Помпа насос AquaPlus AP-100-31 для зворотного осмосу

Помпа для зворотного осмосу C.C.K. RO-988 гола без нічого - 1050 грн

Помпа для зворотного осмосу ECO-P 6005 гола без нічого - 1400 грн

Помпа для зворотного осмосу AP-100-31 - 2250 грн

EcoElement ECO-P 6005 помпа зворотного осмосу в сборі - 2400 грн

ORGANIC WE-P 6005 WZ-P помпа зворотного осмосу в сборі - 2400 грн

 

Ціна:  2 250 грн.
ЗАМОВИТИ

Помпа для зворотного осмосу, насос для зворотного осмосу.


Помпа насос для зворотного осмосу AquaPlus AP-100-31 в повній комплектації на монтажній пластині. Помпа для зворотного осмосу застосовується в побутових системах зворотного осмосу, де вхідний водопровідний тиск води на вході в осмос нижче 2,5 атмосфери. Помпа для зворотного осмосу AquaPlus AP-100-31 використовується, якщо є необхідність збільшення продуктивності осмотичної системи, також, якщо система зворотного осмосу встановлюється на воду з високим солевмістом. Для підняття якості очищення мембрани зворотного осмосу. Помпа насос для зворотного осмосу AquaPlus AP-100-31 встановлюється і для зменшення витрат споживаної води, відповідно і зменшення дренажу, зниження заливання вигрібної ями, для продовження терміну експлуатації попередніх картриджів. Працює помпа насос AquaPlus AP-100-31 абсолютно безшумно, і споживає трохи електроенергії. У комплект поставки помпи насоса для зворотного осмосу AquaPlus AP-100-31 входить сама помпа, пара кутників, трійник, захист по сухому ходу - легкий не тугий датчик низького тиску 0,1 атм, датчик високого тиску, трубки 4 шт по 1 м, монтажна пластина для кріплення насоса до зворотного осмосу, блок живлення. Виготовлено в Тайвані.

 

Не видно фото 4-5, потягнути мишкой інші фото.

 

                             <<< Перейти до самостійного техобслуговування осмосу >>>

 

Як вибрати помпу для зворотного осмосу?

 
Вибрати помпу для зворотного осмосу практично легко. Насоси для зворотного осмосу майже всі розраховані для мембран на 50-75 галонів. Для мембран на 100 галон необхідні насоси з продуктивністю 1,2 літри за хвилину. 

 

Датчик низького тиску помпи зворотного осмосу.


Датчики низького тиску є різної тугості. Одні тугі, а інші ні. В одні дуєш і очі на лоб лізуть, а інші легко спрацьовують. На що це впливає? Якщо у водопроводі дуже низький тиск, то в міру забивання картриджів попереднього очищення, може спрацьовувати датчик низького тиску на відключення помпи зворотного осмосу. А якщо датчик тугий і спрацьовує при 1 атм, то легкий датчик не спрацює і помпа ще буде продовжувати працювати. Коли при тугому вже потрібно буде міняти картриджі, то при легкому система буде продовжувати фільтрувати. Це стосується дуже слабкого тиску у водопроводі.

ЯК ПРАВИЛО, В КИТАЙСЬКИХ ПОМПАХ ТУГІ ДАТЧИКИ. А ТАКОЖ ПРИСУТНІ ПЛАСТИКОВІ ЧАСТИНИ, ЯКІ ЗНОШУЮТЬСЯ ДОСИТЬ ШВИДКО.

Економлячи 10% на китайських помпах, ви потім через рік два викинете набагато більше коштів на її заміну. Пластикові деталі дуже швидко зношуються, тим більше в дуже бюджетних помпах зворотних осмосів. Зауважимо, що помпи виробляються в Китаї, Тайвані та Кореї і ніде більше. Тим більше не в Польщі, не в Німеччині і особливо не в Україні. Помпа на "типу німецькому" зворотному осмосі у одного клієнта прослужила з нуля 3 місяці і потекла, затопила приміщення. Це класичний китаєць з красивою наклейкою.

10% це різниця ціни тайванських якісних помп зворотних осмосів представлених на нашому сайті і китайських представлених на просторах України. Хіба ці 10% економії варті того, щоб помпа вилетіла через рік, ну нехай через два максимум? Коли зношується пластикові деталі, їм ніякі заводські мастила не допоможуть. З'являється гучний звук при експлуатації, а це явна ознака тертя і зносу, розбовтування підшипників.

Думайте, перш ніж купувати дешеве і Китайське. Воно не все і не скрізь однакове. RemontOsmos поганого не порадить, тому що дорожить своїм ім'ям і вашими рекомендаціями.

Якщо бажаєте купити помпу насос для зворотного осмосу відмінної якості, звертайтеся до RemontOsmos.

 

Технічні характеристики помпи насоса для зворотного осмосу:1.Продуктивність - 1.2 літр/хв
2. Допустимий тиск входу - 4,0 атм
3. Робочий тиск виходу - 6,9 атм
4. Мінімальний тиск входу - 0,1 атм
5. Робоча температура 2-52 °C
6. Напруга блоку живлення вх/вих - 220В/24В

 

Більш надійна і стандартна помпа для зворотного осмосу серії 6005 за посиланням ECO-P 6005

 

Правильна і тиха робота помпи для зворотного осмосу.


Правильну роботу помпи для зворотного осмосу можна побачити на відео від клієнта.

 

 

 Хороша надійна помпа для зворотного осмосу, як правило, працює тихо і створює звук Тух-Тух-Тух. Набагато голосніше деренчать трубки від помпи ніж сама помпа, якщо їх не закріпити як треба. Робота помпи супроводжується з почерговим натисканням на три клапани помпи, таким чином і створюються постійні поштовхи води. Від таких поштовхів відбувається вібрація вихідної трубки. Настійно рекомендуємо не знімати помпу з монтажної пластини і не кріпити її як попало на монтажній пластині фільтра. Продаж помп без монтажних пластин це маркетинговий хід конкурентів, дешево але не сердито. Той хто таке пропонує не буде обслуговувати вашу систему і не зіткнеться з труднощами при такому монтажі помпи зворотного осмосу. Картриджі на вазі не змінюються і система під мийкою не обслуговується.

Помпа встановлюється уздовж монтажної пластини зворотного осмосу за третьою колбою. Такий монтаж можна зробити, якщо монтажка осмосу металева і кріплення колб надійні з довгим саморізом і колби можуть витримати вагу помпи для зворотного осмосу. Якщо закріпити помпу на фільтрі не можна, то помпа для зворотного осмосу може працювати і кріпитися окремо. Вібруючу трубку необхідно зафіксувати хомутами стяжками біля входу в фітінг.

Перед помпою зворотного осмосу обов'язково повинен встановлюватися картридж механічного очищення. Він служить захистом помпи від бруду і особливо від гранул активованого вугілля. Якщо помпа зворотного осмосу крутить, але не створює тиску, то це обов'язково проблема з клапанами і механічної брудом, або тріщинами на клапанах. Гідравлічну частину помпи потрібно добре почистити і гумки змастити спеціальним силіконовим мастилом для гумових виробів.

Якщо витягнути трубки з входу і виходу помпи і сильно подути на вихід, то продуватися не повинно. Якщо продувається то помпа не буде створювати потрібний тиск і треба або чистити або міняти голову помпи зворотного осмосу на нову.

Якщо з часом помпа зворотного осмосу почала протікати, значить необхідно замінити ущільнюючу мембрану, яка у кожної помпи своя. І від інших модифікацій і торгових марок може не підійти. Тому намагайтеся вибирати стандартні помпи на які є запчастини.

Більш надійна і стандартна помпа для зворотного осмосу серії 6005. ECO-P 6005

 

Неправильна і гучна робота помпи для зворотного осмосу.


Шумить помпа зворотного осмосу, гуде помпа зворотного осмосу, стукає помпа зворотного осмосу, сильно нагрівається помпа зворотного осмосу. Помпа зворотного осмосу працює з дзвінким звуком Коц-Клац-Коц. Гучну роботу помпи можна побачити на відео від клієнта.

 

 

Це явна ознака того що сильно підзабилися попередні картриджі, або в водопроводі не вистачає тиску. Необхідно замінити картриджі. Якщо цього не зробити, то клацання призведе до поломки датчика низького тиску помпи зворотного осмосу. Від постійного спрацьовування контакти датчика іскряться, при цьому відбувається вибивання металу контактів до обриву. Помпа повинна пропрацювати до повного наповнення бака зворотного осмосу водою і відключитися. Якщо помпа працює кілька годин поспіль, значить, є несправність в системі і її негайно необхідно усунути. Гарантія на несправності з вини покупця не поширюється. Професіоналам дуже легко визначити через що вийшла з ладу та чи інша деталь помпи для зворотного осмосу. Тому радимо вчасно міняти картриджі попереднього очищення і стежити за тоненькою цівкою мембрани. Не потрібно з забитої мембрани вичавлювати останні соки, цим ви зламаєте помпу підвищеним зносом і сильним нагріванням, і потрапите на гроші більш ніж вартість нової мембрани зворотного осмосу.

Більш надійна і стандартна помпа для зворотного осмосу серії 6005. ECO-P 6005

 

Детальніше з приводу клацання помпи зворотного осмосу при першому монтажі.

 

Якщо помпа зворотного осмосу починає клацати, значить помпі не вистачає тиску, ймовірно підзабиті попередні картриджі до датчика низького тиску помпи або щось з подачею води. Необхідно перевірити тиск води на датчик низького тиску помпи зворотного осмосу. Необхідно замінити попередні картриджі, хоча б першу механічну очистку.

Для тих хто вважає, що з картриджами у них все гаразд і помпа зворотного осмосу клацає тому, що вона несправна, можемо порекомендувати станцювати танець з бубном для того, щоб через кілька годин прийти до висновку, що все таки вище написане було правильним варіантом.

А більш невіруючим величезне прохання, все-таки розщедритися на заміну картриджів і не відволікати через дрібниці, з якими ми стикаємося кожен день. Лекції читати немає часу, а картриджі забити можна і за кілька днів. Було б бажання і вітер в голові. Навіщо залишати кран подачі води відкритим, якщо осмосу все одно не вистачає тиску? Напевно для того, щоб цілодобово вода зливалася в дренаж і дуже швидко забивала попередні картриджі, щоб потім виносити мізок продавцю помп.

Тому, для тих хто не хоче танцювати, рекомендуємо разом з помпою зворотного осмосу докупити хоча б перший механічний поліпропіленовий картридж, ССИЛКА.

 

Більш надійна і стандартна помпа для зворотного осмосу серії 6005. ECO-P 6005

 

Інструкція підключення монтаж установка помпи зворотного осмосу.


Помпа для зворотного осмосу підключається після третьої колби фільтра.

Для установки підключення помпи зворотного осмосу необхідно витягнути трубку після третьої колби 1 (див. схема підключення помпи зворотного осмосу) і перед 4-х ходовим з написом IN 2 (див. схема підключення помпи зворотного осмосу).

На монтажній пластині помпи закріплено два датчика.

Є датчик з трійником (особливо обдаровані знайдуть у трійника тільки два виходи) від якого одна трубка 17 см йде на вхід помпи, а другу довжиною 1 метр потрібно підключити на вихід після третьої колби 1 (див.схема підключення помпи зворотного осмосу).

З іншого боку помпи є вихід з довгою трубкою 1 метр. Її потрібно підключити в 4-х ходовий датчик з написом тисненням IN 2 (див.схема підключення помпи зворотного осмосу).

Виходить, що знімаємо трубку 1-2 і замість неї підключаємо дві трубки помпи зворотного осмосу.

На монтажній пластині помпи залишаються вільні дві трубки А-А (див. схема підключення помпи зворотного осмосу) довжиною 1 метр, які йдуть на датчик високого тиску.

Необхідно витягнути трубку на кранику бака зворотного осмосу А (див.схема підключення помпи зворотного осмосу) і на трійнику постугля А (див. схема підключення помпи зворотного осмосу). Нагадуємо, особливо обдаровані знайдуть у трійника постугля тільки два виходи.

Виходить, що потрібно повністю зняти трубку від бака А-А. Замість неї підключити дві трубки з датчика високого тиску помпи зворотного осмосу. Немає різниці яку трубку куди підключати. Підключайте помпу для зворотного осмосу як вам більш зручно. Зняті трубки не викидати, вони в подальшому ще знадобляться.

Саму помпу зворотного осмосу можна розмістити поруч біля фільтра, як показано на відео на посиланнях. Або повісити на спеціальному кутнику на стінці. Але не забувайте, що встановлена помпа зворотного осмосу на стінці мийки без шумоізолюючих прокладок може посилювати звук. Не помпа буде гудіти, а дерев'яна стінка мийки буде посилювати звук помпи. Або закріпити помпу на монтажній пластині зворотного осмосу.

Більш надійна і стандартна помпа для зворотного осмосу серії 6005. ECO-P 6005

 

Не працює, не вмикається помпа насос зворотного осмосу


Найпоширеніші причини коли не працює і не вмикається помпа насос зворотного осмосу.

Не вмикається насос зворотного осмосу - Забиті попередні картриджі. Багато покупців запевняють що картриджі недавно міняли, але потім виявляється що їх - НЕДАВНО МІНЯЛИ - це на нашу від декількох тижнів і до декількох місяців. А деякі взагалі дивуються, що картриджі треба міняти. Були випадки, що картриджі забивалися і за один день. Так що потрібно перевіряти тиск перед датчиком низького тиску. І тиск води в 20 см це не тиск, це так пекінеси по маленькому бігають. Натиск води повинен бути сильніше.

Не вмикається помпа зворотного осмосу - Вийшов з ладу датчик низького тиску. В основному вони вилітають через байдуже ставлення до системи зворотного осмосу. Перед тим як зламається датчик низького тиску, помпа починає голосно і часто то включатися, то вимикатися, клацати. Виробляються контакти датчика і він перестає замикати електроланцюг.

Не працює насос зворотного осмосу - Окислення контактів клем. Через можливу підвищену вологість контакти клем можуть окислюватися, що призводить до втрати контакту в ланцюзі.

Не працює помпа зворотного осмосу - Обрив проводів через вібрації. Можна спробувати руками похитати дроти, може з'явитися спрацьовування помпи. При цьому бак перекрити і кран чистої води відкрити.

Не працює насос зворотного осмосу - Не гуде блок живлення помпи зворотного осмосу. Гудіння перевіряти вухом. Якщо не чутно, то краще дати послухати юному створенню. У юних створінь дуже добрий слух. Якщо блок живлення не гуде, то або вилка не дістає розетки, або що то десь з контактом. Або несправний сам блок живлення. Блоки живлення на трансформаторах настільки дубові і надійні, що вивести їх з ладу може тільки обрив нуля і попадання 380 вольт на вхід вилки. Це не гарантійний випадок. Якщо ви перебуваєте в сільській місцевості, та й для міської теж не заважає підстрахуватися, необхідно встановлювати захист від перепаду напруги в мережі. Такий як реле напруги ZUBR. Домашня апаратура і не згорений будинок коштує набагато дорожче ZUBRа.

Не включається помпа зворотного осмосу - Забитий соленоїдний клапан перед помпою зворотного осмосу, там де замість 4-х ходового в осмосах присутні соленоїди. У соленоїдному клапані на вході може стояти металева дрібна сітка і її часто забиває, особливо в наборах для лохів, де присутні 2 різних вугілля і одна механіка. Як я описував вище, перед помпою завжди повинна стояти механіка. А розумні китайські професори, та й наші нарадять, завжди зроблять так що або перед соленоїдом, або перед низьким датчиком, або перед помпою поставлять вугілля. А наші лохи це хавають. Купуйте набори з однією механікою і двома різними вугіллям. Так ви не тільки дасте більше заробити продавцеві, так і мембрани швидше вилітають і помпи не довго служать. Якщо у воді дійсно присутній хлор, то є інші методи, ніж поставити на виході колб два вугілля, перед помпою і мембраною.

Більш надійна і стандартна помпа для зворотного осмосу серії 6005. ECO-P 6005

 

Не вимикається, не відключається помпа насос зворотного осмосу.


Найпоширеніші причини, коли не вимикається, не відключається і не зупиняється помпа насос зворотного осмосу.

Не відключається насос зворотного осмосу - Мембрана зворотного осмосу забита і не вистачає тиску чистої води для відключення датчика високого тиску. При закритому баку і відкритому крані чистої води повинна текти тоненька цівка. Якщо цівки немає а капає, то помпа можливо не відключиться.

Не відключається помпа зворотного осмосу - Зворотний клапан не тримає тиск і весь тиск стравлюється в дренаж. Помпа може вмикатися і вимикатися з певним періодом. А може взагалі не вимикатися.

Не відключається насос зворотного осмосу - Несправний сам датчик високого тиску або його хтось неправильно налаштував.

Не відключається помпа зворотного осмосу - Мембрани в 4-х ходовому клапані пробиті або не тримають тиск. Дуже рідко, але буває.

Більш надійна і стандартна помпа для зворотного осмосу серії 6005. ECO-P 6005

 

Електрична схема підключення помпи зворотного осмосу зображена на малюнку.

 

Електрична схема підключення помпи зворотного осмосу дуже проста і має послідовне підключення. Не важливо в якій послідовності знаходяться всі деталі помпи, головне щоб електричний ланцюг була з'єднаний. Якщо в електричній схемі підключення помпи зворотного осмосу задіяний соленоїдний клапан, то його дроти з'єднуються паралельно проводам помпи.

 

Помпа для зворотного осмосу Ecosoft Standard, Екософт Стандарт, Ecosoft Absolute, помпа для зворотного осмоса ecosoft, Екософт Абсолют, EcoElement, ЭкоЭлемент, AquaPlus, АкваПлюс, Ecosoft PURE Platinum Wasser, Платінум Вассер, Organic Easy, Органік, AquaPro, АкваПро, BWT, БВТ, Aquafilter, Аквафільтр, Puricom, Пуріком, Raifil Grando, Райфіл, Gletcher, Глетчер, , Eko-line, ЭкоЛайн, AquaKut, АкваКут, AquaKit, АкваКіт, Atlas, Атлас, Kaplya, Капля, Crystal, Крістал, Leader Standart, Лідер Стандарт, Atoll, Атол, Organic Master, Органік Майстер, Organic Smart, Органік Смарт, Гейзер Нанотек, Бріз Гарант, помпа для зворотного осмоса ecosoft, Reverse Osmosis Systems, Аквафор Осмо, FITaqua, Фітаква, PurePro, ПуреПро, USTM, ЮСТМ, Installine, Інсталайн, Эковода, Bluefilters, Блюфільтр, Zepter, Цептер, Ecofilter, Экофільтр, Watex, Гейзер Алегро, Нова Вода, Aqualine, Аквалайн, Гейзер Престиж, Water Filter, Вотер Фільтр, Watermelon, Вотермелон, TGI, Leader Modern, Лідер Модерн, AtlasFiltri, BIO+Systems, Біо Системс, Bluespring, Блюспрінг, Bregus Classic, Waterton, Zenet, АкваДизайн, Elagua, Filter 1, Фільтр 1, Filtop, PAqua, PolskiFiltr, Бар'єр, Наша Вода, Роса, Насоси Плюс та ін.

Помпа для зворотного осмосу - Помпа насос AquaPlus AP-100-31 - купити в Києві, Троещина, Деснянський район

 

 

 

 

telephone

Залишилися питання?

Ми готові вам допомогти! Дзвоніть!