Це важливо для Вас, якщо хочете щоб зворотний осмос працював правильно.

Все показано на фото і описано в тексті з можливими посиланнями на короткі відео.    1. Як ПРАВИЛЬНО ПЕРЕВІРИТИ СИСТЕМУ при заміні картриджів або мембрани. Посилання.

 

2. Корпус колба мембрани, як не знищити нову мембрану. Посилання.    3. Дезінфекція осмосу і підкачка бака. Посилання.    4. Обмежувач потоку. Якщо його не видно, не факт, що його немає. Все про злив у дренаж, підбір обмежувача під мембрану. Посилання.

 

5. Для чого потрібен 4-х ходовий клапан, як його перевірити та правильно підключити. Посилання.    6. Все про помпи Від і До. Посилання.   7. Мембрана зворотного осмосу, як обманюють, якість, терміни, продуктивність, високі PPM, перевірка, скільки в дренаж. Все у тексті після товару. Посилання.

 

8. Схема, підключення, принцип роботи зворотного осмоса RO-5. Посилання.

 

9. Купуєте мембрани і картриджі десь там. Будьте ласкаві, звертатися з питаннями чому не працює, також десь туди. Матері Терези у нас немає.

 

10. Вайбер тільки на компі, немає можливості прийому викликів, тільки повідомлення і не завжди присутні за компом. Краще дзвонити на телефон. Посилання.