Набір картриджів AquaPlus №1 для зворотного осмосу

Ціна:  210 грн.
ЗАМОВИТИ
Рекомендовані товари
 КАРТРИДЖИ ДЛЯ ОБРАТНОГО ОСМОСА AquaPlus №1
 КАРТРИДЖИ ДЛЯ ОБРАТНОГО ОСМОСА AquaPlus №1 как проверить работу обратного осмоса слив в дренаж обратный осмос

Хороший варіант набору картриджів AquaPlus №1 на стандартні системи зворотних осмосів тиких як Экософт, Organic, Leader, EcoElement та ін. Підходить до всіх видів осмосів з розмірами картриджів 10 х 2 ½ дюйма.

Комплект картриджів для зворотного осмосу AquaPlus №1 складається із трьох картриджів. Двох поліпропіленових картриджів механічного очищення хорошої пористості та щільності PS5 та PS1 на 5 та 1 мікрон, які встановлюються в першу та третю колбу відповідно. Та картриджа брикетованого активованого вугілля BL у середню колбу.

 

                             <<< Перейти до самостійного техобслуговування осмосу >>>

 

Якраз цей стандартний набір ми постійно продаємо і рекомендуємо всім нашим постійним клієнтам з 2012 року. Якщо у воді відсутній хлор, наприклад колодязь або свердловина, то необхідно встановити всі картриджі механічного типу PS5 PS1. Для води БЕЗ дезінфектора стандартний комплект змінних картриджів для зворотного осмосу не підходить. Попередні змінні картриджі для зворотного осмосу для води без хлору мають бути без вугілля.

Ресурс картриджів розрахований на 6 місяців експлуатації. Залежно від забруднень води, ресурс картриджів може бути змінений в меншу сторону. Також картриджі можуть дуже швидко вийти з ладу, якщо вода не відповідає нормам питної води, і в ній присутня велика кількість забруднень таких як, наприклад, іржа і вода при цьому має жовтуватий або помаранчевий колір. Не використовуйте цей комплект картриджів AquaPlus для води, яка забруднена бактеріями. Робоча температура води для використання даного комплекту картриджів не повинна бути нижче 2°С і вище 40°С.

Пам'ятайте, що після установки картриджів потрібно обов'язково пропустити через них близько 15-ти літрів води, для вимивання пилу і обезвоздушивания колб.

 

Просимо Вас правильно встановлювати змінні картриджі і після кожної заміни перевіряти працездатність фільтра.


Дотримуйтеся правила 3-х при заміні картриджів. Перевірка роботи мембрани, перекриття 4-х ходового та зворотного клапана, зливу води в дренаж.

 

1. Обов'язково спускати повітря після трьох колб перед 4-х ходовим клапаном, для уникнення виходу з ладу останнього. Для цього необхідно після трейтьої колби витягнути трубку з 4-х ходового клапана з входу під назвою IN, направити трубку в відро і відкрити подачу води на фільтр. Якщо в наборі картриджів присутній гранульований вугілля, то необхідно добре промити його від вугільного пилу, пропустивши через колби з новими картриджами достатню кількість води. Воду зливати в відро, яке повинно стояти замість стакану третьої колби, після колби з гранульованим вугіллям. Це не стосується наборів з брикетована вугіллям - сітка.

 

2. Після заміни картриджів при закритому кранику на баку, відкрити подачу води на осмос, відкрити КРАН ЧИСТОЇ ВОДИ і переконатися, що з нього тече ТОНЕНЬКА цівка. Не повинно КАПАТИ. Якщо проводили заміну і постфільтра, то цівка можливо з'явиться через кілька хвилин після заповнення постфільтра водою. (Про трубку зливу у дрінаж тут нічого не описується. Для тих, хто – А я думав – а я думати не треба, треба десять разів прочитати текст після пункту 2.)

 

3. При закритому кранику на баку, закрити кран чистої води і візуально переконатися в тому, що через хвилину - дві, максимум через десять хвилин вода припиняє стікати в дренаж. Переконатися що обмежувач потоку не забитий і не підзабитий брудом. Для цього потрібно направити кінец трубки після обмежувача у сторону і переконатися що цівка воді падає вниз через 5-10 см відносно кіньця трубки. Див. фото та відео.

 

 

Дуже важливо. При зникненні перекритті холодної води у водопроводі, обов'язково перекрити подачу води на осмос. Показати всім проживаючим в будинку краник, який перекриває воду на фільтр. Це врятує ваші картриджі і мембрану від забивання іржею при запуску води в ваш будинок.

Інформація для особливо обдарованих. Читати десять разів.

     1. У 4-х ходових клапанах є тільки один вихід з тисненням IN та один вихід з тисненням OUT. І два виходи не підписані. Де ви знаходите в ньому два IN і два OUT?

 2. Якщо з крана чистої води після заміни трьох нижніх картриджів не тече тоненька струйка, а капає, то ви не зможете перевірити працездатність системи. Ймовірно, у вас мембрана забита або підзабита, або обмежувач-шпульку вирвало в дренаж. Бийте тривогу.

 3. Якщо у вас струйка води в дренаж набагато більша або набагато менша, ніж на фото, то обмежувач-шпульку вирвало в дренаж або обмежувач підзабило. Якщо взагалі нічого не тече, то всередині колби мембрани забило вихід з мембрани на дренаж старою юбкой або обмежувач забитий. Бийте тривогу.

 4. При заміні мембрани обов'язково переконатися, щоб в колбі не залишилася юбка з білою липкою стрічкою зі старою мембрани.

 

Набір картриджів AquaPlus №1 для зворотного осмосу, Київ, Троещина, Деснянський район

 

 

telephone

Залишилися питання?

Ми готові вам допомогти! Дзвоніть!