на думку більшості медиків небезпечною для здоров'я.
Тільки система очищення Гейзер-Престиж М очищеній воді повертається природний за рахунок використання спеціального мінералізатора для систем зворотнього осмосу. Мінералізатор створений компанією Гейзер на основі виключно природних компонентів і насичує чисту воду корисними солями кальцію і магнію. Таким чином, вода, очищена системою зворотного осмосу Гейзер-Престиж М, за своїми властивостями близька до Джерельної або талої води гірських льодовиків.
При цьому в деяких моделях системи очищення Гейзер-Престиж М передбачена можливість вибору типу вводи: з мінералізацією і без. Для цього використовується двоклавішний кран №7.
У системі очистки побутового фільтра Гейзер-Престиж використовується картриджі стандарту SlimLine, що дозволяє надійно очищати надходить воду від забруднень. Тільки картриджі стандарту SlimLine можуть гарантувати високий ступінь очищення води і довгий термін служби фільтра.

 

Попереднє очищення в системі Гейзер-Престиж М

Зворотний осмос Гейзер Престиж має систему попереднього очищення води на основі змінних картриджів.

1-я ступінь-механічне очищення води картриджем зі спіненого поліпропілену пористістю 5 мкм. Захищає мембрану зворотного осмосу від нерозчинних частинок – пісок, зваж, іржа.

2 – я ступінь-картридж СВС (карбон блок) з пресованого кокосового активованого вугілля - захист зворотньоосмотичної мембрани від хлору і органічних сполук.. Картриджі цього типу має більшу сорбційну здатність, ніж гранульоване вугілля. Картридж СВС добре очищає воду від хлору, покращує смаку, колір і запах води. Картридж СВС пройшов сертифікацію NSF – відповідність найжорсткішим у світі міжнародним вимогам за якістю. Пористість картриджа 10 мкм.

Для регіонів з високим вмістом у воді заліза і солей жорсткості на цій ступені очищення води може використовуватися картридж Арагон – іонообмінний полімер. Завдяки йому зворотньоосмотична мембрана буде служити довше. Фільтроматеріал Арагон-полімер комбінованої дії, що використовує мікроглобулярний спосіб очищення. Він затримує найдрібніші механічні частинки і видаляє розчинені хімічні домішки, пом'якшує, знезалізнює воду, завдяки складній структури, механізму сорбції і іонного обміну. Срібло в металевій формі, впроваджене в структуру полімеру запобігає розмноженню відфільтрованих бактерій і вірусів. Очищаючи воду, Арагон змінює структуру розчинених в ній солей кальцію і магнію (солей жорсткості) – «квазиумягчение». В результаті, у воді в 10 разів підвищується кількість арагоніту – засвоювання форми кальцію.

Унікальність всіх картриджів Арагон полягає в тому, що в них працюють одночасно два механізму очищення води з усунення накипу: видалення солей жорсткості з класичним механізмом іонного обміну (пом'якшення) і ефект «квазиумягчения» (патент 2004138606/15). Вода, насичена арагонітом не утворює при нагріванні міцного осаду у вигляді накипу, а наявний осад на стінках посуду – руйнується.

Ресурс картриджа Арагон до 7000 літрів, а з урахуванням регенерації може досягати 25000 л. Арагон сам підказує, коли необхідно провести заміну або регенерацію, завдяки властивості самоиндикации закінчення ресурсу – різкого зменшення напору чистої води.
3-я ступінь – картридж СВС (карбон блок) з пресованого активованого кокосового вугілля для захисту мембрани зворотного осмосу від залишків хлору і органічних сполук. Пористість картриджа 10 мкм.

Зворотньоосмотична мембрана - основа очищення води системою зворотного осмосу Гейзер Престиж. Це мембрана рулонного типу фірми Desal. Пористість зворотноосмотичної мембрани 0.0001 мкм. Розмір її пори порівняємо з розміром молекули води, тому мембрана зворотного осмосу пропускає тільки молекули води і менше, наприклад хлор.

Постугольний картридж створений компанією Гейзер спеціально для систем зворотного осмосу за технологією карбон-блок. Покращується смак і колір очищеної води, очищає воду від залишків хлору і неприємних запахів.

Мінералізатор створений компанією Гейзер для фільтра води Гейзер Престиж М (зворотний осмос) на основі природних і екологічно чистих матеріалів. Відновлює оптимальний для людини мінеральний склад очищеної води.

 

 

 

Додаткові питання по тел.: (095) 793-07-88, (096) 456-54-57

 

telephone

Залишилися питання?

Ми готові вам допомогти! Дзвоніть!