Мінералізатор EcoElement ECO-MIN

Ціна:  210 грн.
ЗАМОВИТИ

Мінералізатор EcoElement ECO-MIN має два види підключення. Під різьблення старий варіант підключення, для того щоб поставити цей картридж необхідні вкрутити спеціальні фітинги перехідники в які потім вставляється як трубка так і іншої фітінг. Другий тип під трубку, спеціальний прямий фітінг впаюється на заводі-виробнику. Даний вид картриджа більш сучасний і його не можна підключити до різьбових перехідників. Підключається тільки до трубки або перехідника з патрубком як у трубки.  Цей картридж має як різьбове, так і трубкове під'єднання на ¼ дюйма. Відповідно і ціна на нього різна. Мінералізатор EcoElement ECO-MIN призначений для насичення пермеата осмотичної води природними мінералами, а також корекції лужності води. Мінералізатор EcoElement ECO-MIN містить дрібнодроблений природний мінерал кальцит, протибактеріальну добавку і спеціальну речовину, за допомогою якого вода стає лужною. Мінералізатор EcoElement ECO-MIN ефективно насичує воду мінералами прямо на потоці. Непотрібно чекати, коли вода в мінералізаторі насититься.

Після підключення мінералізатора EcoElement ECO-MIN потрібно добре його промити водою, слив достатню кількість води до тих пір поки в прозорому стакані пропаде каламутність – пил від дробленого кальциту. Увага, не варто плутати пил кальциту з дрібними бульбашками кисню. Бульбашки кисню через пару хвилин в склянці пропадають. Перші пару тижнів розбавляйте мінералізовану воду простою водою, просто відкривши відразу два краника.

Робоча температура EcoElement ECO-MIN від 2°С до 45°С.
Ресурс картриджа не більше 12 місяців. Не використовуйте цей картридж в бактеріологічно забрудненій воді.
З'єднання мінералізатора трубка ¼ дюйма.

 
Кількість мінералів у воді після використання EcoElement ECO-MIN:


Ca — 34мг/л
Na — 22 мг/л
Mg — 12 мг/л
CO4 — 10 мг/л
K — 8.5 мг/л
Cl — 0.8 мг/л
SO4 — 0.3 мг/л
F — 0.06 мг/л
Середня концентрація елементів при лінійному перебігу через EcoElement ECO-MIN до 0,2 м/ч. Іноді концентрація може дійти до 200 мг/літр (коли вода має тривалий контакт з мінералізатором EcoElement ECO-MIN або спеціальному підключенні).

telephone

Залишилися питання?

Ми готові вам допомогти! Дзвоніть!