Редуктор тиску Caleffi 533441 ½ з підключенням манометра

                                                                                                                         ПРОДАЄТЬСЯ ТІЛЬКИ ПРИ ПОКУПЦІ СИСТЕМИ ЗВОРОТНОГО ОСМОСУ

 

Ціна:  900 грн.
ЗАМОВИТИ

Редуктор тиску Caleffi 533441 призначений для обмеження тиску в системах опалення та водопостачання. Редуктор тиску Caleffi 533441 дозволяє зберігати в цілісності побутове Гідротехнічне обладнання, таке як труби, фільтри і водорозбірні пристрої (крани, гнучкі підводки і змішувачі. Якщо редуктор тиску встановлений на всіх поверхах багатоповерхового будинку, то істотно знижується водорозбір в години пік і вода "доходить" до верхніх поверхів. Редуктор Caleffi 533441 дозволяє запобігати гідроудари.

 

                             <<< Перейти до самостійного техобслуговування осмосу >>>


Високий ступінь редукції в компактному виконанні.
Редуктор Caleffi 533441 безшумний, застосовується для установки в житлових приміщеннях.
Редуктор Caleffi 533441 застосуємо для установки в групах безпеки бойлерів, стояки водопостачання та систем фільтрації води.

Простота в обслуговуванні: при необхідності, фільтр і картридж редуктора Caleffi 533441 можуть бути легко промиті, очищені, або замінені.
Дана серія редукторів Caleffi 533441 була розроблена для невеликих індивідуальних систем, таких як фільтри для води, і бойлерів, де важливі малі габарити і низький рівень шуму.
Спеціально для забезпечення довгої працездатності редуктора Caleffi 533441 були передбачені простота в огляді і ревізії редуктора, а також проста заміна редукуючого елемента, що є обов'язковою вимогою до сучасного обладнання.

Похила форма редуктора Caleffi 533441 дозволяє забезпечити оптимальну конструкцію приладу зі збільшеним об'ємом випускної порожнини, що забезпечує:
- Низький гідравлічний опір.
- Роботу з низьким рівнем шуму.
- Малі габарити редуктора.


Конструкція Caleffi 533441 являє собою:

Корпус з бронзи гарячого штампування, покритий хромом.
Картридж з пружиною з нержавійки.
Внутрішні частини з бронзи.
Сідло редукуючого елемента з NBR.
Верхня кришка з нейлону.

Основні характеристики Caleffi 533441:

Максимальний робочий тиск на вході - 16 атм
Діапазон регулювання тиску - 1-6 атм
Максимальна робоча температура-65°C
Робоче середовище-вода
Заводська настройка-3 атм

Мінімальний рівень шуму.
Простора камера після редукуючого клапана істотно знижує швидкість руху води. Підвищення швидкості рідини, викликане процесом редукування, є основною причиною виникнення шуму.
Щоб уникнути шум в трубах і швидкого зносу редукційного клапана бажано підтримувати швидкість води в трубах в межах 2 метрів за секунду.
Обслуговування редуктора тиску Caleffi 533441
Для того, щоб витягти фільтр або картридж з тіла клапана необхідно відкрутити верхню пластикову кришку корпусу. При забрудненні фільтра або картриджа їх необхідно просто промити або очистити, і встановити в початкове положення. Якщо стався знос редуктора, то можна поміняти тільки картридж або встановити новий редукційний клапан.
Редуктор тиску Caleffi 533441 може бути встановлений в будь-якому положенні. Після установки відкрити всі випускні крани з метою промивання і обезвоздушіванія редуктора.

telephone

Залишилися питання?

Ми готові вам допомогти! Дзвоніть!