ОБМЕЖУВАЧ ПОТОКУ ЗВОРОТНОГО ОСМОСУ FLOW 300, 350, 400, 420, 450, 550

Ціна:  100 грн.
ЗАМОВИТИ

Обмежувач потоку зворотного осмосу FLOW 300, 350, 400, 420, 450, 500, 550, 800 підбирається під продуктивність мембрани, або мембрана підбирається під обмежувач потоку зворотного осмосу який вже стоїть.


Після мембрани зворотного осмосу, обмежувач потоку найбільш важливий компонент системи зворотного осмосу. Обмежувач потоку контролює регенерацію системи очищення води. Тобто кількість очищеної води в порівнянні з водою, скинутої в каналізацію.

 

Обмежувач потоку зворотного осмосу необхідно підбирати під продуктивність мембрани, також солевмісту та тиску води перед мембраною. І навпаки, мембрану потрібно підбирати під обмежувач потоку, що вже стоїть у фільтрі, а не під кількість проживаючих у квартирі і не від частоти використання відфільтрованої води. Приблизний вибір обмежувача потоку описаний далі за текстом.

Обмежувач потоку на зворотний осмос FLOW 300, 350, 400, 420, 450, 500, 550, 800

 

                             <<< Перейти до самостійного техобслуговування осмосу >>>

 

Увага! Якщо обмежувач потоку забитий і не пропускає воду, то мембрана зворотного осмосу, яка стояла с ним, теж забита з імовірністю 99%. Якщо нова мембрана зворотного осмосу була встановлена на забитий обмежувач потоку, то вона пропрацюватиме не більше місяця і заб'ється солями. Теж саме стосується і забитої дренажної трубки. Немає самопромивки мембрани.

 

Якщо обмежувач потоку підзабитий, мембрана зворотного осмосу буде повільно покриватися солями жорсткості. Швидкість відкладення сіллю залежить від забивання обмежувача або дренажної трубки.

 

Якщо після обмежувача потоку вода тече НЕВЕЛИКОЮ цівкою ФОТО 4 (не видно фото, потягти мишкою інші фото) і НЕ перекривається годинами (при закритому крані бака має перекритися до 10 хвилин), то це НЕ означає що обмежувач потоку несправний. Несправне щось інше. Обмежувач несправний якщо він або ПІДЗАБИТИЙ, або ЗАБИТИЙ ПОВНІСТЮ. Перевірка на перекриття описана ТУТ

 

Ще раз для тих, хто в танку. Якщо після обмежувача потоку вода з трубки тече невеликим струмком як на ФОТО 4 (не видно фото, потягти мишкою інші фото) і не перекривається ніколи, то це не означає, що обмежувач потоку несправний. Несправно щось інше. Обмежувач потоку не перекриває воду. У ньому немає нічого того, щоб перекривало потік. В обмежувачі потоку є сітка та дрібний отвір для завуження потоку. Обмежувач несправний якщо він або ПІДЗАБІТИЙ, або ЗАБИТИЙ ПОВНІСТТЮ.


Існують кілька видів обмежувачів потоку води зворотного осмосу. Якщо ви не бачите в своїй системі стандартний обмежувач потоку, це не означає, що його немає. Без нього мембрана не дасть тоненьку цівку, і система працювати не буде. Вся вода буде стікати в дренаж.

 

         1. Обмежувач шпулька. Дрібна вставка з отвором або механізмом зменшення пропуску потоку води. Цей обмежувач шпулька вставляється в кутовий фітинг в торець 1/8 різьби. Куточок вкручується в колбу мембрани зворотного осмосу, а трубка від нього подається на дренаж. Його можна побачити на ФОТО 2 з синім фоном.


         2. Обмежувач шпулька з волосинкою - капілярний обмежувач потоку зворотного осмосу Ecosoft Aero. Теж дрібна вставка, в яку вставляється дуже тонка трубочка. Цей вид обмежувача вставляють в дренажну трубку, а саму трубку вставляють на вихід з мембрани зворотного осмосу в дренаж. Багато професорів цей кінець трубки вставляють в дренажних хомут, це не правильно. Капілярний обмежувач потоку зворотного осмосу можна побачити на ФОТО 3 з колбою для мембрани. Обмежувач потоку Ecosoft Aero. Капілярний обмежувач потоку зворотного осмосу Ecosoft Aero краще замінити на стандартний.


Якщо в трубці стоїть шпулька без волосини - ще дрібнішої трубки, то можете вважати, що обмежувача потоку Ecosoft Aero у вас вже немає. Дуже часто від бруду і високого тиску дрібну трубочку-волосинку зриває зі шпульки в дренаж. Через те що в шпульці після такого зриву утворюється отвір в кілька міліметрів, відбувається безконтрольний злив води в каналізацію під хорошим напором. Чути характерний сильний шум води. Через те що при звичайному тиску мембрані не вистачить тиску для появи ТОНЕНЬКОЇ як сірник цівки, то через це 4-х ходовий клапан не перекриється. Виходить, маємо постійний злив в дренаж з намотуванням кубатури на лічильниках (у деяких за місяц 60 кубів намотало), заливанням вигрібної ями в приватних секторах, забруднення попередніх картриджів, забруднення і вихід з ладу мембрани зворотного осмосу. Ось такий він, обмежувач потоку Ecosoft Aero.

Обмежувач потоку зворотного осмосу FLOW 300, 350, 400, 420, 450, 500, 550, 800

Обмежувач потоку зворотного осмосу FLOW 300, 350, 400, 420, 450, 500, 550, 800

 

         3. Стандартний обмежувач потоку з діаметром близько 2-х см і довжиною близько 10 см. Його можна побачити на першому ФОТО. Цей вид обмежувача потоку зворотного осмосу встановлюється в розріз дренажної трубки. Він краще попередніх обмежувачів тим, що його не зірве в дренаж і перед маленьким отвором він має фільтр-сітку. Ця сітка затримує можливі забруднення, накопичені в корпусі мембрани за час експлуатації фільтра. Якщо один отвір сітки забивається, то буде пропускати воду інший отвір. Чого не скажеш про обмежувач-шпульку з волосинкою. У якій якщо один єдиний отвір забивається, то або вириває волосинку в дренаж, або мембрана зворотного осмосу забивається солями. По-любому буде плачевний результат, хто б і що б не розповідав. З капілярним обмежувачем потоку осмосу по-любому буде плачевний результат, хто б і що б не розповідав. Тому треба встановлювати стандартні обмежувачі потоку, ті що на трубку, а не в трубку.


Обмежувач потоку зворотного осмосу FLOW 300, 350, 400, 420, 450, 500, 550, 800

Обмежувач потоку зворотного осмосу FLOW 300, 350, 400, 420, 450, 500, 550, 800
Стандартний обмежувач потоку можна почистити вушною паличкою витягнувши цанги з боків. Потім пробити сильним напором води, вставивши на вихід обмежувача (в протилежну сторону стрілки) вхідну трубку з першої колби зворотного осмосу. Сіточку можна спробувати пробити тоненькою голочкою. Якщо почистити не виходить і обмежувач потоку зворотного осмосу не дає потрібного напору, то його необхідно замінити. Інакше дуже швидко вийде з ладу сама мембрана зворотного осмосу - покриється солями жорсткості.


Підбирати обмежувач потоку потрібно під продуктивність мембрани, солевміст водопровідної води і тиску води перед мембраною.

На 36-у мембрану можна ставити 250-300-й обмежувач потоку.

На 50-у мембрану 300-420-й обмежувач потоку.

На 75-у мембрану 300-550-й обмежувач потоку.

На 100-у мембрану 550-800-й обмежувач потоку.

 

Чим менше солевміст водопровідної води, тим менший можна встановлювати і обмежувач. Чим вище солевміст, тим вище значення обмежувача потоку. Те ж саме стосується і по тиску. Чим вище тиск, тим теж вищий обмежувач, чим меньший тиск водопровідної води, тим меньший обмежувач потоку осмосу.

 

Якщо написати маркером на корпусі мембрани зворотного осмосу цифри 50, 75 або 100, потім не доведеться згадувати яку мембрану в неї встановили і яку мембрану потім купувати, щоб дуже швидко її не зіпсувати.


Обмежувач потоку зворотного осмосу FLOW 300, 350, 400, 420, 450, 500, 550, 800

Обмежувач потоку зворотного осмосу FLOW 300, 350, 400, 420, 450, 500, 550, 800

 

Багато з метою економії пару копійок встановлюють на 550-й обмежувач потоку 50-у мембрану. Мало того що зараз масово продають 36-е мембрани під виглядом 50-х і навіть 75-х, але якби була б дійсно 50-а, то 550-й обмежувач для неї дуже великий. Не створиться тиск для перекриття 4-х ходового. Якщо при новій мембрані і нових попередніх картриджах тиску для перекриття і буде вистачати, то через деякий час, у міру забивання картриджів, його вже не вистачить. Відбувається постійне скидання води в дренаж. Забиваються картриджі, забивається мембрана зворотного осмосу.

 

Заощадивши пару копійок, потім доведеться викласти грошей знову на нову мембрану. І знову економ купить те, що дешевше, 50-у мембрану. І так до тих пір, поки або 550 обмежувач потоку не призаб'ється до 300-420-го, або до економа не дійде, що потрібно або замінити обмежувач потоку з 550-го на 300-420, або все таки купити 75-у мембрану. Краще відразу купувати мембрану по продуктивності, яка встановлювалася спочатку при продажу. І не підбирати мембрани за кількістю проживаючих в квартирі, по квадратурі квартирі і за кількістю тарганів в будинку. 50-у мембрану на 550-й обмежувач потоку можна було б поставити, якщо на мембрані був би високий тиск. Це або осмос з помпою, або в водопроводі високий тиск – але, високий тиск у водопроводі загрожує швидким розривом колб і затоплення приміщення. Не плутати з помпою, помпа стоїть після колб, до мембрани, помпа тисне близько години тільки на корпус мембрани.


Обмежувач потоку зворотного осмосу FLOW 300, 350, 400, 420, 450, 500, 550, 800

Обмежувач потоку зворотного осмосу FLOW 300, 350, 400, 420, 450, 500, 550, 800

 

Обмежувач потоку повинен бути розроблений таким чином, щоб він контролював перехресну течію навколо робочої поверхні осмотичної мембрани, з тим, щоб вона залишалася чистою. Якщо обмежувач течії маленький, швидкість пересіченої течії буде незначною, що призведе до засмічення мембрани зворотного осмосу, обумовленого осадженням хімічних речовин, накопиченням пестицидів, або і тим, і іншим. Але з маленькими обмежувачами потоку менше води йде в дренаж, а це дуже важливо для тих споживачів, у яких невелика вигрібна яма. Оскільки чиста вода відокремлюється від вхідного потоку, концентрація забруднюючих речовин збільшується пропорційно довжині зворотноосмотичної мембрани. Якщо швидкість перехресного течії занадто низька, забруднюючі речовини не будуть вимиватися з поверхні мембрани зворотного осмосу.Якщо ви хочете отримати від фільтрів зворотного осмосу велику продуктивність, то просто установка осмотичної мембрани з більшою продуктивністю може не бути ефективною. Спочатку ви отримаєте підвищену продуктивність, однак, мембрана зворотного осмосу буде дуже сильно засмічуватися через занадто великого обсягу води, що проходить через неї, і через недостатню її довжини, що не дозволить перехресному потоку очистити поверхню мембрани зворотного осмосу.


Обмежувач потоку зворотного осмосу FLOW 300, 350, 400, 420, 450, 500, 550, 800

Обмежувач потоку зворотного осмосу FLOW 300, 350, 400, 420, 450, 500, 550, 800


Однак, через температуру вхідного потоку, тиску і загального вмісту розчинених речовин( TDS), які впливають на обсяг води, пропущеної через мембрану зворотного осмосу, одна і та ж система може бути пристосована до до різних вимог до вхідного потоку в різних місцях. Звичайні фільтри зворотного осмосу розраховані на температуру 25°C, Тиск 4.2 бару і на TDS 500 ppm, а розміри обмежувача течії відповідають цим умовам роботи.Якщо температура і тиск Вашої води нижче зазначених, або рівень TDS вище, ви можете використовувати осмотичну мембрану з підвищеною продуктивністю, нічого більше при цьому не змінюючи. Або ви можете встановити обмежувач меншого обсягу і не змивати гроші в каналізацію. Звідси, прямий зв'язок між температурою і тиском води, що проходить через мембрану зворотного осмосу.
Найбільш важлива річ, яку слід зробити, коли ви змінюєте обмежувач потоку осмосу або використовуєте зворотноосмотичну мембрану з продуктивністю відмінною від стандартної, це підрахувати час регенерації. Регенерація = вхідний потік (концентрація + вхідний потік) x 100%.. Виробники мембран зворотного осмосу стверджують, що регенерація повинна становити 15 і менше для максимального терміну служби осмотичної мембрани. Фільтри зворотного осмосу розраховані на 25% і більше. Ви будете праві, якщо залишитеся між цими двома цифрами і ваша попередня водопідготовка буде хорошою.

 

Обмежувач потоку на зворотний осмос FLOW 300, 350, 400, 420, 450, 500, 550, 800 підійдуть під такі системи зворотного осмосу як:

Ecosoft Standard, Екософт Стандарт, Ecosoft Absolute, Екософт Абсолют, EcoElement, ЭкоЭлемент, AquaPlus, АкваПлюс, Ecosoft PURE Platinum Wasser, Платінум Вассер, Organic Easy, Органік, AquaPro, АкваПро, BWT, БВТ, Aquafilter, Аквафільтр, Puricom, Пуріком, Raifil Grando, Райфіл, Gletcher, Глетчер, , Eko-line, ЭкоЛайн, AquaKut, АкваКут, AquaKit, АкваКіт, Atlas, Атлас, Kaplya, Капля, Crystal, Крістал, Leader Standart, Лідер Стандарт, Atoll, Атол, Organic Master, Органік Майстер, Organic Smart, Органік Смарт, Гейзер Нанотек, Бріз Гарант, Reverse Osmosis Systems, Аквафор Осмо, FITaqua, Фітаква, PurePro, ПуреПро, USTM, ЮСТМ, Installine, Інсталайн, Эковода, Bluefilters, Блюфільтр, Zepter, Цептер, Ecofilter, Экофільтр, Watex, Гейзер Алегро, Нова Вода, Aqualine, Аквалайн, Гейзер Престиж, Water Filter, Вотер Фільтр, Watermelon, Вотермелон, TGI, Leader Modern, Лідер Модерн, AtlasFiltri, BIO+Systems, Біо Системс, Bluespring, Блюспрінг, Bregus Classic, Waterton, Zenet, АкваДизайн, Elagua, Filter 1, Фільтр 1, Filtop, PAqua, PolskiFiltr, Бар'єр, Наша Вода, Роса, Насоси Плюс та ін.

 

Обмежувач потоку зворотного осмосу FLOW 300, 350, 400, 420, 500, 550 - купити Київ, Троещина, Деснянський район

 

 

telephone

Залишилися питання?

Ми готові вам допомогти! Дзвоніть!