Фільтр зворотний осмос EcoElement RO-5W

Замовте систему зворотного осмосу EcoElement RO-5W на сайті та отримайте в подарунок 4 змінних картриджа.

На сьогоднішній день найефективнішим способом очищення води є фільтрація методом зворотного осмосу. Купуючи фільтр ТМ EcoElement, Ви забезпечите свою сім'ю чистою водою, що є запорукою здоров'я, особливо якщо у Вашій сім'ї є діти. Адже питну воду, очищену фільтром зі зворотним осмосом EcoElement RO-5W, можна вживати в приготуванні їжі і напоїв навіть для самих маленьких.

Ціна:  5 900 грн.
ЗАМОВИТИ
Рекомендовані товари
Фильтр обратный осмос EcoElement RO-5W
Фильтр обратный осмос EcoElement RO-5W Фильтр обратный осмос цена в Киеве

 

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ЗВОРОТНОГО ОСМОСУ EcoElement RO-5W

Система фільтрації - зворотний осмос
Число ступенів очищення - 5
Робочий діапазон тиску води 2.8-4 атм (до 6 атм короткочасно)
Робоча температура 4-38 °С
Продуктивність - до 280 л / день
Мембрана EcoElement-75 або FILMTEC TW30-1812-75 з доплатою
Кран латунний керамічний
Накопичувальний бак - 8/12 л (240х400мм / 280х400мм), 12 л з доплатою
Тип з'єднань John Guest (швидкороз'ємні)
Розміри (В х Ш х Д) - 350х150х450 мм
Гарантія на зворотний осмос EcoElement RO-5W - 18 міс.
 

                             <<< Перейти до самостійного техобслуговування осмосу >>>


Опис зворотного осмосу EcoElement RO-5WТрійник з кульовим краном.
Необхідний для врізки фільтра до водопровідної системи і перекритті подачі води на фільтр EcoElement RO-5W при обслуговуванні.

Перший фільтр.
Біла колба, в якій знаходиться механічний картридж EcoElement PS-5 на 5 мк. Картридж видаляє пісок, мул, іржу та інші осадові механічні забруднення розмірами понад 5 мк.

Рекомендований термін експлуатації картриджа 4-6 місяців.

Другий фільтр.
Біла колба з вугільним картриджем EcoElement СТО або GAC. Активоване вугілля підвищеної щільності, адсорбує хлор, і інші летючі органічні сполуки з води, які надають воді неприємний запах і смак.

Рекомендований термін експлуатації картриджа 4-6 місяців.

Третій фільтр.
Біла колба з механічним картриджем EcoElement PS-1 на 1 мк. Картридж видаляє залишкові механічні забруднення, значно продовжує термін служби мембрани в системі зворотного осмосу.

Рекомендований термін експлуатації картриджа 4-6 місяців.

4-х ходовий автоматичний клапан.
При створенні необхідного тиску на клапані, автоматично перекриває подачу води на мембрану, економить витрату води і ресурс змінних елементів фільтра EcoElement RO-5W.

Осмотична мембрана EcoElement-75 або FILMTEC TW30-1812-75 з доплатою.
Напівпроникна тонкоплівкова мембрана EcoElement-75 або FilmTec 75 GPD, з порами розміром-0.0001 мк, яка затримує всі частинки розмірами більше молекул води. Системи з осмотичною мембраною визнані найефективнішими методами очищення води в усьому світі. Мембрана виготовляється з полотна світового лідера виробництва зворотньоосмотичних мембран корпорацією DOW (США). Видаляє практично всі органічні, хімічні і механічні забруднювачі, а також розчинені у воді сторонні рідини, солі важких металів, залізо, ртуть, миш'як, Марганець, нітрати, а також бактерії і віруси. Мембрана пропускає молекули води, а домішки зливає в дренаж. Якість цього елемента є вирішальним для досягнення високого очищення води. Системи очищення води EcoElement RO-5W з використанням осмотичних мембран дозволяють досягти аналога виморожування або отримання талої води з гірських льодовиків.

Рекомендований термін експлуатації 2-3 роки.

Накопичувальний бак.
Ємність призначена для накопичення і зберігання очищеної води. Вода жодним чином не стикається з внутрішньою металевою поверхнею бака, тому що знаходиться між каучукової грушею і поліпропіленової стінкою ємності.

Вугільний постфільтр.
Лінійний картридж EcoElement GAC з гранульованим активованим вугіллям - сорбує розчинені у воді гази, пропущені мембраною, покращує смакові якості. Надає воді природну свіжість. Картридж не можна використовувати в бактеріологічно брудній воді.

Рекомендований термін експлуатації 6 місяців.

Кран питної води на керамічній парі.
Хромований латунний кран з керамічним запірним елементом, з одинарним під'єднанням. Подає чисту воду з фільтра на раковину або стіл.

Обмежувач потоку і дренажний хомут.
Служить для контролю поперечної течії в мембрані і відведення концентрованої солями води в дренаж, істотно продовжує працездатність осмотичної мембрані. При вхідній воді з TDS >1000мг / л рекомендується встановити обмежувач з номіналом 550. Може бути у виконанні з краном промивки мембрани.

Трубки і фітинги.
Кожен вузол системи EcoElement з'єднується між собою надійними пластиковими трубками з максимально допустимим тиском 16 бар, і сполучними елементами типу Quick (JG) виробництва ORGANIC ™ , роблячи систему надійною і зручною в експлуатації.

Матеріали, з яких виготовлен зворотний осмос EcoElement RO-5W схвалені організацією NSF.

Фільтри для води EcoElement RO-5W розраховані на максимально робочий тиск водопровідної води в 6 бар. Тому, настійно рекомендуємо встановлювати понижуючий редуктор тиску.Просимо вас правильно встановлювати змінні картриджі і після кожної заміни перевіряти працездатність фільтра.
Дотримуйтеся правила 3 - х при заміні картриджів.

1. Обов'язково спускати повітря після трьох колб перед 4-х ходовим клапаном, для уникнення виходу з ладу останнього. Для цього необхідно витягнути трубку з 4-х ходового клапана з входу під назвою IN, направити трубку в відро і відкрити подачу води на фільтр. Якщо в наборі картриджів присутній гранульований вугілля, то необхідно добре промити його від вугільного пилу, пропустивши через колби з новими картриджами достатню кількість води. Воду зливати у відро, яке повинно стояти замість склянки третьої колби після колби з гранульованим вугіллям. Це не стосується наборів з брикетованим вугіллям – сітка.
2. Після заміни картриджів при закритому кранику на баку, відкрити подачу води на осмос, відкрити кран чистої води і переконатися, що тече тоненька Цівка. Якщо проводили заміну і постфільтрів, то Цівка можливо з'явиться через декількох хвилин після заповнення постфільтрів водою.
3. При закритому кранику на баку, закрити кран чистої води і переконатися в тому, що через хвилину, дві, максимум через десять припиняє стікати вода в дренаж. Також необхідно переконатися що обмежувач потоку не забитий і не призабит брудом. Для цього необхідно трубку після обмежувача течії направити в сторону. Струмінь води щодо кінця трубки повинна летіти в сторону на відстань 5-10 см і падати вниз.

 

 

 

 

 

 

 

telephone

Залишилися питання?

Ми готові вам допомогти! Дзвоніть!