КАРТРИДЖ механічний AquaPlus PS 1 5 20 мк

Ціна:  40 грн.
ЗАМОВИТИ

Механічний картридж AquaPlus PS 1 5 20 мк виготовлений з поліпропіленового волокна і призначений для фільтрації води від механічних забруднень, таких як пісок, мул, нерозчинене залізо – іржа. Кожен поліпропіленовий PP картридж має свій ресурс, який залежить від ступеня забруднення води. Нерозумно міркувати, що якщо на етикетці в технічних характеристиках вказано рекомендований термін в 6 або 8 кубів води, то картридж повинен пропустити саме 6 або 8. Його може вистачити і на більшу кількість води, а також і на меншу.  Бували випадки, що механічний PP картридж в системі зворотного осмосу забивався і за день, та що там за день, за годину. Адже зрозуміло, що якщо замість водопровідної води зі Сниповскими характеристиками тече руда рідина, то поліпропіленовий картридж забивається миттєво. Якщо цього не відбувається, то картридж має велику пористість і такий PP картридж не можна встановлювати перед осмотичним мембранами, мембрана дуже швидко вийде з ладу.

 

                             <<< Перейти до самостійного техобслуговування осмосу >>>


Але є поодинокі випадки, коли саме картридж з великою пористістю продовжує ресурс цілого комплекту картриджів. Такі моменти можуть бути в тій воді, де є глина або річковий мул, особливо де погано працює міське водопостачання. Частина забруднень бере на себе великопористий картридж, а частина пропускає для дрібнозернистого PP картриджа.

Також неправильно буде міркування, що якщо поліпропіленовий механічний PP картридж швидко забився, то значить він поганий. Навпаки, він молодець, впорався зі своїм завданням і не пропустив бруд.  А для того щоб картридж швидко не забивався в системах зворотного осмосу необхідно при виявленні брудної холодної водопровідної води перекривати кран подачі на фільтр. При цьому воду з фільтра можна використовувати, адже вона є в накопичувальному баці.


Основні настановні вимоги до поліпропіленового картриджу AquaPlus PS 1 5 20 мк:


* Картриджі AquaPlus PS 1 5 20 мк не можуть бути використані на великих комерційних підприємствах.

* Фільтруючі елементи можуть бути використані при температурі повітря від + 2°С до 50°С і температурі води від + 2°С до 52°С.

* Не допускати попадання прямих сонячних променів на поліпропіленовий картридж і не встановлювати їх поблизу електронагрівальних приладів.

* Картриджі випробувані при — 410Кра., рН АТ-7.6, температурі води +21°С і падінні тиску на вході не менше 70 Кра.

* Продуктивність поліпропіленового картриджа може бути різна і залежить від ступеня забруднення води.

* Картриджі AquaPlus PS 1 5 20 мк не рекомендується використовувати у воді мікробіологічно і радіологічно непридатною.

* Щоб отримати найкращий ефект очищення води, необхідно замінювати поліпропіленовий картридж AquaPlus PS відповідно до рекомендації виробника, яка вказана на самому картриджі.

telephone

Залишилися питання?

Ми готові вам допомогти! Дзвоніть!