КАРТРИДЖ механічний EcoElement PS 1 5 20 мк

Ціна:  40 грн.
ЗАМОВИТИ

Механічний поліпропіленовий картридж EcoElement PS дуже високої пористості. Картридж застосовується в проточних фільтрах, а також в системах зворотних осмосів. Поліпропіленові механічні картриджі з більш високою пористістю в Україну не завозять так і не виготовляють на місці. EcoElement PS встановлюють в основному безпосередньо на останню стадію зворотного осмосу, перед осмотичної мембраною. У зв'язку зі складною ситуацією міських водоснабжений, якщо даний тип картриджів встановити на першу ступінь фільтрації, то він може швидко забитися, тому що EcoElement PS затримує практично всі механічні забруднення, а картридж накопичує бруд на поверхні, не пропускаючи всередину. Якщо система зворотного осмосу справна і в воді немає розчиненого заліза, то поліпропіленовий картридж в першій стадії буде брудним, а в третій стадії може бути білого кольору-зовсім без забруднень.
 

                             <<< Перейти до самостійного техобслуговування осмосу >>>


 
Основні настановні вимоги до поліпропіленового PP картриджу EcoElement PS:

* Картриджі EcoElement PS не можуть бути використані на великих комерційних підприємствах.

* Фільтруючі елементи можуть бути використані при температурі повітря від + 2°С до 50°С і температурі води від + 2°С до 52°С.

* Не допускати попадання прямих сонячних променів на поліпропіленовий картридж і не встановлювати їх поблизу електронагрівальних приладів.

* Картриджі випробувані при — 410Кра., рН АТ-7.6, температурі води +21°С і падінні тиску на вході не менше 70 Кра

telephone

Залишилися питання?

Ми готові вам допомогти! Дзвоніть!