PREMIUM AquaPlus GAC ГРАНУЛОВАНИЙ ВУГІЛЬНИЙ КАРТРИДЖ

Звичайне брикетоване вугілля - 135 грн

Гранули вугілля PREMIUM якості - 200 грн

Кокосове вугілля преміум якості

Ціна:  135 грн.
ЗАМОВИТИ

Містить активоване вугілля PREMIUM якості зі шкаралупи кокосових горіхів, яке ефективно видаляє хлор і його похідні, органічні сполуки. Найбільш ефективний для очищення води, що надходить з міських водоочисних споруд. Активоване вугілля не зустрічається в природі, а виготовляється з різних матеріалів, надаючи йому пористу структуру, яка збільшує адсорбційні властивості. Використовується в системах зворотного осмосу, але все ж не захищає мембрану так, як це робить картридж із спеченого вугільного блоку. Вугільні вклади не регенеруються, після закінчення ресурсу їх слід замінити. Видаляють з води 99% хлору, його похідних і вуглеводнів, 85% - пестицидів і ароматичних сполук.

 

                             <<< Перейти до самостійного техобслуговування осмосу >>>


Вкладні елементи з активованого вугілля, приготованого з шкаралупи кокосових горіхів. Вугілля піддається хімічній або термічній активації. При хімічній вугілля полощють кислотою, наприклад фосфорної, щоб утворити активні центри певної хімічної структури, а також, щоб виполоскати вугільний пил. Термічна обробка парами води або двоокисом вуглецю (вуглекислоту) при температурі 700-1100°C. Утворюється окис вуглецю, яка утворює мікропори певного діаметру. У них настає поглинання забруднень. Спеціальний дрібнозернистий вугілля (величина зерен 0,4-1,4 мм) підвищує адсорбційні можливості патрона. Виняткова пористість активованого вугілля робить фільтруючий патрон високо економічним. 1 грам гранульованого вугілля має робочу поверхню, яка відповідає площі 1000м2. Затримує забруднення натури органічної і механічної, видаляє хлор, а також його похідні. Покращує смак, колір і запах води. Елемент запроектований так, щоб вода проходила через весь шар вугілля, гарантуючи максимальну адсорбцію забруднень. При виході внесок має свій власний фільтр, який перешкоджає виходу дрібних частинок вугілля з корпусу. Після установки фільтруючого патрона, необхідно його прополоскати 15 літрами води, щоб виполоскати дрібні частинки вугілля. У перші дні використання патрона можлива поява невеликої кількості повітряних бульбашок у воді. Щоб отримати найкращий ефект очищення води, необхідно замінювати фільтруючий елемент відповідно до рекомендації виробника. Різке падіння тиску, після короткого часу використання вкладу, свідчить про те, що у воді міститься багато механічних забруднень, таких як пісок або іржа.

Переваги вкладів AquaPlus AquaPlus GAC:

* гранульоване активоване вугілля, приготоване з шкаралупи кокосових горіхів;
* активоване вугілля-величина зерен 0.4-1.4 мм при ефективній величині 0.55-0.65 мм;
* високі адсорбційні властивості вугілля (адсорбційно-активна поверхня - 1000м2/g);
* фільтруюча оболонка зроблена з поліпропіленового блоку - фільтрація до 10 мікрон;
* робоча температура 2-52°С;

 

Основні настановні вимоги AquaPlus GAC

* Фільтруючі елементи можуть бути використані при температурі повітря від + 1°С до 50°С і температурі води від + 1°С до 52°С.
* Не допускати попадання прямих сонячних променів на картриджі і не встановлювати їх поблизу електронагрівальних приладів.
* Картриджі випробувані при - 410Кра., рН АТ-7.6, температурі води +21°С і падінні тиску на вході не менше 70 Кра.
* Продуктивність фільтруючих елементів може бути різна, в залежності від ступеня забруднення місцевої води. Вкладні елементи не рекомендується використовувати у воді мікробіологічно і радіологічно непридатною.
* Щоб отримати найкращий ефект очищення води, необхідно замінювати фільтруючі елементи відповідно до рекомендації виробника.

 

 

Додаткові питання по тел.: (095) 793-07-88, (096) 456-54-57

 

telephone

Залишилися питання?

Ми готові вам допомогти! Дзвоніть!