PREMIUM EcoElement CTO ВУГІЛЬНИЙ КАРТРИДЖ

Звичайне брикетоване вугілля - 130 грн

Кокосовий брикет вугілля PREMIUM - 190 грн

Кокосове вугілля преміум якості

Ціна:  130 грн.
ЗАМОВИТИ

Вугільний картридж EcoElement CTO PREMIUM якості виготовлений із спеченого активованого вугілля з хорошою адсорбцією хлору та інших легких органічних субстанцій.

 

                             <<< Перейти до самостійного техобслуговування осмосу >>>


Картридж EcoElement CTO найбільш ефективний для очищення води, що надходить з міських водоочисних споруд. Активоване вугілля не зустрічається в природі, а виготовляється з різних матеріалів, надаючи йому пористу структуру, яка збільшує адсорбційні властивості. Картридж вугільний EcoElement CTO використовується в системах зворотного осмосу. Картридж активованого вугілля EcoElement CTO не регенеруються, після закінчення ресурсу їх слід замінити. EcoElement CTO видаляє з води 99% хлору, його похідних і вуглеводнів, 85% - пестицидів і ароматичних сполук.
Картриджі активованого вугілля EcoElement CTO містять спеціальний спечений вугілля з винятковою адсорбцією хлору та інших льотних органічних субстанції, які знаходяться у воді. Адсорбційно-активна поверхня спеченого вугілля в EcoElement CTO майже в 2 рази більше гранульованого вугілля. Завдяки цьому продовжується термін служби картриджів (для води вже очищеної попередньо) і збільшується площа поглинання забруднень. Вугільний картридж EcoElement CTO має поліпропіленову облицювання, яка запобігає виходу пилоподібних частинок вугілля з вкладу.
Картридж EcoElement CTO слід використовувати для питної води в з'єднаннях на кран. Вугілля такого типу не може затримувати механічні забруднення величиною понад 1-3 мікрон, це призведе до засмічення активних центрів вугілля і таким чином знизить їх продуктивність. CTO придатний для видалення хлору з води з концентрацією органічних і осадових субстанції величиною менше 200мг/л. Щоб захистити фільтруючі елементи від передчасного засмічення різного виду механічними забрудненнями, піском, мулом, іржею і т. д., пропонуємо встановлення попередніх механічних картриджів. Використовуються в другому ступені попереднього очищення в системах зворотного осмосу.

 
Основні установчі вимоги EcoElement CTO:* Картридж не може бути використаний на великих комерційних підприємствах.

* Фільтруючі елементи CTO можуть бути використані при температурі повітря від + 2°С до 50°С і температурі води від + 2°С до 52°С.

* Не допускати попадання прямих сонячних променів на картриджі і не встановлювати їх поблизу електронагрівальних приладів.

* Картриджі випробувані при — 410Кра., рН АТ-7.6, температурі води +21°С і падінні тиску на вході не менше 70 Кра.

* Продуктивність картриджа може бути різна, в залежності від ступеня забруднення локальної води.

* Вкладні елементи не рекомендується використовувати у воді мікробіологічно і радіологічно непридатною.

* Щоб отримати найкращий ефект очищення води, необхідно замінювати картридж активованого вугілля відповідно до рекомендації виробника. Не використовуйте цей картридж в бактеріологічно забрудненій воді.

telephone

Залишилися питання?

Ми готові вам допомогти! Дзвоніть!