КОМПЛЕКТ картриджів Aquafilter № 4

Ціна:  375 грн.
ЗАМОВИТИ

Комплект картриджів Aquafilter № 4 для стандартних систем зворотних осмосів. Комплект картриджів Aquafilter № 4 підходить до всіх видів осмосів з розмірами картриджів 10 х 2 ½ дюйма. Комплект Aquafilter складається з двох поліпропіленових картриджів механічного очищення FCPS1 FCPS5, картриджа брикетованого активованого вугілля FCCBL, і вугільного постфільтру AICRO.

 

                             <<< Перейти до самостійного техобслуговування осмосу >>>


Ресурс картриджів розрахований Aquafilter на 6 місяців експлуатації. Залежно від забруднень води, ресурс картриджів Aquafilter може бути змінений в меншу сторону. Також картриджі можуть дуже швидко вийти з ладу, якщо вода не відповідає нормам питної води, і в ній присутня велика кількість забруднень таких як, наприклад, іржа і вода при цьому має жовтуватий або помаранчевий колір. Не використовуйте цей комплект картриджів для води, яка забруднена бактеріями. Робоча температура води для використання даного комплекту картриджів не повинна бути нижче 2°С і вище 40°С.

Пам'ятайте, що після установки картриджів потрібно обов'язково пропустити через них близько 15-ти літрів води, для вимивання пилу і обезвоздушивания колб.

telephone

Залишилися питання?

Ми готові вам допомогти! Дзвоніть!