КОМПЛЕКТ картриджів Aquafilter № 3

Ціна:  370 грн.
ЗАМОВИТИ

Комплект картриджів Aquafilter для проточних потрійних систем, очищає воду від механічних забруднень і хлорорганічних сполук і робить її м'якою. Комплект картриджів Aquafilter складається з механічного поліпропіленового картриджа FCPS1 FCPS5 або FCPS20, пом'якшувального іонообмінного картриджа ST і картриджа гранульованого вугілля FCCBHD. Після заміни комплекту картриджів Aquafilter необхідно пропустити через них 40 літрів води. Даний комплект призначений для води з підвищеною жорсткістю.

 

                             <<< Перейти до самостійного техобслуговування осмосу >>>


Щоб отримати найкращий ефект очищення води, необхідно замінювати або регенерувати Aquafilter FCCST FCCST2 відповідно до рекомендації виробника. Не використовуйте цей картридж в бактеріологічно забрудненій воді.

Розрахунок ресурсу іонообмінного картриджа L=2000V / °Ж, де L-Кількість пом'якшеної води в літрах, V-обсяг смоли в літрах, °ж-жорсткість вхідної води мг-екв / літр. При обсязі смоли в картриджі 0,7 літрів і жорсткості води 5 мг-екв/ літр, картридж пом'якшить 280 літрів води. Додаткових питань за розрахунками не задавати, інтернет в допомогу.

telephone

Залишилися питання?

Ми готові вам допомогти! Дзвоніть!