Набір 3-х змінних картриджів AquaPlus

 

 

Ціна:  210 грн.
ЗАМОВИТИ

У набір входять три змінних картриджа AquaPlus PS1, PS5, BL
Універсальні механічні вкладні елементи з поліпропіленового волокна AquaPlus PS призначені для попереднього очищення води. Поліпропіленовий картриджі AquaPlus PS відрізняється великою поглинаючою здатністю. Волокно має консистенцію піни, яка має відкрито-клітинні бульбашки. Завдяки цьому, контактна поверхня води, в звичайних 10 дюймових картриджах, з фільтруючої масою має розмір футбольного поля.

 

                             <<< Перейти до самостійного техобслуговування осмосу >>>


Такі поліпропіленові картриджі AquaPlus PS більш ефективно затримує різного виду механічні забруднення, осадові елементи, пісок, мул, іржу і т. д., які можуть пошкодити водонагрівальні прилади і мембрану в системі зворотного осмосу. Велика щільність поліпропіленових картриджів AquaPlus AP-FCPS дозволяє видаляти з води забруднення величиною від 1 мікрона. Поліпропіленовий матеріал картриджів AquaPlus PS стійкий на дію хімічних елементів і запобігає розвитку бактерій.
BL AquaPlus містить брикетований активоване вугілля, яке ефективно видаляє хлор і його похідні, органічні сполуки. Картридж BL AquaPlus найбільш ефективний для очищення води, що надходить з міських водоочисних споруд. Активоване вугілля не зустрічається в природі, а виготовляється з різних матеріалів, надаючи йому пористу структуру, яка збільшує адсорбційні властивості. Картридж BL AquaPlus використовується в системах зворотного осмосу. Картридж активованого вугілля BL AquaPlus не регенеруються, після закінчення ресурсу їх слід замінити. Fccbl видаляє з води 99% хлору, його похідних і вуглеводнів, 85% - пестицидів і ароматичних сполук.


Картриджі активованого вугілля BL AquaPlus містять спеціальний спечений вугілля з винятковою адсорбцією хлору та інших льотних органічних субстанції, які знаходяться у воді. Адсорбційно-активна поверхня спеченого вугілля в BL майже в 2 рази більше гранульованого вугілля. Завдяки цьому продовжується термін служби картриджів (для води вже очищеної попередньо) і збільшується площа поглинання забруднень. Вугільний картридж BL AquaPlus має поліпропіленове облицювання, яка запобігає виходу пилоподібних частинок вугілля з вкладу.

 

Переваги картриджів AquaPlus:

* пилоподібний активоване вугілля — величина мікро зерен 0.1-0.3
* поліпропіленова фільтруюча вкладка з фільтраційними можливостями 10µм-мікрон.
* великі адсорбційні властивості вугілля (адсорбційно-активна поверхня — 1800м?/g)
* робоча температура 2-45°С;
* фільтраційні можливості механічного картриджа 1, 5, мікрон;
* поліпропіленовий матеріал запобігає розвитку бактерій;

 

Основні установчі вимоги до картриджів AquaPlus:

* Картриджі не може бути використаний на великих комерційних підприємствах.
* Фільтруючі елементи AquaPlus можуть бути використані при температурі повітря від +1°С до 50°С і температурі води від +2°С до 45°С.
* Не допускати попадання прямих сонячних променів на картриджі AquaPlus і не встановлювати їх поблизу електронагрівальних приладів.
* Картриджі випробувані при — 410Кра., рН АТ-7.6, температурі води +21°С і падінні тиску на вході не менше 70 Кра.
* Продуктивність картриджа може бути різна, в залежності від ступеня забруднення локальної води.
* Вкладні елементи не рекомендується використовувати у воді мікробіологічно і радіологічно непридатною.
* Щоб отримати найкращий ефект очищення води, необхідно замінювати картриджі відповідно до рекомендації виробника.

 

Просимо Вас правильно встановлювати змінні картриджі і після кожної заміни перевіряти працездатність фільтра.


Дотримуйтеся правила 3-х при заміні картриджів.

1. Обов'язково спускати повітря після трьох колб перед 4-х ходовим клапаном, для уникнення виходу з ладу останнього. Для цього необхідно після трейтьої колби витягнути трубку з 4-х ходового клапана з входу під назвою IN, направити трубку в відро і відкрити подачу води на фільтр. Якщо в наборі картриджів присутній гранульований вугілля, то необхідно добре промити його від вугільного пилу, пропустивши через колби з новими картриджами достатню кількість води. Воду зливати в відро, яке повинно стояти замість стакану третьої колби, після колби з гранульованим вугіллям. Це не стосується наборів з брикетована вугіллям - сітка.

2. Після заміни картриджів при закритому кранику на баку, відкрити подачу води на осмос, відкрити кран чистої води і переконатися, що тече ТОНЕНЬКА цівка. Не повинно капати. Якщо проводили заміну і постфільтра, то цівка можливо з'явиться через кілька хвилин після заповнення постфільтра водою.

3. При закритому кранику на баку, закрити кран чистої води і візуально переконатися в тому, що через хвилину - дві, максимум через десять хвилин припиняє стікати вода в дренаж. Переконатися що обмежувач потоку не забитий і не підзабитий брудом. Для цього потрібно направити кінец трубки після обмежувача у сторону і переконатися що цівка воді падає вниз через 5-10 см відносно кіньця трубки. Див. фото.

 

Дуже важливо. При зникненні перекритті холодної води у водопроводі, обов'язково перекрити подачу води на осмос. Показати всім проживаючим в будинку краник, який перекриває воду на фільтр. Це врятує ваші картриджі і мембрану від забивання іржею при запуску води в ваш будинок.

Інформація для особливо обдарованих. Читати десять разів.

1. У 4-х ходових клапанах є тільки один вихід з тисненням IN та один вихід з тисненням OUT. І два виходи не підписані. Де ви знаходите в ньому два IN і два OUT?

2. Якщо з крана чистої води після заміни трьох нижніх картриджів не тече тоненька струйка, а капає, то ви не зможете перевірити працездатність системи. Ймовірно, у вас мембрана забита або підзабита, або обмежувач-шпульку вирвало в дренаж. Бийте тривогу.

3. Якщо у вас струйка води в дренаж набагато більша або набагато менша, ніж на фото, то обмежувач-шпульку вирвало в дренаж або обмежувач підзабило. Якщо взагалі нічого не тече, то всередині колби мембрани забило вихід з мембрани на дренаж старою юбкой або обмежувач забитий. Бийте тривогу.

4. При заміні мембрани обов'язково переконатися, щоб в колбі не залишилася юбка з білою липкою стрічкою зі старою мембрани.

 

 

 

 

 

telephone

Залишилися питання?

Ми готові вам допомогти! Дзвоніть!