КАРТРИДЖ Aquafilter FCPS5 5 мк

Ціна:  50 грн.
ЗАМОВИТИ

Універсальні механічні вкладні елементи з поліпропіленового волокна серії Aquafilter FCPS5 5 мк призначені для попереднього очищення води. Картридж механічної очистки Aquafilter FCPS5 5 мк відрізняється великою поглинаючою здатністю. Волокно має консистенцію піни, яка має відкрито-клітинні бульбашки. Завдяки цьому, контактна поверхня води, в звичайних 10 дюймових вкладах, з фільтруючої масою має розмір футбольного поля.


Такий картридж механічної очистки Aquafilter FCPS5 5 мк більш ефективно затримує різного виду механічні забруднення, осадові елементи, пісок, мул, іржу і т. д., які можуть пошкодити водонагрівальні прилади і мембрану в системі зворотного осмосу. Велика щільність поліпропіленового картриджа Aquafilter FCPS5 5 мк дозволяє видаляти з води забруднення величиною від 5 мікрон. Поліпропіленовий матеріал картриджа Aquafilter FCPS5 5 мк стійкий на дію хімічних елементів і запобігає розвитку бактерій.

 

                             <<< Перейти до самостійного техобслуговування осмосу >>>


Коли закінчується ресурс картриджа з поліпропіленової мотузки, він починає пропускати забруднення і не настає падіння тиску. Мотузка втрачає адсорбційні властивості, брудна вода вимитими каналами вільно протікає всередину вкладу. Картридж механічної очистки Aquafilter FCPS5 5 мк просто-напросто забивається забрудненнями — це призводить до падіння тиску, що є найкращим сигналом до того, щоб замінити картридж механічної очистки Aquafilter FCPS5 5 мк. Порівнюючи продуктивність, слід зазначити, що Aquafilter FCPS5 5 мк затримують більшу кількість забруднень даної величини: FCPP—затримує 80-85% забруднень, FCPS — 95%. Як бачимо з цього, велика продуктивність Aquafilter FCPS5 5 мк досягається меншою ефективністю очищення.

Переваги картриджа механічного очищення Aquafilter FCPS5 5 мк:

* фільтраційні можливості 5 мікрон;
* поліпропіленовий матеріал запобігає розвитку бактерій;
* робоча температура 2-52°С;
* допущені нормами PZH, FDA i NSF.

 

Основні вимоги до поліпропіленового картриджа Aquafilter FCPS5 5 мк:

* Картриджі Aquafilter FCPS5 5 мк не можуть бути використані на великих комерційних підприємствах.
* Фільтруючі елементи можуть бути використані при температурі повітря від + 1°С до 50°С і температурі води від + 1°С до 52°С.
* Не допускати попадання прямих сонячних променів на поліпропіленовий картридж Aquafilter FCPS5 5 мк і не встановлювати їх поблизу електронагрівальних приладів.
* Картриджі випробувані при — 410Кра., рН АТ-7.6, температурі води +21°С і падінні тиску на вході не менше 70 Кра.
* Продуктивність поліпропіленового картриджа Aquafilter FCPS5 5 мк може бути різна, в залежності від ступеня забруднення місцевої води.
* Картриджі не рекомендується використовувати у воді мікробіологічно і радіологічно непридатною.
* Щоб отримати найкращий ефект очищення води, необхідно замінювати поліпропіленовий картридж Aquafilter FCPS5 5 мк відповідно до рекомендації виробника.

 

КАРТРИДЖ МЕХАНІЧНОЇ ОЧИСТКИ Aquafilter FCPS5 5 мк - купити в Києві, Троещина, Деснянський район

telephone

Залишилися питання?

Ми готові вам допомогти! Дзвоніть!