Мембрана EcoElement TW30-1812-50

Ціна:  600 грн.
ЗАМОВИТИ

 

  Мембрана зворотного осмосу преміям якості EcoElement TW30-1812-50. Мембрана високої якості за нормальною ціною.

  Якість саме цього елемента є вирішальною для якості очищення води.

 

                             <<< Перейти до самостійного техобслуговування осмосу >>>

 

  Мембрана зворотного осмосу видаляє практично всі органічні, хімічні та механічні забруднювачі, а також розчинені у воді сторонні рідини, солі важких металів, залізо, ртуть, миш'як, марганець, нітрати, а також бактерії та віруси. Мембрана пропускає молекули води, а домішки зливає у дренаж.

 

  Мембрана зворотного осмосу є важливим елементом в системах фільтрації і опріснення води. Принцип зворотного осмосу заснований на відділенні води від розчинених домішок і сполук. Якщо ємність з чистою водою розділити напівпроникною мембраною і одну частину підсолити, то буде створюватися осмотичний тиск, при якому чиста вода буде прагнути протиснутися через мембрану щоб розбавити солону воду. Такий же процес відбувається в природі у всіх живих клітинах. При заправці салату оцтом з сіллю через деякий час овочі дають велику кількість рідини, яка розбавляє концентрат.

  

  Мембрана EcoElement TW30-1812-50 може відсіювати 98-99% домішок і розчинів, іонів важких металів і радіоактивних речовин, розчинених у воді величиною до 1 нм.

  

  Осмотична мембрана EcoElement TW30-1812-50 виготовлена з прошарків напівпроникних полотен, які намотані на поліпропіленовий стрижень з отворами. Концентрована вода – концентрат, проходить уздовж поверхні мембрани EcoElement TW30-1812-50 і зливається у дренаж, а пермеат – чиста вода, проникає через мікроскопічні пори мембрани EcoElement TW30-1812-50 і виходить через отвори трубки. Будь-яка осмотична мембрана EcoElement TW30-1812-50 пропускає велика кількість різновидних газів, тому після мембрани необхідно встановлювати активоване вугілля.

 
Технічні характеристики мембрани зворотного осмосу EcoElement TW30-1812-50:Робочий тиск мембрани EcoElement TW30-1812-50: 2-7 бар
Робоча температура 2-40 °C
Продуктивність 50 галонів на добу (до 190 літрів на добу при температурі води — 25°С, тиск — 4.2 бару, солевмісті менше — 500мгр/л).
Ресурс мембрани EcoElement TW30-1812-50 1-3 року (залежить від кількості споживання води і солевмісту у воді). Зроблено в Тайвані. У нас ви можете купити мембрану EcoElement TW30-1812-50 в Києві за найнижчими цінами.

 

Просимо Вас правильно встановлювати змінні картриджі та після кожної заміни перевіряти працездатність фільтра. При заміні мембрани обов'язково перевірити колбу, чи залишилася спідниця зі старої мембрани. Вона може бути на дні колби. При заміні вугілля перевірити, чи не залишилися гумки в кришці (голові) колби.

 

Дотримуйтесь правил 3-х при заміні картриджів.

 

  1. Обов'язково спускати повітря після трьох колб перед 4-х ходовим клапаном, для уникнення виходу з ладу останнього. Для цього необхідно після трейтьої колби витягнути трубку з 4-х ходового клапана з входу під назвою IN, направити трубку в відро і відкрити подачу води на фільтр. Якщо в наборі картриджів присутній гранульований вугілля, то необхідно добре промити його від вугільного пилу, пропустивши через колби з новими картриджами достатню кількість води. Воду зливати в відро, яке повинно стояти замість стакану третьої колби, після колби з гранульованим вугіллям. Це не стосується наборів з брикетована вугіллям - сітка.
  2. Після заміни картриджів при закритому кранику на баку, відкрити подачу води на осмос, відкрити кран чистої води і переконатися, що тече ТОНЕНЬКА ЦІВКА. Якщо проводили заміну і постфільтра, то цівка можливо з'явиться через кілька хвилин після заповнення постфільтра водою.
  3. При закритому кранику на баку, закрити кран чистої води і переконатися в тому, що через хвилину - дві, максимум через десять припиняє стікати вода в дренаж. Переконатися що обмежувач потоку не забитий і не підзабитий брудом. Для цього потрібно направити кінец трубки після обмежувача у сторону і переконатися що цівка воді падає вниз через 5-10 см відносно кіньця трубки. Див. фото.

 

Дуже важливо. При пропаданні, перекритті холодної води у водопроводі, обов'язково перекрити подачу води на осмос. Показати всім, хто проживає у вашій квартирі, краник, який перекриває воду на фільтр. Це врятує ваші картриджі та мембрану від забивання іржею при запуску води у ваш будинок.

 

 Інформація для особливо обдарованих. Читати десять разів.

  1. У 4-х ходових клапанах є лише один вихід із тисненням IN, та один вихід із тисненням OUT. І два виходи не підписані. Де ви знаходите в ньому два IN та два OUT?
  2. Якщо з крана чистої води після заміни трьох нижніх картриджів не тече тоненький струмок, а капає, то ви не зможете перевірити працездатність системи. Ймовірно, у вас мембрана забита чи підзабита, чи обмежувач-шпульку вирвало у дренаж. Бийте на сполох.
  3. Якщо у вас струмінь води в дренаж набагато більший або набагато менший, ніж на фото, то обмежувач-шпульку вирвало в дренаж або обмежувач підзабило. Якщо взагалі нічого не тече, то всередині колби мембрани забило вихід із мембрани на дренаж старою спідницею чи обмежувач забитий. Бийте на сполох.
  4. При заміні мембрани обов'язково переконатися, щоб у колбі не залишилася спідниця із білою липкою стрічкою зі старої мембрани.
telephone

Залишилися питання?

Ми готові вам допомогти! Дзвоніть!