Постфільтр AquaPlus AP-GAC

Ціна:  160 грн.
ЗАМОВИТИ

Вугільний постфільтр AquaPlus AP-GAC має два види підключення на ¼ дюйма. Перший, під різьбу. Це старий варіант підключення, для того щоб встановити цей картридж необхідно закрутити спеціальні фітинги перехідники в які потім вставляється як трубка так і інший фітінг. Ціна вказана на постфільтр під різьбу.

Другий вид постфільтра під трубку, спеціальний прямий фітінг упаюється на заводі-виробнику. Вартість такого постфільтра дорожча на ціну фітингів. Даний вид картриджа більш сучасний і його не можна підключити до різьбових перехідників. Підключається тільки до трубки або перехідника з патрубком як у трубки. 

Вугільний картридж AP-GAC AquaPlus призначений для поліпшення органолептичних якостей води (смак, запах). AquaPlus AP-GAC встановлюють після осмотичної мембрани для того щоб адсорбувати гази, які мембрана пропускає. Вугільний постфільтр AquaPlus AP-GAC як і всі інші постфильтры інших виробників мають термін служби не більше 5-6 місяців. При більш тривалому терміні експлуатації на поверхні гранул вугілля з'являється вторинне бактеріологічне забруднення і картридж припиняє фільтрувати воду незалежно, що намальовано на наклейці і вартості картриджа.

 

                             <<< Перейти до самостійного техобслуговування осмосу >>>


Вугільний постфільтр AP-GAC AquaPlus застосовується в будь-яких системах зворотного осмосу. Вугільний картридж AP-GAC AquaPlus містить дрібнозернистий активоване вугілля, що значно покращує смак і запах води, зменшуючи вміст різних газів у воді після зворотного осмосу.
Робоча температура AP-GAC AquaPlus від 2°С до 45°С.

Ресурс від 3 до 6 місяців. Не використовуйте цей картридж в бактеріологічно забрудненій воді. Робочий тиск 0,5-8 бар

telephone

Залишилися питання?

Ми готові вам допомогти! Дзвоніть!