Aquafilter Fccbl БРИКЕТОВАНИЙ вугільний КАРТРИДЖ

Ціна:  135 грн.
ЗАМОВИТИ

FCCBL Aquafilter містить брикетований активоване вугілля, яке ефективно видаляє хлор і його похідні, органічні сполуки. Картридж Aquafilter FCCBL найбільш ефективний для очищення води, що надходить з міських водоочисних споруд. Активоване вугілля не зустрічається в природі, а виготовляється з різних матеріалів, надаючи йому пористу структуру, яка збільшує адсорбційні властивості. Картридж Aquafilter FCCBL використовується в системах зворотного осмосу. Картридж активованого вугілля Aquafilter FCCBL не регенеруються, після закінчення ресурсу їх слід замінити. Fccbl Aquafilter видаляє з води 99% хлору, його похідних і вуглеводнів, 85% - пестицидів і ароматичних сполук.

 

                             <<< Перейти до самостійного техобслуговування осмосу >>>


Картриджі активованого вугілля Aquafilter FCCBL містять спеціальний спечений вугілля з винятковою адсорбцією хлору та інших льотних органічних субстанції, які знаходяться у воді. Адсорбційно-активна поверхня спеченого вугілля в Aquafilter FCCBL майже в 2 рази більше гранульованого вугілля. Завдяки цьому продовжується термін служби картриджів (для води вже очищеної попередньо) і збільшується площа поглинання забруднень. Вугільний картридж Aquafilter FCCBL має поліпропіленову облицювання, яка запобігає виходу пилоподібних частинок вугілля з вкладу.


Картридж Aquafilter FCCBL слід використовувати для питної води в з'єднаннях на кран. Вугілля такого типу не може затримувати механічні забруднення величиною понад 1-3 мікрон, це призведе до засмічення активних центрів вугілля і таким чином знизить їх продуктивність. Aquafilter FCCBL придатний для видалення хлору з води з концентрацією органічних і осадових субстанції величиною менше 200мг/л. Щоб захистити фільтруючі елементи від передчасного засмічення різного виду механічними забрудненнями, піском, мулом, іржею і т. д., пропонуємо встановлення попередніх механічних фільтрів серії Aquafilter FCPS. Використовуються в третьому ступені попереднього очищення в системах зворотного осмосу.

Переваги картриджа Aquafilter FCCBL:

* пилоподібний активоване вугілля — величина мікро зерен 0.1-0.3
* поліпропіленова фільтруюча вкладка з фільтраційними можливостями 10µм-мікрон.
* великі адсорбційні властивості вугілля (адсорбційно-активна поверхня — 1800м?/g)
* робоча температура 2-45°С;
* допущений нормами PZH, FDA i NSF.

 

Основні вимоги до встановлення Aquafilter FCCBL:

* Картридж не може бути використаний на великих комерційних підприємствах.
* Фільтруючі елементи Aquafilter FCCBL можуть бути використані при температурі повітря від + 1°С до 50°С і температурі води від + 1°С до 52°С.
* Не допускати попадання прямих сонячних променів на картриджі Aquafilter FCCBL і не встановлювати їх поблизу електронагрівальних приладів.
* Картриджі випробувані при — 410Кра., рН АТ-7.6, температурі води +21°С і падінні тиску на вході не менше 70 Кра.
* Продуктивність картриджа може бути різна, в залежності від ступеня забруднення локальної води.
* Вкладні елементи не рекомендується використовувати у воді мікробіологічно і радіологічно непридатною.
* Щоб отримати найкращий ефект очищення води, необхідно замінювати картридж активованого вугілля відповідно до рекомендації виробника.

 

БРИКЕТОВАНИЙ УГОЛЬНИЙ КАРТРИДЖ FCCBL Aquafilter - цена в КиЄве, Троещина, ДеснянсЬкий район

 

 

telephone

Залишилися питання?

Ми готові вам допомогти! Дзвоніть!