ЗАМІНА КАРТРИДЖІВ ЗВОРОТНИЙ ОСМОС. СЕРВІСНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ ЗВОРОТНОГО ОСМОСУ В КИЄВІ.

RemontOsmos здійснює монтаж фільтрів для води на основі зворотного осмосу різних виробників і модифікацій. Також надаємо сервісне обслуговування зворотного осмосу і заміну картриджів зворотного осмосу. ЦІНИ трохи нижче, після тексту.

Рекомендуємо щоб уникнути різкого підвищення тиску від гідроударів встановлювати редуктор тиску. Виробляємо різну модернізацію фільтрів, встановлюємо додаткові ступені очищення, мінералізацію або біокераміку, структуризатор, заміну краників і додавання помп.

Крім продажу і монтажу систем, ми вносимо в базу всіх клієнтів яким необхідно сервісне обслуговування зворотного осмосу і заміна картриджів зворотного осмосу. Ми самі нагадаємо Вам, коли прийшов час зробити заміну картриджів зворотного осмосу, а також зробити сервісне обслуговування зворотного осмосу, діагностику системи або дезінфекцію накопичувального бака.

Якщо з якоїсь причини Ваша система зворотного осмосу не обслуговується, (втрата контактної інформації Сервісного центру, не вмієте або не хочете з будь-яких причин робити заміну картриджів зворотного осмосу), ми раді допомогти вам в сервісному обслуговуванні зворотного осмосу. Ми пам'ятаємо і дбаємо про кожного клієнта. Кожному новому клієнту на накопичувальний бак приклеюється наклейка з контактною інформацією компанії.

Дуже важливо проводити сервісне обслуговування зворотного осмосу вчасно. Заміну картриджів зворотного осмосу потрібно проводити в рекомендовані терміни. Сервісне обслуговування і заміна 3-х нижніх картриджів в зворотному осмосі проводиться через 6 місяців. Заміна вугільного постфільтру також через 6 місяців. Заміна мінералізатора зворотного осмосу проводиться через рік.

Ще раз. Сервісне обслуговування і заміну картриджів зворотного осмосу необхідно проводити вчасно. Тоді і вода буде чистою, без різних смакових домішок і запахів.

 

РЕМОНТ СИСТЕМ ЗВОРОТНОГО ОСМОСУ В КИЄВІ

Ціни від майстрів на сервісне обслуговування зворотного осмосу:
Виклик майстра (заміна картриджів зворотний осмос, діагностика, ремонт, тільки заміна мембрани, тільки дезінфекція) від 320 грн
Заміна картриджів зворотного осмосу (набір AquaPlus №1 всього 3 картриджа враховано + виклик майстра враховано) 530 грн
Заміна картриджів зворотного осмосу і постфільтру (набір AquaPlus №3 всього 4 картриджа враховано + виклик майстра враховано) 690 грн
Заміна мембрани зворотного осмосу (тільки при заміні картриджів або оплата як за виклик майстра) 100 грн
Виклик майстра на діагностику, ремонт зворотного осмосу (без вартості деталей), подивитися чи поміститься фільтр під мийку від 320 грн
Дезінфекція зворотного осмосу (тільки при заміні картриджів зворотного осмосу або оплата як за виклик майстра) 100 грн
Монтаж зворотного осмосу у Києві від 600 грн
Монтаж редуктора перед зворотним осмосом якщо осмос вже встановлено від 500 грн
Заміна картриджів в зворотному осмосі Zepter Нептун (набір AquaPlus №3 всього 4 картриджа враховано + виклик майстра враховано) 690 грн
Заміна картриджів в зворотному осмосі Zepter Aqueena від 1500 грн
Діагностика зворотного осмосу по телефону фахівцем (перед дзвінком зворотний осмос витягнути з під мийки, відро, суха ганчірка) 50 грн.
(на баланс телефона)
На сайті також можуть бути бонусні пропозиції, за якими монтаж деяких систем здійснюється безкоштовно
Доставка майстром індивідуальних запчастин, картриджів чи мембран (тільки при заміні картриджів або оплата як за виклик майстра) від 100 грн
Витратний матеріал та запчастини згідно цін на сайті  
   
   


 

 

ВАЖЛИВО ЗНАТИ ЩО:

1. Ресурс перших трьох картриджів зворотного осмосу (механіка та вугілля) не більш 6 місяців.

2. Ресурс вугільного постфільтру зворотного осмосу до 6 місяців.

3. Ресурс мінералізатора зворотного осмосу до 12 місяців.

4. Ресурс мембрани зворотного осмосу від 18 місяців і довше (залежить від солевмісті води, кількості споживаної води, якості та обслуговування попередніх фільтрів (механіка та вугілля)

5. На всі придбані у нас системи, а також і на монтажні роботи діє гарантія, яка поширюється при дотриманні технічних характеристик систем:

  а. Тиск води у водопроводі не нижче 2,8 атм і не вище 4 атм (в паспортах систем вказують тиск вище ніж 4 атм, але при цьому тиску вузли систем працюють на знос і швидко виходять з ладу, в основному пості гарантії). При гідроударі гарантія на системи не поширюється.

  б. Діапазон температур водопровідної води і повітря 4-38 ° C.

  в. Загальний солевміст водопровідної води не вище 1500 ррм

  г. Напруга електричної мережі 220-240В, із заземленням.

  д. Зворотний осмос не має механічних пошкоджень і не вийшла з ладу при самостійному сервісному обслуговуванні.

 

 

Ми обслуговуємо стандартні зворотні осмоси побутового призначення, такі як:

 

Ecosoft Standard, Екософт Стандарт, Ecosoft Absolute, Екософт Абсолют, EcoElement, ЭкоЭлемент, AquaPlus, АкваПлюс, Ecosoft PURE Platinum Wasser, Платінум Вассер, Organic Easy, Органік, AquaPro, АкваПро, BWT, БВТ, Aquafilter, Аквафільтр, Puricom, Пуріком, Raifil Grando, Райфіл, Gletcher, Глетчер, , Eko-line, ЭкоЛайн, AquaKut, АкваКут, AquaKit, АкваКіт, Atlas, Атлас, Kaplya, Капля, Crystal, Крістал, Leader Standart, Лідер Стандарт, Atoll, Атол, Organic Master, Органік Майстер, Organic Smart, Органік Смарт, Гейзер Нанотек, Бріз Гарант, Reverse Osmosis Systems, Аквафор Осмо, FITaqua, Фітаква, PurePro, ПуреПро, USTM, ЮСТМ, Installine, Інсталайн, Эковода, Bluefilters, Блюфільтр, Zepter, Цептер, Ecofilter, Экофільтр, Watex, Гейзер Алегро, Нова Вода, Aqualine, Аквалайн, Гейзер Престиж, Water Filter, Вотер Фільтр, Watermelon, Вотермелон, TGI, Leader Modern, Лідер Модерн, AtlasFiltri, BIO+Systems, Біо Системс, Bluespring, Блюспрінг, Bregus Classic, Waterton, Zenet, АкваДизайн, Elagua, Filter 1, Фільтр 1, Filtop, PAqua, PolskiFiltr, Бар'єр, Наша Вода, Роса, Насоси Плюс та ін.

В наявності є постійний запас витратних матеріалів і запчастин.

 

Якщо Ви зіткнулися з проблемою отримання ідеально чистої води в побутових умовах, зателефонуйте нам, ми будемо раді надати Вам допомогу.

 

 

 Додаткові питання по тел.: 8 (095) 793-07-88, 8 (096) 456-54-57