Накопичувальний пластиковий БАК 8 літрів

Ціна:  900 грн.
ЗАМОВИТИ

Накопичувальний бак зворотного осмосу RO-122 пластиковий об'ємом 8 літрів, має діаметр 23 см і висоту 37 см, перевірений та підкачаний. Краник в комплекті відсутній.

 

Швидкість фільтрації води через мембрану зворотного осмосу дуже мала, тому в реальності мембрана може містити велику кількість очищеної води, яка потрібна при відкритті крана. Вода постійно накопичується в пластиковому баку зворотного осмосу RO-122 і з великим потоком подається на кран.

 

                             <<< Перейти до самостійного техобслуговування осмосу >>>

 

У кожного бака є номінальний корисний об`єм води та майже однакова висота 37-38 см.

RO-122 пластиковий бак – діаметр близько 23-24 см, корисний об'єм 5,5-6 літрів, загальний 8 літрів.

RO-122 металевий бак діаметр близько 23-24 см, корисний об'єм 5,5-6 літрів, загальний 8 літрів.

RO-132 металевий бак діаметр близько 27-28 см, корисний об'єм 8-9 літрів, загальний 12 літрів.Пластиковий бак зворотного осмосу RO-122 об'ємом 8 літрів складається з ємностей, розділених гумовою рухомою діафрагмою на дві ізольовані один від одного частини. У нижній частині пластикового баку зворотного осмосу RO-122 закачане повітря на 0,5 бар. А у верхній частині між гумовою діафрагмою і поліпропіленовим ізолятором накопичується чиста вода. Чиста вода жодним чином не стикається зі стінкою бака зворотного осмосу RO-122. З боку повітряної камери встановлений ніпель (звичайний, такий же, як в покришці вашої машини або велосипеді), що дозволяє в разі необхідності закачати повітря в накопичувальний бак зворотного осмосу RO-122. Одночасно з витоком, для того, щоб підняти воду з бака зворотного осмосу RO-122 на висоту в 1 метр, необхідно повітряний тиск в баку всього в 0,1 бар. Ну і для того, що вода має хоча б невеликий натиск, потрібно ще додати стільки води, і всього виходить мінімум 0,2 бар. У вашому відсіку встановлений насос, тобто повітряний тиск повинен бути як мінімум 0,5 бар. Нормальний робочий тиск повітря в порожньому пластиковому баку зворотного осмосу RO-122 0,3-0,5 бар.На пластиковому баку зворотного осмосу RO-122 встановлена різьба 1/4 НР, до якої кріпиться кран накопичувального бака, для подачі і забору води. Максимальний короткочасний тиск води на накопичувальний бак зворотного осмосу RO-122 6,9 бар, незалежно від того, що написано в паспорті виробника. Номінальний робочий тиск 3-4 бар.


При відкритті крана, вода під тиском стисненого повітря з нижньої ємності подається з бака RO-122 і через постфільтри подається на кран. У міру зливу води з бака RO-122 і розширення нижньої ємності тиск повітря у верхній частині падає, стаючи нижче тиску води перед мембраною, і процес вироблення очищеної води через мембрану і наповнення бака запускається через 4-х ходовий клапан.Настійно рекомендуємо перед установкою зворотного осмосу встановити понижуючий редуктор тиску води і нагадуємо, що номінальний робочий тиск бака RO-122 3-4 бар. Перевищення цих показників призводить до швидкого зниження тиску повітря в накопичувальному баку pdjhjnyjuj jcvjce RO-122, а іноді і повного виходу бака з ладу при розгерметизації ємностей. Це можна перевірити, якщо натиснути на золотник під синім ковпачком в нижній частині бака RO-122. Так, потече вода, то бак несправний і його слід замінити.Цей вид бака pdjhjnyjuj jcvjce RO-122 підходить до таких осях як: Ecosoft Standard, Екософт Стандарт, Ecosoft Absolute, Екософт Абсолют, EcoElement, ЭкоЭлемент, AquaPlus, АкваПлюс, Ecosoft PURE Platinum Wasser, Платінум Вассер, Organic Easy, Органік, AquaPro, АкваПро, BWT, БВТ, Aquafilter, Аквафільтр, Puricom, Пуріком, Raifil Grando, Райфіл, Gletcher, Глетчер, , Eko-line, ЭкоЛайн, AquaKut, АкваКут, AquaKit, АкваКіт, Atlas, Атлас, Kaplya, Капля, Crystal, Крістал, Leader Standart, Лідер Стандарт, Atoll, Атол, Organic Master, Органік Майстер, Organic Smart, Органік Смарт, Гейзер Нанотек, Бріз Гарант, Reverse Osmosis Systems, Аквафор Осмо, FITaqua, Фітаква, PurePro, ПуреПро, USTM, ЮСТМ, Installine, Інсталайн, Эковода, Bluefilters, Блюфільтр, Zepter, Цептер, Ecofilter, Экофільтр, Watex, Гейзер Алегро, Нова Вода, Aqualine, Аквалайн, Гейзер Престиж, Water Filter, Вотер Фільтр, Watermelon, Вотермелон, TGI, Leader Modern, Лідер Модерн, AtlasFiltri, BIO+Systems, Біо Системс, Bluespring, Блюспрінг, Bregus Classic, Waterton, Zenet, АкваДизайн, Elagua, Filter 1, Фільтр 1, Filtop, PAqua, PolskiFiltr, Бар'єр, Наша Вода, Роса, Насоси Плюс та ін.Зроблено в Тайвані.

 

Аналогічний за об `ємом та розмірами бак зворотного осмоса: AquaPlus RO-122, EcoElement RO-122, RO-122, TankPro PRO-2.8, Kaplya SPT-32W, Ecosoft Бак.

 

Накопичувальний бак зворотний осмос купити Київ, Троещина, Деснянський район

telephone

Залишилися питання?

Ми готові вам допомогти! Дзвоніть!