Мембрани

Показано 1. 20 із 48

                                    Мембрани зворотного осмосу Київ, Троєщина, Деснянський район.

 

Мембрани зворотного осмосу, купити в Києві в компанії RemontOsmos. На нашому сайті є вся необхідна комплектація і інформація для систем фільтрації питної води зворотним осмосом. Для швидкого замовлення мембрани зворотного осмосу рекомендуємо зателефонувати за вказаними на сайті контактними телефонами.


Високі показання PPM TDS ТДС метра солевмісту води після осмосу.


Питання, що цікавлять по солевмісту PPM після мембрани зворотного осмосу

Який PPM після осмосу?

Який TDS повинен бути після осмосу?

Яка жорсткість води після зворотного осмосу?

Скільки у воді має бути PPM?

 

Мембрана зворотного осмосу і високі показання солевмісту води за допомогою TDS ТДС метра. Якщо TDS ТДС метр видав вам високі показники ppm солевмісту води з мембрани зворотного осмосу, і вода для вимірювань набиралася відразу з крана відфільтрованої чистої води, то або викиньте прилад, або навчиться правильно і в потрібному місці набирати пермеат для вимірів. Крім входу, є два виходи з мембрани зворотного осмосу. Один вихід йде через обмежувач потоку на дренаж в каналізацію. Другий, це вихід чистої відфільтрованої води, пермеат, який йде через коротку трубку на 4-х ходовий клапан. Показано на Відео нижче і на картинках з описом корпусу колби для мембрани зворотного осмосу в розділі Запчастини, ПОСИЛАННЯ. Там також є і опис проблем мембран зворотного осмосу і проблем підвищеного солевмісту ppm після осмосу.

Якщо витягнути цю коротку трубку з 4-х ходового клапана, направити її в порожню ПЕТ пляшку і зливаючи пермеат близько 10 хвилин, ви отримаєте те, на що здатна ваша мембрана зворотного осмосу в даний момент, при даному тиску, температурі і солевмісту на вході мембрани. Високий солевміст ppm з крана чистої води відбувається через дифузію солей мембрани зворотного осмосу і насичення пермеата засипкою постфільтрів, або підмішуванням пробитого 4-х ходового клапана, якщо він пробитий. Особливо розумним і ледачим. Перекритий бак або вода з бака, це не те ж саме що і відразу після мембрани.

 

Якщо після мембрани немає тоненької цівки пермеата, а тільки НЕ швидкі краплі, то ні про який низький ppm і високій якості очищення води мембраною і мови бути не може. Краплі після мембрани зворотного осмосу - немає напору і тиску води перед мембраною, забиті попередні картриджі або заламало 4-х ходової, або забита сама мембрана. Або вже йде підміс концентрату з дренажу через дві гумки мембрани. І те що капає, це концентрат, а не пермеат. При падінні тиску води перед мембраною (забиті картриджі) солевміст ppm пермеата на виході з мембрани сильно підвищується. Всі проблеми вказані в описі корпусів для мембран, за посиланням вище.

 

 

Знаючи показник солевмісту ppm відразу після мембрани, можна проаналізувати чи високий солевміст, або від мембрани і до крана чистої води щось додає ppm. Для кожного індивідуального випадку солевміст після мембрани зворотного осмосу буде різним. PPM після осмосу залежить від багатьох факторів. Температури води, тиску води, вхідного солевмісту, розміру домішок розчинених у воді, і навіть від обмежувача потоку.

 

У китайських осмосах з контролерами граничний показник солевмісту ppm після мембран зворотного осмосу налаштований на 50 ppm. При перевищенні контролер починає пищати. Особисто для мене, 50 ppm це високі свідчення солеметра TDS ТДС метра. До таких показників можна допустити якщо вода подається з глибокої свердловини без хімічних забруднень з поверхні. Тільки очищення від солей жорсткості і можливого розчиненого заліза. Якщо вода подається з поверхневих водойм, то потрібно спробувати довести солевміст нижче 20 ppm. Нижче або близько 10 ppm, взагалі супер.


Також потрібно пам'ятати, що показник солевмісту ppm опускаються до мінімального значення через кілька тижнів, а то і місяців, після установки нової мембрани зворотного осмосу.


При заміні мембрани зворотного осмосу не забувайте з колби витягати гумові спідниці зі старих мембран. Спідниця може перекрити вихід в дренаж і нова мембрана зворотного осмосу пропрацює не більше місяця. Також рекомендуємо після заміни мембрани перевірити зворотний осмос на правильну працездатність. З описом перевірки можна ознайомитись Тут.

 

Зворотний осмос, мембрана зворотного осмосу.


Зворотний осмос і мембрана зворотного осмосу, що це таке і з чим це їдять, описано вздовж і впоперек на різних форумах і сайтах. Так, так, так. Це серце зворотного осмосу ... Бла, бла, бла тощо. Пірнемо глибше і подивимося на підводні камені, про які мало хто напише і розповість про мембрани зворотного осмосу. Опис в короткому вигляді, для ознайомлення.


Якість очищення мембран зворотного осмосу.


У найпершому абзаці написано як правильно проводити виміри ppm солевмісту пермеата на виході з мембран зворотного осмосу . Крім вибору правильного місця - відразу після мембрани – необхідно злити деякий час першу воду. Це зливається дифузія солі - насичена солями з простої води. Багато хто вішає на вуха локшину з приводу - отвори, в які проходять тільки молекули води, тощо - Якщо через мембрану зворотного осмосу проходять тільки молекули води, тоді звідки береться дифузія солі в мембранах? Або не тільки молекули води? Щось, якесь сито наполовину диряве, чи не здається?


Дифузія солі на пальцях. Наприклад, якщо до мембрани зворотного осмосу вода 200 ppm, і на мембрану зворотного осмосу подати тиск, то в момент подачі очищена вода перемеат матиме солевміст близько 200-т ppm. Через деякий час 180 ppm і так далі, до того значення, на яке здатна очищати воду мембрана зворотного осмосу. Ці високі ppm зливаються хвилин за 5-10. Тобто в стані спокою через мембрану зможуть пройти ті частинки, які можуть проходити. І прилади показують, що дуже непогано проходять. Тоді про які - тільки молекули води - Вам вішають локшину на вуха?


Додаткові питання по дифузії солей не ставити, по цій темі відповіді є в Інтернет і на форумах за запитом – дифузія солей.

 

Крім дифузії, мембрани зворотного осмосу пропускають багато хімічних сполук нафтової промисловості, в тому числі різні гази розчинені у воді. Поверхневі водойми в цьому плані рулять. Вся хімія стікає в річки і озера. З цими забрудненнями по максимуму може впоратися тільки мембрана зворотного осмосу. З того що написано вище багато хто розуміє, що осмотична мембрана очищає не на всі 99%. Дещо очищається гірше.

 Наприклад. Від бензину мембрана зворотного осмосу може очистити на 19%, ацетону на 70%, формальдегід на 35%, метанол на 25% і тд. Хтось скаже, що якщо у водоймах і присутні такі речовини, то в дуже малих кількостях. Але як то вже дуже часто риби стали гинути. Кожен раз заїжджаючи на мийку, потрібно пам'ятати, що з автомобіля з брудом змивають і нафтопродукти, які через ливневки потрапляють в річки. А скільки цього добра на дорогах? Не кажучи про різні побутові миючі засоби з усією таблицею Менделєєва, тоннами зливаються в каналізацію. А цю воду хтось п'є вниз за течією. Особливо п'ють любителі корисних мінералів, категорично не сприймають зворотний осмос і довіряють місцевим водоканалам. У яких навіть хлорки Немає для звичайної дезінфекції води. Майже по всій країні відпрацьовані картриджі в слизу і соплях від колоній бактерій. І не треба стверджувати, що у нас стічні води і ливневки якимось чином фільтруються.


Трохи про гази і нафтопродукти. На різних форумах і сайтах пишуть дурниці про вугільні постфільтри. Про те, що вони необхідні для усунення запахів з бака, навіть протухлого бака зворотного осмосу. Якщо в Баку розмножуються бактерії і подібне, то новий постуголь здатний усувати запахи рівно на тиждень, максимум два. Постфільтр сам заражається бактеріями і дуже швидко перестає фільтрувати. Постуголь якраз і потрібен для того щоб зібрати ті хімічні сполуки, які пропускають мембрани зворотного осмосу і які разом з водою знаходяться, зберігаються в баках зворотного осмосу. Постфільту це зробити досить легко, тому що у воді немає забруднень які присутні до мембрани зворотного осмосу, до попередніх картриджів. Постуголь очищає від запахів з води, а вода пройшла через мембрани зворотного осмосу зберігається в баках. Це різні речі. Якщо бак завонявся, то ніякий постуголь йому вже не допоможе. Потрібно робити дезінфекцію бака - опис в розділі Статті.

 

Яка різниця між дорогою і дешевою мембраною зворотного осмосу?


Те, що можна здешевити, китайці з будь-якого зроблять дешевим. Аж до склеювання полотен. Для мембран зворотного осмосу виготовляють дешевий матеріал і дорогий матеріал. Відповідно і якість така ж. Все банально просто. Якби дешеві мембрани зворотного осмосу були за якістю фільтрації і термінами експлуатації такі ж, як і дорогі мембрани, то дорогі вже давно не виготовляли. Хіба що для гурманів. Ікра мойви все таки відрізняється від червоної, не кажучи вже про чорну. Хоча все таки чорна за смаком поступається червоній. І не потрібно лукавити.


Якість мембран зворотного осмосу можна побічно визначити на око. По полотну на торцях, по трубці на яке скручено полотно, і навіть по пакувальній плівці. Якщо трубка виготовлена з дешевого матеріалу, тобто заощадили, то про яку якість самого полотна мембрани зворотного осмосу можна говорити. Заощадили на трубці і більш їмовірно, що заощадили на полотні. Розбавили слівцями про Америку, прикрасили американськими прапорами і піпл схаває.


Є поліпропілен, який підфарбовують, наприклад на мембранах зворотного осмосу FilmTec в колір слонової кістки. Є вторинна сировина, яке теж можуть підфарбувати, але це видно. Можуть підфарбовувати щоб відповідати кольору бренду, а можуть і просто приховувати вторинну сировину. А є матеріал жовтуватого відтінку, який набагато дешевше поліпропілену. Дешеві китайські соленоїди з такого ж пластика. Він крихкий, не пластичний. На трубку з цього матеріалу ну ніяк не намотають дороге якісне полотно. Буває, що закінчення цієї трубки, там де дві ущільнюючі гумки, обламується і залишається в посадковому гнізді. Це така якість дешевого пластику в мембранах зворотного осмосу.

 

Різне намотування полотна на трубку мембрани зворотного осмосу. На виробництві полотно можна згорнути так, що буде самоочищатися вся поверхня полотна. І можна скрутити так, що частина води буде протікати не по робочій поверхні полотна. Типу сітку обрізали не за розмірами робочого полотна. Цим можна зменшити терміни експлуатації мембрани зворотного осмосу. Як правило, дешеві мембрани зворотного осмосу не довго працюють, виробнику необхідний товарообіг. Якщо хто пам'ятає дорогі мембрани зворотного осмосу FilmTec з блакитною трубкою і трикутної гумкою замість спідниці. Деякі припускали, що це були підробки. Ні. Це оригінал, але з маркетингом. Компанія DOW на виставці в 12-му році рекламувала саме ці мембрани зворотного осмосу. Через те що трикутник повністю не перекривав потік води від поверхні мембрани до внутрішньої стінки колби, мембрана погано самоочищувалася. Такі мембрани зворотного осмосу мали термін експлуатації не більше півтора років. Правда непогана задумка? Піпл схавав. Але не всі. Гурмани зрозуміли що, щось тут не так як треба.


Отже. Дешеві (бюджетні для особливо образливих) мембрани зворотного осмосу мають велику ймовірність працювати не довго. Але, не забуваємо, що і Ferrari можна розбити об найближчий стовп. Щоб цього не сталося, необхідно перейти в розділ Статті і дуже добре попрацювати з текстом по самообслуговуванню.


Перейдемо до якості очищення мембран зворотного осмосу. Якість очищення мембран зворотного осмосу залежить від полотна і від того як виготовляється мембрана. Найменша подряпина на полотні при скручуванні або склеюванні може привести до підвищення ppm на виході мембрани. Практика показала, що якщо мембрани зворотного осмосу дорогих брендів видають 10 ppm, то дешеві можуть похвалитися близько 20-ти, а деякі навіть 30-50 ppm. Багато користувачів при 30 ppm вже змінюють мембрани на нові. Можна уявити їх розчарування, коли з новою вони отримують ті ж 30-50 ppm. Хтось заявить що його дешева мембрана зворотного осмосу відмінно фільтрує, тоді до нього зустрічне питання - Як довго вона прослужить?


Спідниця мембрани зворотного осмосу. Можливо знайдуться такі читачі, які пам'ятають як кріпилися спідниці на мембранах в кінці минулого століття. Липкої стрічки було на мембранах предостатньо, не 2 витка як зараз у дешевих і 3-4 у дорогих. І не на одному і тому ж місці. У мембран зворотного осмосу тих часів спідниці не з'їжджали від тиску в кінець колб. Якщо спідниця з'їхала, мембрана на викид. Якщо спідницю нової мембрани додатково промотати липкою стрічкою, посилити кріплення спідниці, то можна перетиснути саму мембрану зворотного осмосу. І в цьому місці дуже швидко затримується дрібна механічна суспензія, яка здатна пройти через попередні картриджі. На розвороті таких передавленних мембран можна побачити темну смугу відкладень бруду на місці кріплення спідниці. Цей бруд перекриває потік води через мембрану зворотного осмосу. Спідницю мембрани кріплять спеціальною липкою стрічкою, яка не стягує полотно по діаметру.

 

Особистий приклад за термінами експлуатації дорогих мембран зворотного осмосу. Є дві дорогі мембрани встановлені у 2007-му і у 2010-му. Мембрани досі добре справляються зі своєю справою. Правильна мембрана зворотного осмосу плюс правильний сервіс, плюс правильні картриджі. А хтось радий і тому, що у нього хоч пару рочків прослужила.


Терміни експлуатації мембран зворотного осмосу.

Мембрана зворотного осмосу як часто міняти?


Термін експлуатації мембрани зворотного осмосу у кожного індивідуальний. Все залежить від якості картриджів (не від вартості, а саме від якості, якщо пропонують посилені вугіллям картриджі, то необхідно замислитися - А навіщо вам цей підсилювач, який б'є по кишені і забиває вугільним пилом пори мембрани?) і знань і умінь майстра, який обслуговує зворотний осмос. Мембрану зворотного осмосу можна вбити і за один день, траплялися такі унікали своїх рук справ. (В Італії власник нового суперкара Ferrari втопив його через кілька годин після придбання. Причиною стало те, що чоловік не поставив авто на ручне гальмо.) Повірте, таких, без ручних гальм хоч відбавляй. І також мембрани зворотного осмосу можуть прослужити роками і навіть десятиліттями. Кілька місяців тому майстер замінив відпрацьовану мембрану зворотного осмосу старого зразка з металевим кільцем на кінці трубки. Мембрану встановлювали в 2000-х роках, а зараз на дворі квітень 21-го. Можна сказати, відслужила 2 десятки років. Тож які цифри по термінах експлуатації в паспортах осмосів малюють?


Мембрани зворотного осмосу необхідно міняти в трьох випадках.

1. Забилася механікою, брудом, відкладенням солі або слизом. Прорвалося полотно або інші механічні косяки.
2. Окислилася хлоркою з підвищенням солевмісту по ТДС метру.
3. Дружина замучила питанням - Ну коли поміняєш мембрану, їй вже стільки років? –

 

Виробник дає на мембрану зворотного осмосу гарантований термін експлуатації. Гарантований. Що заважає експлуатувати товар і після закінчення гарантованого терміну? Тим більше що отримати якісь гарантії від виробника просто нереально. Вони там, а наші проблеми тут. Цікаво, а який гарантований термін експлуатації був у наших м'ясорубок 70-х років? А економні лампи, що випускаються сьогодні, наекономили хоча б на свою вартість? Маркетинг рулить.


Як перевірити мембрану зворотного осмосу?


Відкрити подачу води на фільтр, перекрити кран на баку, відкрити кран чистої води. Якщо мембрана зворотного осмосу не забилася і робоча, якщо їй вистачає тиску і нічого до мембрани не забито або підзабито, то з крана чистої води повинна текти тоненька як сірник цівка. Тоненька цівка після мембрани говорить про те, що мембрані всього вистачає і по тиску і по напору.

Залишилося перевірити мембрану на солевміст ТДС метром або дуже грубо на око, оцінивши наявність накипу в чайнику. Описано вище по тексту.


Як визначити продуктивність мембрани зворотного осмосу?


Як то кажуть - на парканах пишуть - паркани все стерплять. А чи стерплять мембрани? Є сумніви.

 

Десь в 12-х роках з'явилися мембрани, на яких були наклейки з невірною продуктивністю. І щось написано було не в бік зменшення від реальної продуктивності, а в бік збільшення. Явний обман. Цей обман виявився випадково на практиці. Були мембрани зворотного осмосу, тайванські від американського виробника, завод якого знаходився в Тайвані. На наклейці красувалася продуктивність аж 80 галон. Дуже хитрий хід написати 80 галон. Можна на 75-ю начепити 80. Хто перевіряти буде і як виявити маленьку різницю? Ніхто і ніяк. Припущення були, що це звичайні 75-ки. Ці мембрани зворотного осмосу встановлювалися на обмежувачі потоку 420 і 550. І виявилася закономірність, що на 550-х обмежувачах потоку ці мембрани зворотного осмосу дуже швидко виходили з ладу. При перевірці виявилося, що це тільки наклейка на 80, а реально мембрана була продуктивністю на 50 галон. Тому на завищеному обмежувачі при нових картриджах мембрана працювала і 4-х ходовий клапан перекривав. Але як тільки картриджі трохи забивалися, то 50-ки стало не вистачати для перекриття 4-х ходового і вода цілодобово стікала в дренаж, забиваючи мембрану зворотного осмосу дрібними суспензіями. Дуже високий обмежувач для мембрани з малою продуктивністю.

Вирахуємо продуктивність мембран зворотного осмосу в хвилину.

Один галон це приблизно 3,8 літра. Наприклад, 100 галон це 380 літрів. 380 літрів на добу повинна видавати мембрана на 100 галон. В годину 380/24=15,8 літрів. У хвилину 260 грам.


36-та мембрана - 95 грам в хвилину

50-та мембрана - 130 грам в хвилину

75-та мембрана - 200 грам в хвилину


Але це для води з температурою 25 градусів і солевмістом не більше 500 ppm і при тиску в 3,5 бар. Ці параметри зняті з графіків від виробників мембран зворотного осмосу. В реальності і температура набагато менше і з солевмістом по різному, і з тиском теж. Тому для перевірки продуктивності мембран RemontOsmos бере помпу, яка тисне 6-8 атм. Приєднує обмежувач потоку на 420 і заміряє кількість води, яка видається мембраною зворотного осмосу за хвилину. Перед такою перевіркою необхідно прогнати мембрану хвилин десять, для того щоб намочити всю поверхню полотна. Таким чином можна перевіряти будь-які побутові мембрани зворотного осмосу, незалежно від того що написано на паркані (наклейці). Не потрібно давати себе обманювати. Боротися з 36-50-ми мембранами і наклейками на 50-75-100 галон по іншому не можливо. RemontOsmos такою нісенітницею не займається.

 

Залежність продуктивності мембрани зворотного осмосу.


Продуктивність мембрани зворотного осмосу залежить від температури, тиску і солевмісту вхідної води. Є графіки від виробників, за якими можна визначити ці залежності. Але на практиці графіками ніхто не користується. До них вдаються тоді, коли Покупець не розуміє, чому мембрана зворотного осмосу видає набагато менше води, ніж написано на наклейці. Продуктивність мембран дуже сильно залежить від температури і тиску води. А при високому солевмісті ще й від кількості розчинених солей. Якщо виробник заявляє продуктивність мембран з температурою води 25 градусів і тиск 3,45 бар, то на практиці температура води від 5 градусів взимку і 10-15 градусів влітку. Чим менше градус, тим повільніше б'є по мізках ))). Начебто все зрозуміло. По тиску те ж саме. Чим більше тиск на мембрану зворотного осмосу, тим більше продуктивність у неї. Зниження температури води з 25-ти до 10-ти градусів призводить до зниження продуктивності мембран з 75-ти до 44-х галон, з 50-ти до 30-ти галон. За тиском майже прямо пропорційно, у скільки разів знижується або підвищується тиск на мембрані зворотного осмосу, у стільки разів знижується або підвищується продуктивність. Більш зручний спосіб домогтися продуктивності у мембран, це підняти тиск води. Нагрівати воду проблематично і набагато дорожче, ніж придбати підвищувальну помпу. Не забуваємо про обман з наклейками. Є продавці, які дійсно не знають що продають, але їх дуже мало. Основна маса знає, що вони йдуть на обман.


Якщо мембрані зворотного осмосу не вистачає тиску і потрібної кількості води, то багато виробників ухищряются звузити злив концентрату в дренаж, зменшивши обмежувач потоку. Цією дією коротшає життя мембрани. Полотно мембрани зворотного осмосу покриється відкладеннями солі. І час повного забивання мембрани солями залежить від кількості споживання води. Якщо в побуті споживається невелика кількість і мембрани може вистачити на рік або два. То в промисловому споживанні, коли мембрани фільтрують цілодобово, вони забиваються солями дуже швидко. Правильніше не звужувати злив в дренаж, а збільшувати тиск і потік води на мембрану. Але помпи коштують грошей, простіше звузити і частіше міняти мембрани зворотного осмосу.

 

Скільки води зливається в дренаж?


Яка кількість води зіллється в дренаж на літр води очищеної мембраною зворотного осмосу? Це зараз найпоширеніше питання. Якщо раніше його задавали власники вигрібних ям, то зараз почали задавати і власники постійно дорожчаючої водопровідної води в містах і селищах міського типу. І більш правильна відповідь - Не знаємо.


Вище написано про те, що продуктивність мембран зворотного осмосу залежить від температури, тиску і солевмісту води яка подається на мембрану зворотного осмосу. А так як обмежувач потоку у нас константа, то і коефіцієнт корисної до злитої води теж залежить від температури, тиску і солевмісту. Іншими словами. Не морочте продавцям голови, візьміть та поміряйте. У кожного цей коефіцієнт індивідуальний. І якщо хтось із продавців заявить якусь цифру, то він просто збреше. Можна дати наближені дані. При 3-х бар 1/8, при 4-х 1/5, з помпою один до двох трьох. При насосній станції з тиском 1,5-2 атм вся вода, можна сказати, просто зливається в дренаж заливаючи вигрібну яму. І чим більше бак на насосній станції, тим швидше заллє вигрібну яму.


Але при продажу зворотного осмосу продавець щоб не лякати клієнта скаже – Один до трьох.

 

Як підібрати мембрану зворотного осмосу?

 

Мембрану потрібно підбирати під обмежувач потоку, що вже стоїть у фільтрі, а не під кількість проживаючих у квартирі і не під об'єм використаної фільтрованої води.
І навпаки, обмежувач потоку зворотного осмосу необхідно підбирати під продуктивність мембрани, солевмісту і тиску води перед мембраною. 

Також і вибір мембран залежить від солевмісту води та тиску воді меред мембраною.

 

На 36-у мембрану повинен стояти 250-300-й обмежувач потоку.

На 50-у мембрану 300-420-й обмежувач потоку.

На 75-у мембрану 300-550-й обмежувач потоку, залежить від тиску и солевмісту.

На 100-у мембрану 550-800-й обмежувач потоку.

 

Або підбирається по назві зворотного осмосу, яка мембрана була на початку.

Якщо написати маркером на корпусі мембрани зворотного осмосу цифри 50, 75 або 100, потім не доведеться згадувати яку мембрану встановили в корпус і яку мембрану потрібно купувати, щоб дуже швидко її не зіпсувати.

 

                             <<< Перейти до підбору обмежувача потоку >>>Для зменшення зливу води в дренаж, для збільшення ККД фільтра, для зменшення забивання картриджів, для збільшення якості фільтрації мембрани зворотного осмосу необхідно встановлювати підвищувальні помпи. 

 

Чим більше води в дренаж тим краще для мембрани?


Ні, це не так. Одна справа, коли через мембрану зворотного осмосу пропускають ідеально чисту воду з розчиненими солями. А інша справа, коли у воді присутні бактерії, дрібні частинки глини або осідаюче на поверхню окислилене розчинене залізо. Без додаткового обладнання в реальному житті не можна домогтися ідеально чистої від усього цього крім солів води. Але це обладнання коштує грошей і чималих. Тому практика показала, що чим більше зіллється через мембрану зворотного осмосу води в дренаж, тим швидше полотно мембрани покриється дрібної суспензією і слизом і перестане фільтрувати. Тут необхідно шукати золоту середину між відкладеннями солі або відкладеннями дрібної суспензії. Ті хто займається виробництвом або продажем питної води, у яких осмос працює цілодобово, ті хто часто змінюють мембрани зворотного осмосу, розуміють про що тут написано. Можна звичайно погратися з химочисткою мембран, але чи є сенс, коли вартість мембран зворотного осмосу впала нижче плінтуса. У багатьох вартість наборів картриджів вище ніж вартість тієї ж мембрани Vontron.


Чому у нас у продажу немає ультра і нано мембран?


Тому що потрібно продавати те, що очищає воду, а не кишені. Ультра мембрани або капілярки описані як хороший засіб від бактерій, але писарі забувають дописати, що на виробництві ці мембрани спеціальним чином проходять періодичну дезінфекцію. І на виході таких установок присутні ультрафіолетові лампи. У побуті ці мембрани все одно, що хороша, дуже щільна механіка. І якщо ви вважаєте, що в побуті капілярка здатна затримувати бактерії, то можете так вважати і далі. Ніхто ж не забороняє. Ці капілярки непогано б перед осмотичними мембранами встановлювати, вони дрібну суспензію точно затримають. Але ціна питання?


Нано мембрани починаються там, де закінчуються мембрани зворотного осмосу. Якщо деякі міняють осмотичні мембрани при солевмісті на виході в 50 ppm, то нано мембрани починаються з 80 ppm і вище. Нано мембрани фільтрують на порядок гірше, ніж осмотичні, але зате продуктивність вище мембран зворотного осмосу. Іншими словами, якщо мембрана зворотного осмосу окислилася, і її пори збільшилися, і вона стала пропускати більше забруднень, то її можна штовхнути тим, хто шукає задешево нано мембрану. Виходячи з цього, можна зробити висновок про локшині на вухах з приводу – відфільтрує все погане, а корисні мінерали залишить - О диво! Знайшли рішення всіх проблем з очищення питної води! - Складається така думка, що на виробництві мембран зворотного осмосу відсівають браковані і щоб не потрапляти на гроші, брак переводять в розділ Нано ))). Любителі кави повинні оцінити такі мембрани.

 

Ультрамембрану краще встановлювати на ту воду, де присутня обов'язкова дезінфекція води або стоїть ультрафіолетова лампа на виході з цієї мембрани. Але в побуті це гроші на вітер. Зайвий заробіток для продавців таких мембран.


Наномембрану, як і ультрамембрану бажано встановлювати на воду зі свердловин. Там де немає хімічних забруднень. Якщо звичайна мембрана зворотного осмосу насилу і не повністю очищає від нітратів, то ультра і нано по нітратах нервово стоять і спостерігають осторонь.


На цьому поки все. Подяка тим, хто дочитав до кінця.


Мембрана зворотного осмосу - купити в Києві, Троєщина, Деснянський район. Доступні мембрани для фільтрів зворотного осмосу - ціна, підключення, характеристики, принцип роботи.