Мінералізатор AquaPlus AP-MIN

Ціна:  175 грн.
ЗАМОВИТИ

Мінералізатор AquaPlus AP-MIN з різьбовим приєднанням (необхідна наявність перехідників під трубку) призначений для насичення пермеата осмотичної води природними мінералами, а також корекції лужності води. Мінералізатор AquaPlus AP-MIN містить дрібнодроблений природний мінерал кальцит, протибактеріальну добавку і спеціальну речовину, за допомогою якого вода стає лужною. Мінералізатор AquaPlus AP-MIN ефективно насичує воду мінералами прямо на потоці. Непотрібно чекати, коли вода в мінералізаторі насититься.

Для підключення картриджа необхідні фітинги перехідники різьба-трубка на ¼ дюйма. Після підключення мінералізатора AquaPlus AP-MIN потрібно добре його промити водою, слив достатню кількість води до тих пір поки в прозорому стакані пропаде каламутність – пил від дробленого кальциту. Увага, не варто плутати пил кальциту з дрібними бульбашками кисню. Бульбашки кисню через пару хвилин в склянці пропадають. Перші пару тижнів розбавляйте мінералізовану воду простою водою, просто відкривши відразу два краника.

Робоча температура AquaPlus AP-MIN від 2°С до 45°С.
Ресурс картриджа не більше 12 місяців. Не використовуйте цей картридж в бактеріологічно забрудненій воді.
З'єднання мінералізатора різьблення ¼ дюйма.

 
Кількість мінералів у воді після використання AquaPlus AP-MIN:


Ca — 34мг/л
Na — 22 мг/л
Mg — 12 мг/л
CO4 — 10 мг/л
K — 8.5 мг/л
Cl — 0.8 мг/л
SO4 — 0.3 мг/л
F — 0.06 мг/л

Середня концентрація елементів при лінійному перебігу через AquaPlus AP-MIN до 0,2 м/ч. Іноді концентрація може дійти до 200 мг/літр (коли вода має тривалий контакт з мінералізатором AquaPlus AP-MIN або спеціальному підключенні).

telephone

Залишилися питання?

Ми готові вам допомогти! Дзвоніть!