Набір картриджів AquaPlus №2 для фільтра води

Ціна:  300 грн.
ЗАМОВИТИ

Хороший варіант набору картриджів AquaPlus №2 для проточних фільтрів і стандартних систем зворотних осмосів. Підходить до всіх видів фільтрів з розмірами картриджів 10 х 2 ½ дюйма. Комплект AquaPlus складається з поліпропіленового картриджа механічного очищення хорошою пористості та густини PS5 на 5 мікрон, картриджа гранульованого активованого вугілля GAC, і картриджа брикетованого активованого вугілля BL. Цей набір рекомендується встановлювати на воду, в якій є підвищений вміст хлору і механічних забруднень.

 

                             <<< Перейти до самостійного техобслуговування осмосу >>>


Якщо вода має підвищену жорсткість і у вас проточний фільтр, то необхідно брикетований вугілля BL замінити на пом'якшуючий картридж з іонообмінної смолою катіонного типу ST. І поставити їх по такому порядку: механічний PS1 або PS5, що пом'якшує ST і гранульоване вугілля GAC.

Якщо у воді відсутній хлор, наприклад колодязь або свердловина, то необхідно встановити всі картриджі механічного типу PS1 PS5.

Ресурс картриджів розрахований на 6 місяців експлуатації. Залежно від забруднень води, ресурс картриджів може бути змінений в меншу сторону. Також картриджі можуть дуже швидко вийти з ладу, якщо вода не відповідає нормам питної води, і в ній присутня велика кількість забруднень таких як, наприклад, іржа і вода при цьому має жовтуватий або помаранчевий колір. Не використовуйте цей комплект картриджів в бактеріологічно забрудненій воді. Робоча температура води для використання даного комплекту картриджів не повинна бути нижче 2°С і вище 40°С.

Пам'ятайте, що після установки картриджів AquaPlus потрібно обов'язково пропустити через GAC, а потім через BL близько 60-ти літрів води. Необхідно добре вимити вугільний пил спочатку з гранульованого вугілля GAC без установки в фільтр брикетованого BL, і тільки потім з BL. Вугільний пил може забити мембрану зворотного осмосу. Рекомендуємо проконсультуватися з приводу підбору вугільних картриджів щоб не нашкодити мембрані. Багато рекомендують саме такий набір картриджів з двома вугіллям і одним механічним картриджем, навіть не знаючи про можливі наслідки для мембрани зворотного осмосу.

 

Просимо Вас правильно встановлювати змінні картриджі і після кожної заміни перевіряти працездатність фільтра.


Дотримуйтеся правила 3-х при заміні картриджів.

1. Обов'язково спускати повітря після трьох колб перед 4-х ходовим клапаном, для уникнення виходу з ладу останнього. Для цього необхідно після трейтьої колби витягнути трубку з 4-х ходового клапана з входу під назвою IN, направити трубку в відро і відкрити подачу води на фільтр. Якщо в наборі картриджів присутній гранульований вугілля, то необхідно добре промити його від вугільного пилу, пропустивши через колби з новими картриджами достатню кількість води. Воду зливати в відро, яке повинно стояти замість стакану третьої колби, після колби з гранульованим вугіллям. Це не стосується наборів з брикетована вугіллям - сітка.

2. Після заміни картриджів при закритому кранику на баку, відкрити подачу води на осмос, відкрити кран чистої води і переконатися, що тече ТОНЕНЬКА цівка. Не повинно капати. Якщо проводили заміну і постфільтра, то цівка можливо з'явиться через кілька хвилин після заповнення постфільтра водою.

3. При закритому кранику на баку, закрити кран чистої води і візуально переконатися в тому, що через хвилину - дві, максимум через десять хвилин припиняє стікати вода в дренаж. Переконатися що обмежувач потоку не забитий і не підзабитий брудом. Для цього потрібно направити кінец трубки після обмежувача у сторону і переконатися що цівка воді падає вниз через 5-10 см відносно кіньця трубки. Див. фото.

 

Дуже важливо. При зникненні перекритті холодної води у водопроводі, обов'язково перекрити подачу води на осмос. Показати всім проживаючим в будинку краник, який перекриває воду на фільтр. Це врятує ваші картриджі і мембрану від забивання іржею при запуску води в ваш будинок.

Інформація для особливо обдарованих. Читати десять разів.

1. У 4-х ходових клапанах є тільки один вихід з тисненням IN та один вихід з тисненням OUT. І два виходи не підписані. Де ви знаходите в ньому два IN і два OUT?

2. Якщо з крана чистої води після заміни трьох нижніх картриджів не тече тоненька струйка, а капає, то ви не зможете перевірити працездатність системи. Ймовірно, у вас мембрана забита або підзабита, або обмежувач-шпульку вирвало в дренаж. Бийте тривогу.

3. Якщо у вас струйка води в дренаж набагато більша або набагато менша, ніж на фото, то обмежувач-шпульку вирвало в дренаж або обмежувач підзабило. Якщо взагалі нічого не тече, то всередині колби мембрани забило вихід з мембрани на дренаж старою юбкой або обмежувач забитий. Бийте тривогу.

4. При заміні мембрани обов'язково переконатися, щоб в колбі не залишилася юбка з білою липкою стрічкою зі старою мембрани.

 

 

telephone

Залишилися питання?

Ми готові вам допомогти! Дзвоніть!