ЗАМІНА КАРТРИДЖІВ ЗВОРОТНОГО ОСМОСУ. СЕРВІСНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ ЗВОРОТНОГО ОСМОСУ В КИЄВІ.

Заміна картриджів зворотного осмосу проводиться висококваліфікованими фахівцями від RemontOsmos. Ціна від 400 грн, інші розцінки трохи нижче після тексту.

RemontOsmos надає сервісне обслуговування зворотного осмосу, де проводиться заміна картриджів зворотного осмосу або заміна мембрани зворотного осмосу. Також здійснюємо установку монтаж ремонт зворотного осмосу від багатьох виробників і різних модифікацій.

 Крім продажу і установки зворотного осмосу, клієнт вноситься в базу, щоб потім провести сервісне обслуговування зворотного осмосу, де буде проведена заміна картриджів зворотного осмосу. Проводиться нагадування, коли необхідна заміна картриджів зворотного осмосу, а також зробити сервісне обслуговування зворотного осмосу. Або коли необхідна заміна мембрани зворотного осмосу, діагностика системи, дезінфекція накопичувального бака.

 

СЕРВІС ТА ЗАМІНА КАРТРИДЖІВ ЗВОРОТНОГО ОСМОСУ В КИЄВІ

Ціни від майстрів на сервісне обслуговування зворотного осмосу:
Виклик майстра на заміну картриджів зворотного осмосу, діагностику, ремонт зворотного осмосу, тільки заміну мембрани, тільки дезінфекцію від 400 грн
Заміна картриджів зворотного осмосу (1-2-3) з набором картриджів AquaPlus №1 всього 3 картриджа, виклик майстра враховано. 400 грн робота майстра і 210 грн вартість картриджів (1-2-3)
610 грн
Заміна картриджів зворотного осмосу і постфільтру з набором картриджів AquaPlus №3 всього 4 картриджа, виклик майстра враховано. 400 грн робота майстра і 370 грн вартість картриджів (1-2-3-постфільтр)
770 грн
Заміна мембрани зворотного осмосу (додатково якщо з заміною картриджів або оплата як за виклик майстра якщо без) 100 грн
Виклик майстра на діагностику, ремонт зворотного осмосу (без вартості деталей), подивитися чи поміститься фільтр під мийку від 400 грн
Дезінфекція зворотного осмосу (тільки при заміні картриджів зворотного осмосу або оплата як за виклик майстра) 100 грн
Монтаж зворотного осмосу у Києві від 800 грн
Монтаж редуктора перед зворотним осмосом якщо осмос вже встановлено від 500 грн
Заміна картриджів зворотного осмосу Zepter Нептун з набором картриджів AquaPlus №3 всього 4 картриджа, виклик майстра враховано 770 грн
Заміна картриджів зворотного осмосу Zepter Aqueena від 1500 грн
Діагностика зворотного осмосу по телефону фахівцем (перед дзвінком зворотний осмос витягнути з під мийки, відро, суха ганчірка) 50 грн.
(на баланс телефона)
На сайті також можуть бути бонусні пропозиції, за якими монтаж деяких систем здійснюється безкоштовно
Доставка майстром індивідуальних запчастин, картриджів чи мембран (тільки при заміні картриджів або оплата як за виклик майстра) від 100 грн
Доставка майстром зворотного осмоса на монтаж по Києву 200 грн
Витратний матеріал та запчастини згідно цін на сайті  
   

 

Якщо з якоїсь причини ваша система зворотного осмосу не обслуговується, не здійснюється заміна картриджів зворотного осмосу (втрата контактної інформації сервісного центру, не вмієте або не хочете з будь-яких причин робити заміну картриджів зворотного осмосу самостійно), ми раді допомогти Вам у сервісному обслуговуванні та ремонті зворотного осмосу. Ми пам'ятаємо і дбаємо про кожного клієнта. Кожному новому клієнту на накопичувальний бак приклеюється наклейка з контактною інформацією компанії.

 Дуже важливо проводити сервісне обслуговування зворотного осмосу вчасно. Заміна картриджів зворотного осмосу повинна проводитися в рекомендовані терміни. Сервісне обслуговування і заміна картриджів в зворотному осмосі проводиться через 6 місяців. Заміна вугільного постфільтру також через 6 місяців. Заміна мінералізатора зворотного осмосу проводиться раз на рік.

 Рекомендуємо щоб уникнути різкого підвищення тиску від гідроударів встановлювати редуктор тиску. Перевірка тиску проводиться при кожній заміні картриджів зворотного осмосу. Виробляємо різну модернізацію фільтрів, встановлюємо додаткові ступені очищення, мінералізацію або біокераміку, структуризатор, заміну кранів і установку помпи зворотного осмосу.

 Ще раз. Заміна картриджів зворотного осмосу, заміна фільтрів осмосу і сервісне обслуговування необхідно проводити вчасно. Тоді і вода буде чистою, без різних смакових домішок і запахів.

 

ВАЖЛИВО ЗНАТИ ПРИ ЗАМІНІ КАРТРИДЖІВ ЗВОРОТНОГО ОСМОСУ ЩО:

1. Ресурс перших трьох картриджів зворотного осмосу (механіка та вугілля) не більш 6 місяців.

2. Ресурс вугільного постфільтру зворотного осмосу до 6 місяців.

3. Ресурс мінералізатора зворотного осмосу до 12 місяців.

4. Ресурс мембрани зворотного осмосу від 18 місяців і довше (залежить від солевмісті води, кількості споживаної води, якості та обслуговування попередніх фільтрів (механіка та вугілля)

5. На всі придбані у нас системи, а також і на монтажні роботи діє гарантія, яка поширюється при дотриманні технічних характеристик систем:

  а. Тиск води у водопроводі не нижче 2,8 атм і не вище 4 атм (в паспортах систем вказують тиск вище ніж 4 атм, але при цьому тиску вузли систем працюють на знос і швидко виходять з ладу, в основному пості гарантії). При гідроударі гарантія на системи не поширюється.

  б. Діапазон температур водопровідної води і повітря 4-38 ° C.

  в. Загальний солевміст водопровідної води не вище 1500 ррм

  г. Напруга електричної мережі 220-240В, із заземленням.

  д. Зворотний осмос не має механічних пошкоджень і не вийшла з ладу при самостійному сервісному обслуговуванні.

 

 Будь-який зворотний осмос потребує періодичного обслуговування. Повинна проводиться заміна картриджів зворотного осмосу, заміна мембрани зворотного осмосу, заміна фільтрів, діагностика зворотного осмосу. Проводиться необхідний ремонт зворотного осмосу і заміна комплектуючих матеріалів. 

 

Сервісний центр RemontOsmos надає якісну технічну підтримку побутового зворотного осмосу. Якщо необхідна заміна картриджів і фільтрів зворотного осмосу, сміливо звертайтеся до нас.  

 

Ми ведемо базу постійних клієнтів, проводимо планове сервісне обслуговування зворотного осмосу, в яке входить: заміна картриджів зворотного осмосу, заміна мембрани зворотного осмосу, заміна фільтрів зворотного осмосу. Повна діагностика зворотного осмосу, перевірка тиску води у водопроводі, чистка та налагодження редукторів тиску, перевірка якості води, дезінфекція бака зворотного осмосу, ремонт систем зворотного осмосу, підкачка бака зворотного осмосу, модернізація. Крім планового сервісного обслуговування зворотного осмосу, наш сервісний центр проводить монтаж систем зворотного осмосу, установку і заміну необхідних блоків і компонентів таких як: редуктор тиску води, установка помпи зворотного осмосу, додавання мінералізатора, врізка установка крана зворотного осмосу та ін. 

 

У сервісному центрі RemontOsmos обслуговують висококваліфіковані фахівці з вищою технічною освітою, які пройшли багаторічну практику в даній сфері обслуговування. Це підтверджується величезною клієнтською базою по сервісному обслуговуванню фільтрів зворотного осмосу. Фахівці сервісного центру не бояться можливих труднощів, які можуть виникнути в процесі обслуговування системи зворотного осмосу. Кожен фахівець RemontOsmos має необхідний набір сантехнічних інструментів, запчастин, змінних картриджів і мембран. У будь-яких ситуаціях завжди приймаються гідні рішення сформованих проблем. 

 

Кожен випадок обслуговування нашим сервісним центром вноситься в клієнтську базу. Фахівцями сервісного центру RemontOsmos проводиться планова заміна картриджів зворотного осмосу, заміна фільтрів зворотного осмосу. Ми попередньо передзвонюємо (1-й дзвінок нагадування, 2-й дзвінок від фахівця з обслуговування). Заміна картриджів зворотного осмосу і сервісне обслуговування зворотного осмосу проводиться у зручний для клієнта і майстра час, без вихідних. Якщо виникають питання з приводу заміни картриджів зворотного осмосу і обслуговування зворотного осмосу, просимо зв'язуватися за телефонами, які вказані на сайті, візитці, паспорті або на наклейках, які наклеєні на монтажну пластину фільтра або на накопичувальному баку. Просимо не дзвонити безпосередньо нашим фахівцям, тому що ви можете їх відволікати від роботи, і це дуже важливо. Будь-які питання можна обговорити по центральних телефонах, а якщо все-таки знадобиться сам майстер, тоді він передзвонить найближчий вільний час. Ми цінуємо як ваш, так і час наших майстрів.  

 

Ми проводимо заміну картриджів у зворотних осмосах, такіх як:

 

Ecosoft Standard, Екософт Стандарт, Ecosoft Absolute, Екософт Абсолют, EcoElement, ЭкоЭлемент, AquaPlus, АкваПлюс, Ecosoft PURE Platinum Wasser, Платінум Вассер, Organic Easy, Органік, AquaPro, АкваПро, BWT, БВТ, Aquafilter, Аквафільтр, Puricom, Пуріком, Raifil Grando, Райфіл, Gletcher, Глетчер, , Eko-line, ЭкоЛайн, AquaKut, АкваКут, AquaKit, АкваКіт, Atlas, Атлас, Kaplya, Капля, Crystal, Крістал, Leader Standart, Лідер Стандарт, Atoll, Атол, Organic Master, Органік Майстер, Organic Smart, Органік Смарт, Гейзер Нанотек, Бріз Гарант, Reverse Osmosis Systems, Аквафор Осмо, FITaqua, Фітаква, PurePro, ПуреПро, USTM, ЮСТМ, Installine, Інсталайн, Эковода, Bluefilters, Блюфільтр, Zepter, Цептер, Ecofilter, Экофільтр, Watex, Гейзер Алегро, Нова Вода, Aqualine, Аквалайн, Гейзер Престиж, Water Filter, Вотер Фільтр, Watermelon, Вотермелон, TGI, Leader Modern, Лідер Модерн, AtlasFiltri, BIO+Systems, Біо Системс, Bluespring, Блюспрінг, Bregus Classic, Waterton, Zenet, АкваДизайн, Elagua, Filter 1, Фільтр 1, Filtop, PAqua, PolskiFiltr, Бар'єр, Наша Вода, Роса, Насоси Плюс та ін.

В наявності є постійний запас витратних матеріалів і запчастин для повної заміни картриджів зворотного осмосу.

 

Якщо Ви зіткнулися з проблемою заміни картриджів зворотного осмосу та отримання ідеально чистої води в побутових умовах, зателефонуйте нам, ми будемо раді надати Вам допомогу.

 

Заміна картриджів зворотного осмосу, заміна фільтрів зворотного осмосу - Київ.

 

 Додаткові питання по тел.: 8 (095) 793-07-88, 8 (096) 456-54-57