4-Х ХОДОВИЙ КЛАПАН НА ЗВОРОТНИЙ ОСМОС

Ціна:  100 грн.
ЗАМОВИТИ

Клапан чотириходовий, 4-х ходовий клапан відсічний на зворотний осмос IN OUT.

 

Клапан чотириходовий 4-х ходовий клапан відсічний на зворотний осмос, на швидких з'єднаннях JG під трубку. 4-х ходові відсічні клапана IN OUT призначені для перекривання (відсікання) вхідної води в системах зворотного осмосу. Робоча частина цих клапанів складається з гумки, які бувають зроблені з твердої і м'якої гуми і латексу, у вигляді мембрани. У зв'язку з тим, що на практиці ці чотириходові (4-х ходові) клапана IN OUT часто виходять з ладу, ми вирішили викласти в цей розділ опис нормального робочого стану цієї частини зворотного осмосу.

Почнемо з найголовнішого, це робочий тиск. Нормальний робочий тиск 4-х ходовий клапана на зворотний осмос до 5 бар. Понад 5 бар (іноді може бути і більше) 4-х ходовий клапан після введення в експлуатацію нормально працює деякий час (на практиці від 3 до 12 місяців — кому пощастить) і перестає замикати вхідний потік води. З чим це пов'язано, поки що важко сказати, мабуть з фізико-хімічними властивостями гумової мембрани. Також в мембранах часто присутні дуже маленькі отвори, через які проходить вода і в результаті не досягається тиск для перекривання клапана. Отвори можуть виникати від дуже різкого підвищення тиску від гідроударів і так само від різкої подачі води на осмос. Включаємо кран подачі води різко, а в колбах присутнє повітря, яке потім рве мембрану 4-х ходового клапана для зворотного осмоса. Для перевірки на отвори мембрану з великим діаметром необхідно розтягнути в різні боки. Отвори можуть бути в самій ямці і не розтягуючи їх можна не помітити.

Не видно фото 4 та 5, потягнути мишкою інші фото.

 

                             <<< Перейти до самостійного техобслуговування осмосу >>>


Як перевірити чотириходовий 4-х ходовий клапан на зворотний осмос.

 

Дуже просто і безкоштовно. При включеній подачі води на зворотний осмос необхідно перекрити накопичувальний бак, відкрити кран чистої води, побачити ТОНЕНЬКУ цівку і через кілька секунд закрити кран чистої води. Якщо тоненькою цівки немає, а з крана чистої води тільки капає, то ми нічого не перевіримо. Якщо 4-х ходовий робочий, то через кілька хвилин подача води перекривається і перестає шуміти, також в каналізацію перестає стікати вода. Якщо ж протягом 10 хвилин вода не перестала текти, то 4-х ходовий клапан неробочий і його потрібно замінити. Але це так лише в тому випадку, якщо і зворотний клапан теж робочий і не пропускає в зворотному напрямку. 4-х ходовий в парі зі зворотним клапаном перекриває подачу води на зворотний осмос. Якщо що-небудь з цих двох деталей несправне, подача води не перекриється.

Якщо немає тоненької цівки, забиті КАРТРИДЖІ або МЕМБРАНА зворотного осмосу.


Що відбувається якщо неробочий 4-х ходовий не замінити.

 

Що відбувається якщо неробочий 4-х ходовий клапан IN OUT не замінити. Забиваються картриджі попереднього очищення, паралельно забивається і сама мембрана. Щоб 4-х ходовий клапан IN OUT зворотного осмосу не виходив з ладу через великий тиск, ми рекомендуємо встановлювати редуктора тиску води, з робочим тиском 3-4 бар. Встановивши редуктор тиску перед зворотним осмосом ви одним пострілом вбиваєте трьох зайців, читайте в розділі РЕДУКТОР ТИСКУ CALEFFI. Також після заміни картриджів обов'язково необхідно спускати повітря перед 4-х ходовим клапаном IN OUT. Інакше, стиснене повітря під сильним тиском нагріє маленьку поверхню і прорве мембрану 4-х ходового клапана.

 

Підключення 4-х ходового клапана зворотного осмосу.


Підключення 4-х ходового клапана IN OUT зворотного осмосу проводиться за схемою зворотного осмосу. Після третьої колби трубка підключається на вхід IN 4-х ходового клапана зворотного осмосу, а вихід OUT 4-х ходового клапана зворотного осмосу підключається на вхід корпусу мембрани зворотного осмосу. Помпа зворотного осмосу підключається між третьою колбою і 4-х ходовим клапаном зворотного осмосу.

Два непідписані виходи 4-х ходового клапану зворотного осмосу підключаються на виході чистої води з мембрани, один відразу після зворотного клапана, другий йде на трійник бак-постуголь. Ці непідписані виходи знаходятся там де саморізи.


Принцип роботи 4-х ходового клапана зворотного осмосу.


Принцип роботи 4-х ходового клапана зворотного осмосу показаний на малюнку. На ньому більш зрозуміло те, як працює 4-х ходовий клапан зворотного осмосу. Через різницю площ поверхні мембран і різниці тисків у відділах чистої і брудної води, відбувається відкриття і закриття 4-х ходового клапана зворотного осмосу. Таких питань - як працює 4-х ходовий клапан зворотного осмосу - у гарних майстрів виникати не повинно.

 

4-х ходовий клапан на зворотний осмос купити - Київ, Троещина, Деснянський район

telephone

Залишилися питання?

Ми готові вам допомогти! Дзвоніть!