Датчик низького тиску осмосу

Ціна:  90 грн.
ЗАМОВИТИ

Датчик низького тиску помпи зворотного осмосу Organic WB-CV6231B-Q.


Датчик низького тиску для зворотного осмосу застосовується в системах зворотного осмосу з підвищувальною помпою. Датчик низького тиску осмосу Organic відключає помпу зворотного осмосу при падінні тиску у водопроводі або забрудненні попередніх картриджів. Датчик низького тиску Organic WB-CV6231B-Q оберігає помпу зворотного осмосу від сухого ходу і перегріву. У вільному стані датчик низького тиску зворотного осмосу відключений. Organic WB-CV6231B-Q розрахований на напругу 220В і струм в 5 А. Мінімальний тиск входу - 0,1 атм

Завжди є в наявності Organic WB-CV6231B-Q (Leader PR-V 6231, Atoll A-CV6236B, Atoll A-CV6231B) Тайвань.

Не видно фото 4-5, потягнути мишкою інші фото.

 

                             <<< Перейти до самостійного техобслуговування осмосу >>>


Датчики низького тиску зворотного осмосу є різної тугості. Одні тугі, а інші ні. В одні дуєш і очі на лоб лізуть, а інші датчики легко спрацьовують. На що це впливає? Якщо у водопроводі дуже низький тиск, то в міру забивання картриджів попереднього очищення, може спрацьовувати датчик низького тиску осмосу на відключення помпи зворотного осмосу. А якщо датчик низького тиску тугий і спрацьовує при 1 атм, то легкий датчик не спрацює і помпа зворотного осмосу ще буде продовжувати працювати. Коли при тугому вже потрібно буде міняти картриджі, то при легкому датчику зворотного осмосу Organic WB-CV6231B-Q система буде продовжувати фільтрувати. Це стосується дуже слабкого тиску у водопроводі.

ЯК ПРАВИЛО, В КИТАЙСЬКИХ ПОМПАХ ТУГІ ДАТЧИКИ. А ТАКОЖ ПРИСУТНІ ПЛАСТИКОВІ ЧАСТИНИ, ЯКІ ЗНОШУЮТЬСЯ ДОСИТЬ ШВИДКО.

Економлячи сотню на китаї, ви потім викинете набагато більше коштів на заміну помпи і на замінах картриджів через швидке забивання брудом. Думайте, перш ніж купувати дешеве і китайське. Воно не все і не скрізь однакове. RemontOsmos поганого не порадить, тому що дорожить своїм ім'ям. Також зауважимо, що помпи зворотного осмосу виробляються в Китаї, Тайвані та Кореї і ніде більше. Тим більше не в Польщі, не в Німеччині і особливо не в Україні.

Можливі проблеми з датчиком низького тиску зворотного осмосу Organic WB-CV6231B-Q. Як перевірити роботу датчика низького тиску осмосу?

Для перевірки працездатності датчика низького тиску осмосу потрібно перекрити бак, відкрити кран чистої води. Повинна спрацювати помпа зворотного осмосу. Перекрити вхідний кран подачі води на осмос. Через якийсь час помпа повинна відключитися. Якщо помпа не відключається, то датчик низького тиску несправний. При падінні тиску води на датчику, він повинен спрацювати на відключення і розірвати електроланцюг.

Не включається помпа, більш імовірно, що не включається датчик низького тиску. Необхідно перевірити чи немає обриву контактів проводів, похитавши дроти руками. Перевірити чи подається вода на вхід датчика низького тиску. Якщо струменя води немає, то або вхідний кран подачі води перекритий, або немає води у водопроводі, або забиті картриджі. Часто клієнти стверджують, що тільки що недавно міняли картриджі, тоді нехай дадуть відповідь де ж тоді струмінь води? Цівка повинна бути достатньо сильною, щоб натиснути тиском на мембрану датчика.

Замкнути клеми на датчику - помпа повинна заробити. Якщо цього не відбувається, тоді або обрив електропроводів, або неробочий блок живлення (перевірити притуливши вухо - повинно гудіти), або несправна сама помпа зворотного осмосу.

Якщо при замиканні клем датчика низького тиску помпа все таки працює, а з датчиком не хоче і є сильний струмінь води на нього, то вийшов з ладу сам датчик низького тиску зворотного осмосу.

Є моменти, коли датчик низького тиску осмосу заїдає. Розібрати датчик, правильно виставити мікровимикач і зібрати назад.

 

Електрична схема підключення помпи зворотного осмосу зображена на малюнку.

Електрична схема підключення помпи зворотного осмосу дуже проста і має послідовне підключення. Не важливо в якій послідовності знаходяться всі деталі помпи, головне щоб електричний ланцюг була з'єднаний. Якщо в електричній схемі підключення помпи зворотного осмосу задіяний соленоїдний клапан, то його дроти з'єднуються паралельно проводам помпи.

 

Датчик низького тиску осмосу, Organic WB-CV6231B-Q - Київ, Троещина, Деснянський район

 

 

telephone

Залишилися питання?

Ми готові вам допомогти! Дзвоніть!