КАРТРИДЖ механічного очищення AquaPlus AP-FCPS

Ціна:  40 грн.
ЗАМОВИТИ

Картридж AquaPlus AP-FCPS може застосовуватися у зворотних осмосах таких як: TGI, GTS, WIN, Leader Лідер, Zepter Цептер, Neoclimat Aqua, AquaMag, Atoll Атол, Blue Filters, Installine, Watex, Aquafilter Аквафільтр, Raifil Райфил, Absolute, AquaPro, Аквафор, Наша Вода, Гейзер, Водограй, Рось, Витік, Aqualine, Aqua Kut, Перша вода, Нова Вода, ECOFILTER, JG Filters, Kristal та ін.

 

                             <<< Перейти до самостійного техобслуговування осмосу >>>


Картриджі зарекомендували себе з дуже доброю фільтруючою здатністю, надійно захищають мембрану від механічних забруднень. Це можна побачити, наочно порівнявши картриджі з картриджами інших марок на наявність дуже дрібних пір, майже невидимі людським оком, чого не скажеш про інших.


Універсальні механічні вкладні елементи з поліпропіленового волокна AquaPlus AP-FCPS призначені для попереднього очищення води. Поліпропіленовий картридж AquaPlus AP-FCPS відрізняється великою поглинаючою здатністю. Волокно має консистенцію піни, яка має відкрито-клітинні бульбашки.

.
Такий поліпропіленовий картридж AquaPlus AP-FCPS більш ефективно затримує різного виду механічні забруднення, осадові елементи, пісок, мул, іржу і т. д., які можуть пошкодити водонагрівальні прилади і мембрану в системі зворотного осмосу. Велика щільність поліпропіленового картриджа AquaPlus AP-FCPS дозволяє видаляти з води забруднення величиною від 1 мікрона. Поліпропіленовий матеріал картриджа AquaPlus AP-FCPS стійкий на дію хімічних елементів і запобігає розвитку бактерій.


Коли закінчується ресурс картриджа з поліпропіленової мотузки, він починає пропускати забруднення і не настає падіння тиску. Мотузка втрачає адсорбційні властивості, брудна вода вимитими каналами вільно протікає всередину вкладу. Картридж з поліпропіленового волокна просто-напросто забивається забрудненнями, це призводить до падіння тиску, що є найкращим сигналом до того, щоб замінити поліпропіленовий картридж AquaPlus AP-FCPS. Порівнюючи продуктивність, слід зазначити, що AquaPlus AP-FCPS затримують більшу кількість забруднень даної величини: AP-FCPS — затримує 80-85% забруднень, AP-FCPS -95%. Як бачимо з цього, велика продуктивність AquaPlus AP-FCPS досягається меншою ефективністю очищення.

Переваги поліпропіленового картриджа AquaPlus AP-FCPS:

* фільтраційні можливості 1, 5, мікрон;
* поліпропіленовий матеріал запобігає розвитку бактерій;
* робоча температура 2-52°С;

 

Основні вимоги до поліпропіленового картриджу AquaPlus AP-FCPS:

* Картриджі AquaPlus AP-FCPS не можуть бути використані на великих комерційних підприємствах.
* Фільтруючі елементи можуть бути використані при температурі повітря від + 1°С до 50°С і температурі води від + 1°С до 52°С.
* Не допускати попадання прямих сонячних променів на поліпропіленовий картридж і не встановлювати їх поблизу електронагрівальних приладів.
* Картриджі випробувані при — 410Кра., рН АТ-7.6, температурі води +21°С і падінні тиску на вході не менше 70 Кра.
* Продуктивність поліпропіленового картриджа може бути різна, в залежності від ступеня забруднення місцевої води.
* Картриджі не рекомендується використовувати у воді мікробіологічно і радіологічно непридатною.
* Щоб отримати найкращий ефект очищення води, необхідно замінювати поліпропіленовий картридж AquaPlus AP-FCPS відповідно до рекомендації виробника.

 

 

Додаткові питання по тел.: (095) 793-07-88, (096) 456-54-57

 

telephone

Залишилися питання?

Ми готові вам допомогти! Дзвоніть!