Датчик високого тиску осмос

Ціна:  90 грн.
ЗАМОВИТИ

 

Датчик високого тиску зворотний осмос Organic WB-CV6201B-Q.


Датчик високого тиску для зворотного осмосу застосовується в системах зворотного осмосу з підвищувальною помпою. Датчик високого тиску осмосу Organic WB-CV6201B-Q відключає помпу зворотного осмосу при повному наповненні накопичувального бака. У вільному стані датчик високого тиску зворотного осмосу включений. Organic WB-CV6231B-Q розрахований на напругу 220В і струм в 10 А. Заводський тиск – 2-2,5 атм

Завжди є в наявності Organic WB-CV6201B-Q виробництва Тайвань.

Датчики високого тиску зворотного осмосу є різної якості. Більш якісні датчики виробництва Organic WB-CV6201B-Q. Датчик прохідний і немає різниці, якою стороною його підключати. Важливо щоб на ньому створювався потрібний тиск для його відключення.

Особливо обдарованим прохання далі не читати і датчики не налаштовувати. RemontOsmos не буде допомагати повертати датчик на заводську настройку. Категорично, не буде.

Не видно фото 4-5, потягнути мишкою інші фото.

 

                             <<< Перейти до самостійного техобслуговування осмосу >>>

 

Регулювання датчика високого тиску осмосу


Датчик високого тиску на зворотний осмос можна регулювати по тиску на відключення помпи. У ньому є спеціальний гвинт під шестигранник на 2, за допомогою якого відбувається регулювання датчика високого тиску осмосу на відключення. Вказано на фото. Можна регулювати цей гвинт і звичайною фігурної викруткою, але тоді ви не будете знати, на який кут ви покрутили датчик. Знаючи кут можна завжди повернути гвинт в попереднє положення, а з викруткою може прослизнути грань шестигранника. Якщо крутити за годинниковою, то тиск збільшується. Але потрібно пам'ятати, що закрутивши гвинт повністю, датчик не відключиться. Для регулювання датчика високого тиску осмосу необхідно мати манометр, який потрібно встановити через трійник на чистій воді після мембрани. Датчик високого тиску встановлюється там же, на виході з мембрани чистої води – пермеаті. У будь-якому зручному місці, куди можуть дотягнутися трубки і дроти.

Регулювання датчика високого тиску осмосу. Для регулювання необхідно повністю запустити процес фільтрації води з відкритим краном на баку. Бак при цьому повинен бути підкачаний. Коли помпа відключиться, манометр покаже тиск відключення. Якщо цей тиск необхідно підняти, то гвинт регулювання крутимо за годинниковою. Регулюємо до спрацьовування датчика високого тиску і запуску помпи зворотного осмосу. Помпа спрацювала, більше не регулювати. Помпа попрацює якийсь час і відключиться. Манометр при цьому показує тиск відключення. І подібним чином регулювання відбувається до потрібного значення тиску.

Якщо при регулюванні датчика високого тиску осмосу на манометрі вже піднявся тиск до потрібного значення, то гвинт регулювання потрібно повільно провернути до відключення датчика високого тиску і відповідно помпи. Регулювання датчика високого тиску осмосу на цьому етапі закінчено.

Для чого необхідно проводити регулювання датчика високого тиску осмосу?

Якщо потрібно задати точне необхідне значення тиску. Наприклад, потрібно підняти рівень води на висоту щодо бака. На другий поверх з підвалу.

Якщо трубка знаходиться на значній відстані від осмосу. Трубка має опір, від якого зменшується швидкість потоку.

Якщо при перевірці осмосу на перекриття, помпа відключилася, а в дренаж деякий час продовжує стікати концентрат. Але дренаж обов'язково перестає текти. Тиск перекриття 4-х ходового від водопровідного тиску води вище тиску відключення високого датчика тиску осмосу. Датчик високого тиску вже відключився, але 4-х ходової ще не закрило через більш високий водопровідний тиск. Необхідно регулювати датчик тиску на підвищення. Регулювання відбувається до тих пір, поки після відключення помпи відразу не перекриється 4-х ходовий клапан зворотного осмосу. Після відключення помпи і 4-х ходового, в дренаж можливо буде ще витікати незначна частина води - залишковий тиск з колб.

 

Можливі проблеми з датчиком високого тиску зворотного осмосу Organic WB-CV6201B-Q. Як перевірити роботу датчика високого тиску осмосу?


Для перевірки працездатності датчика високого тиску осмосу потрібно перекрити бак, відкрити кран чистої води. Повинна заробити помпа зворотного осмосу і ви повинні переконатися що з крана чистої води тече тоненька цівка. Закрити кран чистої води і через деякий час помпа повинна відключитися. Якщо помпа не відключається, то датчик високого тиску несправний. При підвищенні тиску води на датчику, він повинен спрацювати на відключення і розірвати електроланцюг. При цьому сама система повинна бути повністю працездатною. Зворотний клапан тримати тиск в обратку і 4-х ходовий цілий і не пробитий.

Якщо помпа вимикається і відразу ж включається назад, і так постійно або з невеликим періодом, то проблема не в датчику високого тиску, а в зворотному клапані зворотного осмосу.

Додаткових питаннь не задавати. Читати 10 разів або Інтернет в допомогу.

 

Електрична схема підключення помпи зворотного осмосу зображена на малюнку.

Електрична схема підключення помпи зворотного осмосу дуже проста і має послідовне підключення. Не важливо в якій послідовності знаходяться всі деталі помпи, головне щоб електричний ланцюг була з'єднаний. Якщо в електричній схемі підключення помпи зворотного осмосу задіяний соленоїдний клапан, то його дроти з'єднуються паралельно проводам помпи.

 

Датчик високого тиску осмос - Київ, Троещина, Деснянський район

 

telephone

Залишилися питання?

Ми готові вам допомогти! Дзвоніть!