Мінералізатор AquaPlus AP-MIN з корекцією pH

Ціна:  200 грн.
ЗАМОВИТИ

Мінералізатор AquaPlus AP-MIN з корекцією pH для лужної води з різьбовим підключенням (необхідна наявність перехідників під трубку) призначений для насичення пермеату осмотичної води природними мінералами, а також корекції лужності води. Мінералізатор AquaPlus AP-MIN з корекцією pH для лужної води містить дрібнодроблений природний мінерал кальцит, протибактеріальну добавку та спеціальну засипку, за допомогою якої коригується рівень pH у лужний бік і вода стає лужною. Мінералізатор AquaPlus AP-MIN із корекцією pH для лужної води ефективно насичує воду мінералами прямо на потоці. Не слід чекати, коли вода в мінералізаторі насититься.

 

                             <<< Перейти до самостійного техобслуговування осмосу >>>

 

Для підключення мінералізатора з корекцією pH для лужної води потрібні фітинги перехідники різьба-трубка на ¼ дюйма. Після підключення мінералізатора AquaPlus AP-MIN з корекцією pH для лужної води потрібно добре його промити водою, зливши достатню кількість води доти, доки в прозорій склянці пропаде каламутність - пил від дробленого кальциту. Увага, не варто плутати пил кальциту з дрібними бульбашками кисню. Бульбашки кисню через пару хвилин у склянці зникають. Перші кілька тижнів розбавляйте мінералізовану воду простою водою, просто відкривши відразу два краники.

 

Як промити прополоснути мінералізатор з корекцією рН для лужної води?

 

Для того, щоб прополоснути мінералізатор з корекцією pH для лужної води, наповнюється повний бак води і різко відкривається кран чистої води з мінералізацією. Промивати потрібно секунд 5-10, потім закрити і знову різко відкрити і промивати секунд 5-10. Так поки сильними різкими поштовхами води не вимиється пил дроблення кальциту і засипки корекції рівня рН.

 

За високого рН вода на смак може нагадувати соду з водою. Соди у мінералізаторі немає. Це через високий лужний рН після НОВОГО мінералізатора.

 

Таке відбувається лише у нових мінералізаторах з корекцією pH для лужної води. Добре полоскати мінералізатор, рН знизиться і смак води стабілізується.

 

Робоча температура AquaPlus AP-MIN від 2 до 45°С.

Ресурс картриджа не більше 12 місяців. Не використовуйте цей мінералізатор зворотного осмосу у бактеріологічно забрудненій воді.

З'єднання мінералізатора зворотного осмосу трубка ¼ дюйма.

 

Кількість мінералів у воді після використання мінералізатора AquaPlus AP-MIN:Ca — 34мг/л
Na — 22 мг/л
Mg — 12 мг/л
CO4 — 10 мг/л
K — 8.5 мг/л
Cl — 0.8 мг/л
SO4 — 0.3 мг/л
F — 0.06 мг/л

Середня концентрація елементів при лінійному перебігу через AquaPlus AP-MIN до 0,2 м/с. Іноді концентрація може дійти до 200 мг/літр (коли вода має тривалий контакт з мінералізатором AquaPlus AP-MIN).

 

Мінералізатор AquaPlus AP-MIN з корекцією pH для лужної води, Київ, Троещина, Деснянський район

telephone

Залишилися питання?

Ми готові вам допомогти! Дзвоніть!