Зворотний осмос EcoElement RO-6W

При купівлі фільтра для очищення води за рекомендованою ціною, отримаєте в подарунок безкоштовну доставку, монтаж системи фільтрації води EcoElement RO-6W і набір з чотирьох змінних картриджів. Якщо ви проживаєте за межами Києва або зможете самі встановити осмос, тоді замість безкоштовного монтажу отримаєте якісний італійський редуктор тиску води CALEFFI 533441

На сьогоднішній день найефективнішим способом очищення води є фільтрація методом зворотного осмосу. Купуючи фільтр ТМ EcoElement, Ви забезпечите свою сім'ю чистою водою, що є запорукою здоров'я, особливо якщо у Вашій сім'ї є діти. Адже питну воду, очищену фільтром зі зворотним осмосом, можна вживати в приготуванні їжі і напоїв навіть для самих маленьких.

 

Уточнюйте цiну
ЗАКАЗАТИ

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ОСМОСІВ EcoElement RO-6W

Система фільтрації - зворотний осмос
Число ступенів очищення-5 + 1
Робочий діапазон тиску води - 2.2-6 атмосфер
Робоча температура - 4-38 °С
Продуктивність - до 240 л/день
Мембрана-FILMTEC TW30-1812-75
Кран – керамічний
Накопичувальний бак - 12/8 л (280х400 / 280х200мм)
Тип з'єднань - John Guest (швидкороз'ємні)
Розміри (В х Ш х Д) - 350х150х450 мм
Гарантія - 18 міс.

 

Опис осмосу EcoElement RO-6W

Трійник з кульовим краном.
Необхідний для врізки фільтра до водопровідної системи і перекритті подачі води на фільтр при обслуговуванні.

Перший фільтр.
Біла або прозора колба, в якій знаходиться механічний картридж EcoElement PS-5 на 5 мк. Картридж видаляє пісок, мул, іржу та інші осадові механічні забруднення розмірами понад 5 мк.

Рекомендований термін експлуатації картриджа 4-6 місяців.

Другий фільтр.
Біла колба з вугільним картриджем EcoElement СТО або GAC. Активоване вугілля підвищеної щільності, адсорбує хлор, і інші летючі органічні сполуки з води, які надають воді неприємний запах і смак.

Рекомендований термін експлуатації картриджа 4-6 місяців.

Третій фільтр.
Біла колба з механічним картриджем EcoElement PS-1 на 1 мк. Картридж видаляє залишкові механічні забруднення, значно продовжує термін служби мембрани в системі зворотного осмосу.

Рекомендований термін експлуатації картриджа 4-6 місяців.

4-х ходовий автоматичний клапан.
При створенні необхідного тиску на клапані, автоматично перекриває подачу води на мембрану, економить витрату води і ресурс змінних елементів фільтра.

Осмотична мембрана FILMTEC TW30-1812-75.
Напівпроникна тонкоплівкова мембрана FilmTec 75 GPD, з порами розміром – 0.0001 мк, яка затримує всі частинки розмірами більше молекул води. Системи з осмотичною мембраною визнані найефективнішими методами очищення води в усьому світі. Мембрана виготовляється світовим лідером виробництва зворотньоосмотичних мембран корпорацією DOW (США). Видаляє практично всі органічні, хімічні і механічні забруднювачі, а також розчинені у воді сторонні рідини, солі важких металів, залізо, ртуть, миш'як, марганець, нітрати, а також бактерії і віруси. Мембрана пропускає молекули води, а домішки зливає в дренаж. Якість цього елемента є вирішальним для досягнення високого очищення води. Системи очищення води з використанням осмотичних мембран дозволяють досягти аналога виморожування або отримання талої води з гірських льодовиків.

Рекомендований термін експлуатації 2-3 роки.

Накопичувальний бак.
Ємність призначена для накопичення і зберігання очищеної води. Вода жодним чином не стикається з внутрішньою металевою поверхнею бака, тому що знаходиться між каучуковою грушею і поліпропіленовою стінкою ємності.

Вугільний постфільтр.
Лінійний картридж EcoElement GAC з гранульованим активованим вугіллям – сорбує розчинені у воді гази, пропущені мембраною, покращує смакові якості. Надає воді природну свіжість. Картридж не можна використовувати в бактеріологічно брудній воді.

Рекомендований термін експлуатації 6 місяців.

Мінералізатор.
Розроблено військовою медичною академією США, призначений для корекції рівня pH до значення 7-9, в залежності від потоку води. Збагачує воду мінеральними сполуками, такими як: кальцій, магній, натрій, калій.
Концентрація мінералів може дійти до 150 мг/літр (якщо вода має тривалий контакт з мінералізатором).

Рекомендований термін експлуатації картриджа 1 рік.

Кран питної води на керамічній парі.
Хромований кран з керамічним запірним елементом, з одинарним приєднанням. Подає чисту воду з фільтра на раковину або стіл.

Обмежувач потоку і дренажний хомут.
Служить для контролю поперечного течії в мембрані і відведення концентрованої солями води в дренаж, істотно подовжує працездатність осмотичної мембрани. При вхідній воді з TDS >1000мг/л рекомендується встановити обмежувач з номіналом 550. Може бути у виконанні з краном промивання мембрани.

Трубки та фітинги.
Кожен вузол системи EcoElement з'єднується між собою надійними пластиковими трубками з максимально допустимим тиском 16 бар, і сполучними елементами типу Quick (JG) виробництва ORGANIC, роблячи систему надійною і зручною в експлуатації.

Матеріали, з яких виготовлені системи очищення води і картриджі схвалені організацією NSF.

Фільтри для води розраховані на максимально робочий тиск водопровідної води в 6 бар. Тому, настійно рекомендуємо встановлювати понижуючий редуктор тиску.

 

 

 

 

 

Додаткові питання по тел.: (095) 793-07-88, (096) 456-54-57

telephone

Залишилися питання?

Ми готові вам допомогти! Дзвоніть!