Картриджі

Рекомендовані товари
Набір картриджів AquaPlus №1 для зворотного осмосу
Ціна:  210 грн.
Детальніше
ЗАМОВИТИ
Рекомендовані товари
Набір картриджів EcoElement № 1
Ціна:  210 грн.
Детальніше
ЗАМОВИТИ
Ціна:  135 грн.
Детальніше
ЗАМОВИТИ
Показано 1. 20 із 42

Картриджі для зворотного осмосу в Києві

Сьогодні багато людей, дбаючи про своє здоров'я, прагнуть оснащувати побутові водопроводи системами фільтрації води. Однією з найпрогресивніших систем очищення питної води є зворотний осмос. У комплектацію такої системи входять картриджі для зворотного осмосу та напівпроникна мембрана.

Компанія RemontOsmos пропонує вам купити якісний набір картриджів для зворотного осмосу у Києві. Набір картриджів для зворотного осмосу необхідний для очищення води від різних суспензій (іржі, піску, мулу та ін.). Таке очищення вода проходить на першому та третьому етапі перед мембраною зворотного осмосу. На другому етапі як очищення використовується активоване вугілля. Він допомагає не тільки видалити з води різні домішки, але й усілякі шкідливі забруднення типу хлору, фенолу, гербіцидів, мікроорганізмів та органічних сполук.

Усього у фільтрі крім мембрани встановлено чотири картриджі для зворотного осмосу. Фахівці радять робити заміну самої мембрани – найдорожчого елемента – раз три-п'ять років. А ось картриджі для зворотного осмосу підлягають заміні раз на шість місяців. Вартість фільтрів набагато нижча від ціни самої мембрани. А своєчасна заміна картриджів зворотного осмосу допоможе надовше зберегти її експлуатацію та чистоту фільтрації води. Тому радимо вам не нехтувати цими правилами та вчасно купувати набір і міняти картриджі для зворотного осмосу. І нехай ваша родина завжди буде здоровою, а вода у крані – чистою та безпечною!

Картриджі для зворотного осмосу | Комплект картриджів для зворотного осмосу | Набір картриджів для зворотного осмосу Київ, Троещина, Деснянський район