Набір 3-х змінних картриджів AquaPlus

У набір входять три змінних картриджа AquaPlus-AP-FCPS1, AP-FCPS5, AP-FCCBL
Універсальні механічні вкладні елементи з поліпропіленового волокна AquaPlus AP-FCPS призначені для попереднього очищення води. Поліпропіленовий картриджі AquaPlus AP-FCPS відрізняється великою поглинаючою здатністю. Волокно має консистенцію піни, яка має відкрито-клітинні бульбашки. Завдяки цьому, контактна поверхня води, в звичайних 10 дюймових картриджах, з фільтруючої масою має розмір футбольного поля.
Такі поліпропіленові картриджі AquaPlus AP-FCPS більш ефективно затримує різного виду механічні забруднення, осадові елементи, пісок, мул, іржу і т. д., які можуть пошкодити водонагрівальні прилади і мембрану в системі зворотного осмосу. Велика щільність поліпропіленових картриджів AquaPlus AP-FCPS дозволяє видаляти з води забруднення величиною від 1 мікрона. Поліпропіленовий матеріал картриджів AquaPlus AP-FCPS стійкий на дію хімічних елементів і запобігає розвитку бактерій.
AP-FCCBL AquaPlus містить брикетований активоване вугілля, яке ефективно видаляє хлор і його похідні, органічні сполуки. Картридж AP-FCCBL AquaPlus найбільш ефективний для очищення води, що надходить з міських водоочисних споруд. Активоване вугілля не зустрічається в природі, а виготовляється з різних матеріалів, надаючи йому пористу структуру, яка збільшує адсорбційні властивості. Картридж AP-FCCBL AquaPlus використовується в системах зворотного осмосу. Картридж активованого вугілля AP-FCCBL AquaPlus не регенеруються, після закінчення ресурсу їх слід замінити. Fccbl видаляє з води 99% хлору, його похідних і вуглеводнів, 85% - пестицидів і ароматичних сполук.
Картриджі активованого вугілля AP-FCCBL AquaPlus містять спеціальний спечений вугілля з винятковою адсорбцією хлору та інших льотних органічних субстанції, які знаходяться у воді. Адсорбційно-активна поверхня спеченого вугілля в AP-FCCBL майже в 2 рази більше гранульованого вугілля. Завдяки цьому продовжується термін служби картриджів (для води вже очищеної попередньо) і збільшується площа поглинання забруднень. Вугільний картридж AP-FCCBL AquaPlus має поліпропіленове облицювання, яка запобігає виходу пилоподібних частинок вугілля з вкладу.

Ціна:  110 грн.
ЗАКАЗАТИ

Переваги картриджів AquaPlus:

* пилоподібний активоване вугілля — величина мікро зерен 0.1-0.3
* поліпропіленова фільтруюча вкладка з фільтраційними можливостями 10µм-мікрон.
* великі адсорбційні властивості вугілля (адсорбційно-активна поверхня — 1800м?/g)
* робоча температура 2-45°С;
* фільтраційні можливості механічного картриджа 1, 5, мікрон;
* поліпропіленовий матеріал запобігає розвитку бактерій;

 

Основні установчі вимоги до картриджів AquaPlus:

* Картриджі не може бути використаний на великих комерційних підприємствах.
* Фільтруючі елементи AquaPlus можуть бути використані при температурі повітря від +1°С до 50°С і температурі води від +2°С до 45°С.
* Не допускати попадання прямих сонячних променів на картриджі AquaPlus і не встановлювати їх поблизу електронагрівальних приладів.
* Картриджі випробувані при — 410Кра., рН АТ-7.6, температурі води +21°С і падінні тиску на вході не менше 70 Кра.
* Продуктивність картриджа може бути різна, в залежності від ступеня забруднення локальної води.
* Вкладні елементи не рекомендується використовувати у воді мікробіологічно і радіологічно непридатною.
* Щоб отримати найкращий ефект очищення води, необхідно замінювати картриджі відповідно до рекомендації виробника.

 

 

Додаткові питання по тел.: (095) 793-07-88, (096) 456-54-57

 

telephone

Залишилися питання?

Ми готові вам допомогти! Дзвоніть!