Постфільтр EcoElement ECO-GAC

Ціна:  200 грн.
ЗАМОВИТИ

Вугільний постфільтр EcoElement ECO-GAC має два види підключення на 1/4 дюйма. Постфільтри мають як різьбове підключення, так і під трубку на 1/4 дюйма. Відповідно, і ціна на них різна.

Перший вид під різьбу, старий варіант підключення. Для того щоб встановити цей картридж необхідні закрутити спеціальні фітинги перехідники, в які потім вставляється як трубка так і інший фітинг. Ціна постфільтра під різьбу дешевша ніж під трубку на вартість фітингів.

Другий вид під трубку, спеціальний прямий фітінг впаюється на заводі-виробнику. Даний вид постфільтра сучасніший і його не можна підключити до різьбових перехідників. Підключається тільки до трубки або перехідника з патрубком, як у трубки. Ціна вказана за постфільтр під трубку.

Вугільний постфільтр EcoElement ECO-GAC призначений для поліпшення органолептичних якостей води (смак, запах). EcoElement ECO-GAC встановлюють після осмотичної мембрани для того щоб адсорбувати гази, які мембрана пропускає. Вугільний постфільтр EcoElement ECO-GAC як і всі інші постфильтры інших виробників мають термін служби не більше 5-6 місяців. При більш тривалому терміні експлуатації на поверхні гранул вугілля з'являється вторинне бактеріологічне забруднення і картридж припиняє фільтрувати воду незалежно від того,що намальовано на наклейці і вартості картриджа.

 

                             <<< Перейти до самостійного техобслуговування осмосу >>>


Вугільний постфільтр EcoElement ECO-GAC застосовується в будь-яких системах зворотного осмосу. Картридж містить дрібнозернистий активоване вугілля з шкаралупи кокосових горіхів, що значно покращує смак і запах води, зменшуючи вміст різних газів у воді після зворотного осмосу і надає воді солодкуватий смак. Картридж повністю наповнений активованим вугіллям.

Робоча температура ECO-GAC AquaPlus від 2°С до 45°С.
Ресурс від 3 до 6 місяців. Не використовуйте цей картридж в бактеріологічно забрудненій воді. Робочий тиск 0,5-8 бар

telephone

Залишилися питання?

Ми готові вам допомогти! Дзвоніть!