Набір картриджів AquaPlus № 2 для фільтра води

Ціна:  200 грн.
ЗАКАЗАТИ

Хороший варіант набору картриджів AquaPlus для проточних фільтрів і стандартних систем зворотних осмосів. Підходить до всіх видів фільтрів з розмірами картриджів 10 х 2 ½ дюйма. Комплект AquaPlus складається з поліпропіленового картриджа механічного очищення хорошою пористості та густини PS5 на 5 мікрон, картриджа гранульованого активованого вугілля GAC, і картриджа брикетованого активованого вугілля BL. Цей набір рекомендується встановлювати на воду, в якій є підвищений вміст хлору і механічних забруднень.

Якщо вода має підвищену жорсткість і у вас проточний фільтр, то необхідно брикетований вугілля BL замінити на пом'якшуючий картридж з іонообмінної смолою катіонного типу ST. І поставити їх по такому порядку: механічний PS1 або PS5, що пом'якшує ST і гранульоване вугілля GAC.

Якщо у воді відсутній хлор, наприклад колодязь або свердловина, то необхідно встановити всі картриджі механічного типу PS1 PS5.

Ресурс картриджів розрахований на 6 місяців експлуатації. Залежно від забруднень води, ресурс картриджів може бути змінений в меншу сторону. Також картриджі можуть дуже швидко вийти з ладу, якщо вода не відповідає нормам питної води, і в ній присутня велика кількість забруднень таких як, наприклад, іржа і вода при цьому має жовтуватий або помаранчевий колір. Не використовуйте цей комплект картриджів в бактеріологічно забрудненій воді. Робоча температура води для використання даного комплекту картриджів не повинна бути нижче 2°С і вище 40°С.

Пам'ятайте, що після установки картриджів AquaPlus потрібно обов'язково пропустити через GAC, а потім через BL близько 60-ти літрів води. Необхідно добре вимити вугільний пил спочатку з гранульованого вугілля GAC без установки в фільтр брикетованого BL, і тільки потім з BL. Вугільний пил може забити мембрану зворотного осмосу. Рекомендуємо проконсультуватися з приводу підбору вугільних картриджів щоб не нашкодити мембрані. Багато рекомендують саме такий набір картриджів з двома вугіллям і одним механічним картриджем, навіть не знаючи про можливі наслідки для мембрани зворотного осмосу.

telephone

Залишилися питання?

Ми готові вам допомогти! Дзвоніть!