Мінералізатор EcoElement ECO-MIN з корекцією pH

Ціна:  240 грн.
ЗАМОВИТИ

Мінералізатор EcoElement ECO-MIN із корекцією pH для лужної води має два види підключення. Під різьбу, старий варіант підключення, для того щоб поставити цей мінералізатор з корекцією pH для лужної води необхідно вкрутити спеціальні фітинги перехідники, в які потім вставляється або трубка або інший фітинг.

 

                             <<< Перейти до самостійного техобслуговування осмосу >>>

 

Другий тип під трубку, спеціальний прямий фітінг впаюється на заводі-виробнику. Даний вид мінералізатора з корекцією pH для лужної води сучасніший і його не можна підключити до різьбових перехідників. Підключається тільки до трубки або перехідника з патрубком, як у трубки. Ціна вказана за мінералізатор під трубку.

 

Цей мінералізатор з корекцією pH для лужної води має як різьбове, так і трубне підключення на ¼  дюйма. Відповідно, і ціна на нього різна. Мінералізатор EcoElement ECO-MIN із корекцією pH для лужної води призначений для насичення пермеату осмотичної води природними мінералами, а також корекції рівня pH, лужності води. Мінералізатор EcoElement ECO-MIN з корекцією pH для лужної води містить дрібнодроблений природний мінерал кальцит, протибактеріальну добавку та спеціальну засику, за допомогою якої вода стає лужною. Мінералізатор EcoElement ECO-MIN із корекцією рівня pH для лужної води ефективно насичує воду мінералами прямо на потоці. Не слід чекати, коли вода в мінералізаторі насититься.

 

Після підключення мінералізатора EcoElement ECO-MIN з корекцією pH для лужної води потрібно добре його промити водою, зливши достатню кількість води доти, поки в прозорій склянці пропаде каламутність - пил від дробленого кальциту. Увага, не варто плутати пил кальциту з дрібними бульбашками кисню. Бульбашки кисню через пару хвилин у склянці зникають. Перші кілька тижнів розбавляйте мінералізовану воду простою водою, просто відкривши відразу два краники.

 

Як промити прополоснути мінералізатор з корекцією рН для лужної води?

 

Для того, щоб прополоснути мінералізатор з корекцією pH для лужної води, наповнюється повний бак води і різко відкривається кран чистої води з мінералізацією. Промивати потрібно секунд 5-10, потім закрити і знову різко відкрити і промивати секунд 5-10. Так доки сильними різкими поштовхами води не вимиється пил дрібнення кальциту і засипки корекції рівня рН.

 

За високого рН вода на смак може нагадувати соду з водою. Соди у мінералізаторі немає. Це через високий лужний рН після НОВОГО мінералізатора.

 

Таке відбувається лише у нових мінералізаторах з корекцією pH для лужної води. Добре полоскати мінералізатор, рН знизиться і смак води стабілізується.

 

Робоча температура EcoElement ECO-MIN від 2 до 45°С.

Ресурс картриджа не більше 12 місяців. Не використовуйте цей мінералізатор зворотного осмосу у бактеріологічно забрудненій воді.

З'єднання мінералізатора зворотного осмосу трубка ¼ дюйма.

 

Кількість мінералів у воді після використання мінералізатора EcoElement ECO-MIN:Ca — 34мг/л
Na — 22 мг/л
Mg — 12 мг/л
CO4 — 10 мг/л
K — 8.5 мг/л
Cl — 0.8 мг/л
SO4 — 0.3 мг/л
F — 0.06 мг/л


Середня концентрація елементів при лінійній течії через мінералізатор EcoElement ECO-MIN з корекцією рН для лужної води до 0,2 м/с. Іноді концентрація може досягти 200 мг/літр (коли вода має тривалий контакт з мінералізатором EcoElement ECO-MIN).

 

Мінералізатор EcoElement ECO-MIN з корекцією pH для лужної води, Київ, Троещина, Деснянський район

telephone

Залишилися питання?

Ми готові вам допомогти! Дзвоніть!