Новинки на ринку України!

Увага!

Новинки на ринку України.

нові високонадійні системи зворотних осмосів торгових марок EcoElement і AquaPlus:

EcoElement-виробництво Америка-Тайвань, за якістю матеріалу і збірки нічим не поступається популярним дорогим системам.

AquaPlus Lux – індивідуальна професійна збірка (RemontOsmos Hand-Made), повна комплектація, висока якість за доступною ціною. В системі присутній редуктор тиску, додатковий набір з 4-х змінних картриджів, можливий кран промивання мембрани, дезінфікуючий набір, CD диск з керівництвом користувача і рекомендації по обслуговуванню. Надається вибір колб різних модифікацій. Всі комплектуючі мають сертифікацію NSF.

 

Акція!!!

Купуючи систему зворотного осмосу AquaPlus Lux, отримаєте в подарунок 4 змінних картриджа.

AquaPlus Eco-бюджетний осмос тайванської збірки.

Системи фільтрації питної води AquaPlus, а також всі змінні модулі та картриджі, дозволені до застосування Міністерством охорони Здоров'я України і мають гігієнічний висновок № 05.03.02-03/96274 від 02.10.2012

Проводимо якісне сервісне обслуговування за помірними, на сьогоднішній день, цінами. На сайті можна побачити загальну інформацію та опис товару або послуги сервісу. Якщо цієї інформації буде мало, телефонуйте, ми надамо Вам професійному технічну консультацію на високому рівні.

 

ми продаємо та обслуговуємо:

Осмос Наша Вода, осмос Raifil, осмос Absolute, осмос Aquafilter, осмос Installine, осмос Atoll, осмос Гейзер, мембрана Filmtec, мембрана tlc.