Картриджі

Рекомендовані товари
Набір картриджів AquaPlus № 1 для зворотного осмосу
Ціна:  136 грн.
Детальніше
ЗАКАЗАТИ
Рекомендовані товари
Набір картриджів EcoElement № 1
Ціна:  150 грн.
Детальніше
ЗАКАЗАТИ
Показано 1. 20 із 42

Картриджі для зворотного осмосу в Києві

Сьогодні багато людей, піклуючись про своє здоров'я, прагнуть оснащувати побутові водопроводи системами фільтрації. Однією з найпрогресивніших систем очищення є зворотний осмос. Така система складається з напівпроникненою мембрани і картриджів для води.

Компанія RemontOsmos пропонує вам купити якісні картриджі для зворотного осмосу в Києві. Такі картриджі необхідні для очищення води від всіляких суспензій (іржі, піску, мулу та ін.). Таке очищення вода проходить на першому і третьому етапі перед мембраною зворотного осмосу. На другому етапі в якості очищення використовується активоване вугілля. Він допомагає не тільки видалити з води різні домішки, але і всілякі шкідливі забруднення типу хлору, фенолу, гербіцидів, мікроорганізмів і органічних сполук.

Всього в системі зворотного осмосу крім мембрани встановлено чотири картриджа. Фахівці радять проводити заміну самої мембрани - найдорожчого елемента - раз три-п'ять років. А ось картриджі підлягають заміні раз на шість місяців. Вартість їх набагато нижча ціни самої мембрани. А своєчасна заміна картриджів допоможе на довше зберегти її експлуатацію і чистоту фільтрації води. Тому радимо вам не нехтувати даними правилами. І нехай ваша сім'я завжди буде здоровою, а вода в крані – чистою і безпечною!