Корпус мембрани зворотного осмосу

Ціна:  150 грн.
ЗАМОВИТИ

Корпус мембрани зворотного осмосу 1812, виготовлений з високоякісного поліпропілену. Колба мембрани зворотного осмосу 1812 складається з корпусу і кришки. У колбу встановлюється мембрана зворотного осмосу стандартного розміру 1812 (2012) до 150-ти галон. Корпус мембрани зворотного осмосу має різьбове підключення з внутрішньою різьбою на 1/8". Максимальний робочий тиск колби мембрани 6 атм, номінальний робочий тиск 4 атм. Кришка з внутрішньою різьбою, колба з зовнішньою різьбою. У корпусі мембрани зворотного осмосу 1812 є пара гумових ущільнювачів, не плутати з одноразовими кольоровими силіконовими ущільнювачами.

Всі гумові частини корпусу колби мембрани і самої мембрани зворотного осмосу повинні бути змащені спец мастилами типу силіконовими або іншими, які не роз'їдають гуму. Не плутати з мастилами для канализаціі. Це мило нам не підходить.

Якщо написати маркером на корпусі мембрани зворотного осмосу цифри 50, 75 або 100, потім не доведеться згадувати яку мембрану встановили в корпус і яку мембрану потрібно купувати, щоб дуже швидко її не зіпсувати.

Не видно фото 4-7, потягнути мишкою інші фото. 

 

                             <<< Перейти до самостійного техобслуговування осмосу >>>

 

Схема підключення корпусу колби мембрани зворотного осмосу.

 

Схема підключення корпусу колби мембрани зворотного осмосу наведена на ФОТО 1 і ФОТО 5. Вихід чистої води 7 знаходиться на далекій відстані щодо кришки входу 5. А вихід на дренаж 6 на ближньому.

Посадочне сідло з виходом чистої води 7 знаходиться строго по центру колби мембрани зворотного осмосу. Вихід на дренаж 6 розташований трохи збоку ФОТО 2 і ФОТО 3.

На вхід 5 вкручується порожній кутовий фітинг під різьбу 1/8, це вхід на мембрану з попередніх картриджів через 4-х ходової або помпу. Саме тут перевіряється натиск води перед мембраною. Для перевірки необхідно витягнути з фітинга 5 трубку і направити її в відро або таз. Перекрити кран на баку 18 і відкрити кран чистої води 16-17. Відкрити кран подачі води на фільтр. З трубки повинна лупити вода в сторону приблизно також як і з трубки подачі води. Якщо вода не дає сильний струмінь, такий як з трубки подачі, то забиті картриджі 19-20-21 (можливо тільки перший 19) або заламало 4-х ходовий клапан зворотного осмосу 3-4.

У вихід 6 вкручується порожній кутовий фітінг під різьбу 1/8, це вихід на дренаж через обмежувач потоку 8-9. Рідко може бути з вбудованим в нього обмежувачем. Детальніше - Обмежувач потоку. З цього фітинга 6 вода повинна йти з хорошим напором. Якщо напору немає, то або перекрила вихід юбка зі старої мембрани (читаємо текст нижче) або мембрана забита брудом солями і не пропускає воду або читаємо текст вгорі.

 У вихід 7 вкручується фітінг в середині якого стоїть зворотний клапан. Це вихід чистої води, трубка від нього йде на непідписаний 4-х ходовий 10-11. Іноді на трубку між виходом чистої води і 4-х ходовим чіпляється датчик високого тиску якщо присутня помпа.

 

Як відкрутити кришку корпусу колби мембрани зворотного осмосу?

 

Як відкрутити кришку корпусу колби мембрани зворотного осмосу, як розкрутити корпус колбу мембрани зворотного осмосу? Це найпоширеніше питання при заміні мембрани зворотного осмосу. Багато хто не може відкрутити кришку від корпусу колби мембрани зворотного осмосу. Чи не тому що мало каші їли, а через те що колбу мембрани дійсно з часом сильно затягує і кришка має розмір, який ну ніяк не поміщається в руку для гарного міцного обхвату. І що робити? Є купа варіантів відкручування цієї клятої кришки колби мембрани осмосу. Але перед тим як що небудь крутити, потрібно взяти маркер і помітити вихідне коліно 6. Ця дія потрібна для того, щоб знати, що вода з позначеного коліна 6 через обмежувач 8-9 йде в дренаж. Щоб шановні прохфессори не поплутали висновки 6 і 7 з колби мембрани зворотного осмосу. Інакше мембрана зворотного осмосу дуже швидко накаже довго жити, та й доведеться робити дезінфекцію. Прохфессори як правило тексти не читають і фоток не дивляться. А навіщо? На те вони і прохфессори, їм нема чого зайвий раз напружуватися, вони як горді орли літають дуже високо, набагато вище простолюдинів з тех освітою.

 

Отже.

1. Використовувати ключ під корпус колбу мембрану зворотного осмосу. Якщо він є. Можна купити, якщо ключ звичайно підійде за розміром. Їх кілька варіантів розмірів. Розмір корпусу колби осмосу один 1812, а розмір кришок по зовнішній стороні різний. І не факт що підійде.

 

2. Автомобілісти згадають ремінний ключ, яким вони викручували масляний фільтр. Його теж можна використовувати для відкручування кришки колби мембрани зворотного осмосу. Про метод з ганчіркою і палицею розповідати не буду. Цей метод первісно-общинного ладу. А ми як ніяк люди трохи розумні і палиці застосовуємо в інших ситуаціях.

 

3. Використовувати помічника, так би мовити, в 4 руки. Один двома руками тримає колбу зворотного осмосу. А другий двома руками відкручує кришку корпусу мембрани зворотного осмосу проти годинникової.

 

4. Лещата. Можна кришку корпусу колби мембрани зворотного осмосу затиснути в лещата. Але затискати обов'язково потрібно так, щоб, аж тріснуло. По іншому ніяк не відкрутити, тільки з тріском і покупкою нової колби під мембрану.

 

5. А що робити, якщо помічника немає? Нічого страшного. Беремо колбу мембрани зворотного осмосу, виходимо у двір або йдемо до сусідів. Шукаємо підходящого рукатого мужика і говоримо йому – А ну покажи, який ти сильний – Повірте. Полюбому покаже. Навіть немає сумнівів.

 

6. Хтось збочується з нагріванням кришки корпусу мембрани осмосу, але це не наші методи. Спробувати звичайно можна, але тільки для того щоб зрозуміти що так колби мембран зворотного осмосу не розкручуються. Тому що затягнуло не пластик з пластиком, а пластик з гумовим ущільнювачем.

 

7. Якщо перед Вами кришку колби зворотного осмосу колись закрутив прохфессор і вона ну ніяк не розкручується, то є велика ймовірність, що для змащення він використовував не змазувальний силікон, а звичайний будівельний. В цьому випадку колбу мембрани осмосу простіше викинути, щоб не витрачати по чому даремно нерви і не розкидати на вітер лайливі слова. Також траплялися в руки колби, з яких мембрани не хотіли ніяк вийматися. Це прохфессора їх засиликонілі в посадковому сідлі. У таких випадках колба на викид і покупка нового корпусу мембрани зворотного осмосу.

 

8. Ну і на останок. Щоб такої нісенітниці з відкручуванням колби мембрани зворотного осмосу не відбувалося, потрібно різьблення змащувати силіконовими мастилами. Тоді корпус мембрани і закручуються легко, і розкручуються теж.

 

А тепер багато хто згадає як вони розкручували колби на вході в квартиру, на стояках. Особливо якщо стоїть колба БІГ БЛУ. Так. За допомогою лому і якоїсь матері з відривом монтажки від стіни. Колби потрібно змащувати, і гумки, і різьблення.

 

Як закрутити кришку корпусу колби мембрани зворотного осмосу?

 

Як закрутити кришку мембрани зворотного осмосу? Як правильно встановити мембрану зворотного осмосу в колбу корпус? Друге важливе питання, яке повинно виникати при заміні мембрани зворотного осмосу. Але таке питання у багатьох в голові не виникає. А даремно. Тому що і тут можуть з'явитися трабли, а потім і танці з бубном. Скрізь існують свої підводні камені.

 

1. Необхідно звернути увагу на ущільнювальні гумки колби корпусу мембрани зворотного осмосу. Якщо присутня тільки одна ущільнювальна гумка, то вона надівається на кінець патрубка колби. Вона повинна сидіти на кінці колби мембрани, відразу після закінчення різьби ФОТО 4. Багато хто її кладуть в кришку корпусу мембрани і її відразу ж може зажувати при закручуванні. Якщо гуми дві, то одна в кришці, а друга в колбі. Гумки можуть бути різні і по діаметру і по товщині.

 

2. Необхідно перевірити корпус колбу мембрани зворотного осмосу на наявність спідниць та наклейок від старих мембран. Для цього ліхтариком підсвічуємо дно колби мембрани і окометром виявляємо сторонні спідниці та наклейки. Якщо цього не зробити, стара спідниця може перекрити вихід на дренаж 6 і нова мембрана прослужить близько місяця, забиваючись солями. Потім починається нервування з приводу - Я 10 років міняв і все було нормально, це у вас мембрана бракована - Ні. Це не мембрана бракована. Це потрапляння на прохфессора, який не вміє або не хоче читати те, що йому розжували і під ніс поклали. На ФОТО 4 в кінці колби мембрани є спідниця зі старою мембрани.

Один клієнт при заміні стару спідницю не виявив, хоча був попереджений. Він просто її не побачив. Але обставини склалися так, що стара спідниця вже перекрила вихід в дренаж і це було виявлено при консультації по телефону – перевіряли цівку в дренаж. Якщо попередня мембрана забилася солями, це означає або спідниця, або обмежувач 8-9, або дренаж теж забитий підзабитий. Змусив витягнути мембрану і довгою пилкою по металу витягнути стару спідницю. Спідниця на тому ж ФОТО 4. Роблячи перевірку, ми виявили проблему, яку відразу ж усунули. Не роблячи перевірку, проблема з'явилася б потім, через місяць, коли клієнт почав би качати свої права. Тільки питання. А чи має людина без тех освіти з поганим окоміром на це право? Якщо він нічого в осмосах не знає і не розбирається, але все одно до них лізе? Ніби як би порятунок потопаючих ... Ось тому і доводиться розжовувати.

 

3. Необхідно перевірити установку мембрани в посадочне сідло корпусу мембрани осмосу. Посадочне сідло має вигляд патрубка який стирчить і в якому є вихід чистої води 7 і ще повинні бути стопори, але не факт що вони є. Стопори робляться для того щоб кінець трубки мембрани далеко не заходив в посадкове сідло.

 

Посадкове сідло корпусу колби мембрани зворотного осмосу

 

Багато проблем виникає саме з посадковим сідлом корпусу мембрани зворотного осмосу. Хоч для корпусів і мембран осмосів є стандарт 1812, але як правило колби і мембрани штампують хто як хоче. Міліметр туди, міліметр сюди і вже вилазять якісь проблеми.

 

А. Деякі мембрани або корпуси колби несумісні один з одним по посадковій глибині. Проблема спливає коли мембрана дуже глибоко сіла, да так, що перекриває вихід чистої води. Вода з трубки мембрани (на кінці з двома гумками) не надходить на вихід чистої води 7. Клієнт відразу - Ви мені підсунули браковану мембрану - Ні, не браковану. Несумісність. Проблема вирішується або заміною колби, або танцем з бубнами над самою мембраною. Описувати не буду. Нашій людині тільки покажи як Богу молитися, то і мембрани перепсує.

 

Б. Несумісність по діаметру посадкового сідла. На практиці немає певного стандарту по діаметру посадки і діаметру трубки мембрани. В основному проблема виникає в двох ущільнювальних гумках і широкому посадковому гнізді. Якщо раніше до 2010-х років ущільнювальні гумки на мембранах зворотного осмосу були товстими і мембрани встановлювалися з натяжкою, то зараз мембрани просто залітають зі свистом. Зараз виробник робить акцент на те, що типу гумки повинні тримати тиск ефектом JG. А що робити якщо немає тиску, не повідомляють. Якщо раніше через дві гумки ну взагалі нічого не проходило, то зараз може бути підсмоктування концентрату з дренажу. Всього на всього, на трохи зменшилися гумки по товщині. Багато хто пам'ятає як важко мембрани сідали в посадочне сідло і як дуже важко її витягали з колби.

Посадкове сідло може бути розтягнутим від товстих гумок старої мембрани. Нова мембрана залетить зі свистом. Коли проблема проявляється на ТДС метрі, вирішити її можна за допомогою фум стрічки. Можна намотати фумку рівним шаром під гумками або над гумками. Фумку пальцями щільно розкачати, притиснути. Не потрібно нову мембрану відразу ущільнювати фумкой, це потрібно робити, якщо з'явиться проблема з високими ррм на виході чистої води. Звичайно якщо правильно робити виміри, а не вмокувати прилад в борщ. З приводу вмочування приладів в борщ описано в тексті розділу мембран і буде показано місце забору води на відео, потім коли руки дійдуть. Потрібно знати як правильно робити виміри солевмісту мембрани зворотного осмосу.

 

В. Тріщина або подряпина на посадковому сідлі корпусу мембрани зворотного осмосу. Сюди можна додати вм'ятину і волосину. Якщо на виході чистої води 7 вода тече сильним напором, не півспички, а з більшою товщиною струменя, то є велика ймовірність що з'явилася тріщина в сідлі або вм'ятина.

 

Вм'ятини з'являються якщо мембрану встановили наперекіс посадковому сідлу колби осмосу і затягнули кришкою. Тоді перекошена трубка вминає стінку посадкового сідла.

 

Тріщини з'являються від дуже товстих ущільнювальних гумок або перемотування фумкой кінець трубки для ущільнення мембрани, якщо вона пропускала концентрат через дві гумки.

 

Подряпини незрозуміло звідки з'являються. Може хтось викруткою поколупався, може пилкою по металу пройшовся коли діставав стару спідницю. Але подряпини бувають. Все це справа підсвічується ліхтариком і виявляється окоміром.

 

Волосина. Ну зрозуміло що колби мембран зворотних осмосів потрібно добре промивати чистою водою.

 

Для чого потрібна юбка мембрани зворотного осмосу?

 

Юбка (спідниця) мембрани зворотного осмосу необхідна для того щоб весь потік води пропустити через скручене полотно мембрани. Це необхідно для гарного самоочищення полотна мембрани від можливих забруднень, типу дрібної суспензії пропущеної попередніми картриджами або солей. При установці нової мембрани потрібно простежити, щоб юбка мембрани торкалася до внутрішньої стінки корпусу колби мембрани зворотного осмосу. Під тиском юбка розшириться і вона щільно притиснеться з корпусу мембрани. Весь потік води зайде в мембрану. Якщо юбка буде прилягати не щільно, то є ймовірність того, що потік води буде легко проходити поверх юбки, мало заходячи або взагалі не заходячи в мембрану. В такому випадку мембрана зворотного осмосу забивається солями. Немає самоочищення.

А тепер згадуємо оригінальний Filmtec з блакитною трубкою і замість юбки гумовий трикутник. Через цього трикутника не було щільного прилягання, і мембрани забивалися за рік. Такий собі маркетинговий хід від короля мембран.

Там іноді трапляються збоченці, які намагаються промити мембрану в зворотному напрямку по дренажу. Подають напір води на вихід дренажу 6 з метою пропустити воду через мембрану в обратку. Вихід води через вхід 5. Воду пропустити вони то пропустять, але через мембрану вода не піде, тому що їй легше пройти поверх мембрани через притиснуту до мембрани юбку. Ефект шишки в одному місці. Туди так, назад ні.

І промивати мембрану чистою водою через вихід 7, теж не потрібно. Можна тиском порвати полотно або зробити мікротріщини.

 

Чому лопнула тріснула кришка колби мембрани зворотного осмосу?

 

Це явище рідкісне, але воно є. Тут дві причини. Перша це трубка мембрани трохи довша, ніж довжина колби і торець трубки тисне на середину торця кришки. З тиском і додатковим навантаженням від трубки відвалюється кришка по діаметру по колу. Або з'являється тріщина по колу. Тут без практики важко визначити хто саме винен, мембрана або сама колба мембрани осмосу. Але якщо є статистика що саме в осмосі від виробника Г мають високу частоту виявлення проблеми, то вже зрозуміло, що колба виробника Г коротка і не в мембранах проблеми. Якщо трубка мембрани занадто довга, її можна вкоротити.

Друга причина, це тонка стінка пластика на різьбі. Сюди можна додати і високий тиск і додавання вторинної сировини і крейди для здешевлення виробництва. Дана товщина або якість, або тиск води несумісні для нормальної експлуатації корпусу колби мембрани зворотного осмосу. Потрапить піщинка з вторсировини в тонку стінку, додамо тиску і будемо мати через якийсь час мікротріщину, яка повільно перейде в розрив кришки, колби, трубки. Кожен матеріал старіє. Терміни старіння залежать від властивостей матеріалу і від навантаження, температурні режими там всякі і тиск води. Якщо додамо вторсировини або крейди (спец добавка робить колбу дешевою, але крихкою) то зрозуміло, що терміни експлуатації зменшаться. Але кому це доведеш?

 

Для чого потрібно розмотувати старі мембрани зворотного осмосу?

 

Для того щоб визначити через що мембрана наказала довго жити. За відкладеннями на полотні мембрани зворотного осмосу можна виявити можливу проблему системи.

 

Якщо на розгорнутому полотні мембрани відкладення у вигляді наждачки або тонкий шар яєчної шкаралупи, це ознака забитого обмежувача потоку, або трубки дренажу, або проблема в дренажному хомуті, або стара спідниця в колбі мембрани. Немає нормального виходу води в дренаж. Наступна нова мембрана довго не прослужить.

 

Якщо бруд рижого кольору, це або картриджі поганої якості і пропускають іржу, або система не перекриває, або у воді присутній розчинене залізо.

 

Якщо бруд сірого кольору, це той бруд, яка присутній у воді, або картриджі поганої якості і пропускають, або система не перекриває.

 

Якщо бруд чорного кольору, це вугільний пил, який не вимили з гранульованого попереднього картриджа вугілля. Ця проблема часто виникає у любителів посилених картриджів - одна механіка і 2 різних вугілля. Набір створений для того. щоб убити мембрану, підзабити обмежувач потоку.

 

Якщо є слиз, це означає що водопровідна вода без дезінфекції з присутністю бактерій. Тут нічого не поробиш.

 

Корпус мембрани зворотного осмосу підходить для фільтрів Ecosoft Standard, Екософт Стандарт, Ecosoft Absolute, Екософт Абсолют, EcoElement, ЭкоЭлемент, AquaPlus, АкваПлюс, Ecosoft PURE, Platinum Wasser, Платінум Вассер, Organic Easy, Органік, AquaPro, АкваПро, BWT, БВТ, Aquafilter, Аквафільтр, Puricom, Пуріком, Raifil Grando, Райфіл, Gletcher, Глетчер, , Eko-line, ЭкоЛайн, AquaKut, АкваКут, AquaKit, АкваКіт, Atlas, Атлас, Kaplya, Капля, Crystal, Крістал, Leader Standart, Лідер Стандарт, Atoll, Атол, Organic Master, Органік Майстер, Organic Smart, Органік Смарт, Гейзер Нанотек, Бріз Гарант, Reverse Osmosis Systems, Аквафор Осмо, FITaqua, Фітаква, PurePro, ПуреПро, USTM, ЮСТМ, Installine, Інсталайн, Эковода, Bluefilters, Блюфільтр, Zepter, Цептер, Ecofilter, Экофільтр, Watex, Гейзер Алегро, Нова Вода, Aqualine, Аквалайн, Гейзер Престиж, Water Filter, Вотер Фільтр, Watermelon, Вотермелон, TGI, Leader Modern, Лідер Модерн, AtlasFiltri, BIO+Systems, Біо Системс, Bluespring, Блюспрінг, Bregus Classic, Waterton, Zenet, АкваДизайн, Elagua, Filter 1, Фільтр 1, Filtop, PAqua, PolskiFiltr, Бар'єр, Наша Вода, Роса, Насоси Плюс та ін.

Виготовлено в Тайвані.

Колба мембрани зворотного осмосу - купити в Києві, Троещина, Деснянський район 

Корпус мембрани зворотного осмосу - купити в Києві, Троещина, Деснянський район

telephone

Залишилися питання?

Ми готові вам допомогти! Дзвоніть!