Колба для фільтра зворотного осмосу

Ціна:  350 грн.
ЗАМОВИТИ

 Колба для зворотного осмосу, колба для фільтра зворотного осмосу. Стандартна колба для фільтра зворотного осмосу біла або прозора, з однією або двома ущільнюючими резинками, виготовлена ​​з високоякісного поліпропілену без додавання вторинної сировини. У колбі зворотного осмосу є стакан і кришка голова. Стакан чи кришка голова колби продаються разом, окремо не продаються. Колба для фільтра зворотного осмосу призначена для використання картриджів стандартного розміру 10 "х 2,5". Колба для фільтра зворотного осмосу має різьбове підключення з внутрішньою різьбою на 1/4". Максимальний робочий тиск колби 6 атм, номінальний робочий тиск 4 атм. В наявності колби з кришкою з внутрішньою різьбою, стакан із зовнішньою різьбою. І навпаки.

 Виготовлено у Тайвані.

 

                             <<< Перейти до самостійного техобслуговування осмосу >>>

 

 Колба для фільтра зворотного осмосу підходить для фільтрів EcoElement, Leader, Aquafilter, AquaPlus, Crystal, Filtop, FitAqua, Fito Filter, PurePro, ViDi, ZepterNeptun, Насоси Плюс та ін. І для Atoll кришка із зовнішнім різьбленням, колба з внутрішньою різьбою, та ін. Під колбу для фільтра зворотного осмосу застосовуються шурупи 18х4мм.

 Оцинкований саморіз під колбу 4 шт 10 грн.

 Ключ для колби фільтра зворотного осмосу продається окремо. Ціну уточнюйте.

 

 Колба для зворотного осмосу, як будь-яка інша колба для фільтра води складається з пластику. Будь-який пластик має залежність термінів експлуатації від температури і тиску на нього. Чим вище температура і тиск при використанні пластику, тим менше його термін експлуатації, тим швидше пластик втратить свої властивості і вийде з ладу. Щоб колба для зворотного осмосу, як і будь-яка інша колба для фільтру води прослужила набагато довше і не тріснула, луснула, необхідно дотримуватись вхідного водопровідного тиску в межах 3-4 атм і не більше.

 Не рекомендуємо довіряти тому, що вказує в технічних характеристиках сам виробник. Підвищення тиску на колбу в технічних характеристиках від виробника це в основному маркетинговий хід, щоб показати споживачеві та дилеру якась крута у них колба, що витримує тиск аж до 30 атм.

 Але практика показує зовсім інші результати. Колба для зворотного осмосу, як і будь-яка інша колба для фільтру води, може витримати такий високий тиск, але питання в тому - Як довго? Декілька тижнів, днів, годин, хвилин? А на який період експлуатації потрібно нам?

 Тому настійно рекомендуємо при високому водопровідному тиску води встановлювати мембранний редуктор тиску перед колбою для зворотного осмосу, як і перед будь-якою іншою колбою для фільтру води, якщо є необхідність довготривалої експлуатації колб.

 Також варто звернути увагу, що прозора колба для зворотного осмосу, як і будь-яка інша колба для фільтру води, має параметри по міцності гірші, ніж прозора біла з поліпропілену. Поліпропілен пластичний, прозорий полісульфон ні, і за найменших ударів колба з полісульфону руйнується.

 Практика. Декілька років експлуатації прозорої колби при тиску 3 атм, і випадковим чином примудряються розбивати дно колби об кахель при незначному ударі.

 Якщо тріснуло дно прозорої колби, а з не прозорими поліпропіленовими колбами, що стоять рядом все гаразд, тоді навіщо знову купувати прозору колбу? Щоб знову луснула та затопила? Прозора колба це також маркетинг. Споживач бачить, що картридж потемнів, та починає нервувати і думати про заміну картриджів. Передчасній заміні картриджів!!! Картриджі можуть через тиждень потемніти, та хоч посиніти, але міняти їх необхідно, коли вони заб'ються, і не пропускатимуть через себе воду. Це стосується першого картриджа для механічного очищення. Але не більше ніж 6 місяців очищення води.

 Прозора колба для зворотного осмосу, як і будь-яка інша колба для фільтра води встановлена ​​навіть під мийкою, але вона все одно пропускає ультрафіолетові промені, від яких дуже добре розмножуються бактерії на картриджі, якщо водопровідна вода не має дезінфектора (ледь чутний запах хлору, басейну при розпиленні води у душі). Розмноження бактерій на картриджі відбувається у вигляді слизу, який забиває картридж.

 Краще встановлювати білі товстостінні колби з ребрами жорсткості з боків аж до дна колби. А не з ребрами на 5 см, щоб тільки була можливість зачепити колбу ключем для відкручування колби.

 

 Колба для фільтра зворотного осмосу - Київ, Троєщина, Деснянський район

 

telephone

Залишилися питання?

Ми готові вам допомогти! Дзвоніть!