Набір картриджів EcoElement № 1

Набір картриджів EcoElement №1 з звичайним брикетованимм вугіллям - 210 грн

Набір картриджів EcoElement №1 з PREMIUM вугіллям - 270 грн

Кокосовий вугіль преміум якості

Ціна:  210 грн.
ЗАМОВИТИ
Рекомендовані товари
КАРТРИДЖИ ДЛЯ ОБРАТНОГО ОСМОСА EcoElement №1
КАРТРИДЖИ ДЛЯ ОБРАТНОГО ОСМОСА EcoElement №1 как проверить работу обратного осмоса слив в дренаж обратный осмос

Відмінний варіант набору картриджів EcoElement №1 на стандартні системи зворотних осмосів. З вугіллям PREMIUM якості на $1,5 дорожче. Підходить до всіх видів осмосів з розмірами картриджів 10 х 2 ½ дюйма. Комплект EcoElement складається з двох поліпропіленових картриджів механічного очищення дуже високої пористості та густини на 5 і 1 мікрон, які встановлюються в першу та третю колбу відповідно. І картриджа дрібнозернистого брикетованого активованого вугілля CTO у середню колбу. Якщо у воді відсутній хлор, наприклад колодязь або свердловина, то необхідно встановити всі картриджі механічної очистки на 5 або 1 мікрон.

 

                             <<< Перейти до самостійного техобслуговування осмосу >>>


Ресурс картриджів EcoElement розрахований на 6 місяців експлуатації. Залежно від забруднень води, ресурс картриджів може бути змінений в меншу сторону. Також картриджі можуть дуже швидко вийти з ладу, якщо вода не відповідає нормам питної води, і в ній присутня велика кількість забруднень таких як, наприклад, іржа і вода при цьому має жовтуватий або помаранчевий колір. Не використовуйте цей комплект картриджів для води, яка забруднена бактеріями. Робоча температура води для використання даного комплекту картриджів не повинна бути нижче 2°С і вище 40°С.

Пам'ятайте, що після установки картриджів EcoElement потрібно обов'язково пропустити через них близько 15-ти літрів води, для вимивання пилу і обезвоздушивания колб.

 

Просимо Вас правильно встановлювати змінні картриджі і після кожної заміни перевіряти працездатність фільтра.


Дотримуйтеся правила 3-х при заміні картриджів.

1. Обов'язково спускати повітря після трьох колб перед 4-х ходовим клапаном, для уникнення виходу з ладу останнього. Для цього необхідно після трейтьої колби витягнути трубку з 4-х ходового клапана з входу під назвою IN, направити трубку в відро і відкрити подачу води на фільтр. Якщо в наборі картриджів присутній гранульований вугілля, то необхідно добре промити його від вугільного пилу, пропустивши через колби з новими картриджами достатню кількість води. Воду зливати в відро, яке повинно стояти замість стакану третьої колби, після колби з гранульованим вугіллям. Це не стосується наборів з брикетована вугіллям - сітка.

2. Після заміни картриджів при закритому кранику на баку, відкрити подачу води на осмос, відкрити кран чистої води і переконатися, що тече ТОНЕНЬКА цівка. Не повинно капати. Якщо проводили заміну і постфільтра, то цівка можливо з'явиться через кілька хвилин після заповнення постфільтра водою.

3. При закритому кранику на баку, закрити кран чистої води і візуально переконатися в тому, що через хвилину - дві, максимум через десять хвилин припиняє стікати вода в дренаж. Переконатися що обмежувач потоку не забитий і не підзабитий брудом. Для цього потрібно направити кінец трубки після обмежувача у сторону і переконатися що цівка воді падає вниз через 5-10 см відносно кіньця трубки. Див. фото.

 

Дуже важливо. При зникненні перекритті холодної води у водопроводі, обов'язково перекрити подачу води на осмос. Показати всім проживаючим в будинку краник, який перекриває воду на фільтр. Це врятує ваші картриджі і мембрану від забивання іржею при запуску води в ваш будинок.

Інформація для особливо обдарованих. Читати десять разів.

1. У 4-х ходових клапанах є тільки один вихід з тисненням IN та один вихід з тисненням OUT. І два виходи не підписані. Де ви знаходите в ньому два IN і два OUT?

2. Якщо з крана чистої води після заміни трьох нижніх картриджів не тече тоненька струйка, а капає, то ви не зможете перевірити працездатність системи. Ймовірно, у вас мембрана забита або підзабита, або обмежувач-шпульку вирвало в дренаж. Бийте тривогу.

3. Якщо у вас струйка води в дренаж набагато більша або набагато менша, ніж на фото, то обмежувач-шпульку вирвало в дренаж або обмежувач підзабило. Якщо взагалі нічого не тече, то всередині колби мембрани забило вихід з мембрани на дренаж старою юбкой або обмежувач забитий. Бийте тривогу.

4. При заміні мембрани обов'язково переконатися, щоб в колбі не залишилася юбка з білою липкою стрічкою зі старою мембрани.

 

 

telephone

Залишилися питання?

Ми готові вам допомогти! Дзвоніть!