Фільтр зворотний осмос AquaPlus Lux 7 Pump

Замовте систему зворотного осмосу AquaPlus Lux на сайті та отримайте в подарунок 4 змінних картриджа.


Увага! Остерігайтесь підробок! ТМ AquaPlus, як і доменне ім'я aquaplus.ua офіційно зареєстровані в Україні і належать RemontOsmos, який знаходиться в Києві. Інших офіційно зареєстрованих на території України ТМ AquaPlus (також схожих за вимовою) не існує. Реалізацію товарів ТМ AquaPlus проводить тільки RemontOsmos і ніхто інший. На кожній монтажній пластині фільтрів ТМ AquaPlus присутня адреса сайту WWW.RemontOsmos.KIEV.UA і вказані телефони (095) 793-07-88, (096) 456-54-57. За цими номерами ви можете замовити оригінальний товар. Якщо вам пропонують товар ТМ AquaPlus з інших телефонів, то даний товар є підробкою.

Ціна:  11 050 грн.
ЗАМОВИТИ

 

 Ми дуже вдячні, що Ваш вибір припав на гідну і надійну систему зворотного осмосу класу люкс AquaPlus Lux.  У світ фільтрації води ці системи почали свій шлях восени 2011 року. За цей час було придбано велику кількість постійних клієнтів, які крім власного використання також рекомендували наш фільтр своїм рідним і близьким. Величезне спасибі їм за їх позитивні відгуки і рекламу нашої системи. Будьте впевнені, що фільтр зворотного осмосу AquaPlus Lux довгі роки буде служити на користь для всієї Вашої сім'ї. Адже кожна деталь, кожен фітінг проходить через руки RemontOsmos, тому що фільтри AquaPlus Lux за індивідуальним замовленням клієнтів збирає саме він і ніхто інший. Це робиться для того, щоб максимально прибрати всі можливі технічні неполадки заводських збірок. RemontOsmos відповідає за якість своїх осмосів власноручної збірки Lux класу.

 

                             <<< Перейти до самостійного техобслуговування осмосу >>>


Протягом багатьох років ми моніторили запити клієнтів з приводу вибору фільтра для води на основі зворотного осмосу. І прийшли до висновку, що велика кількість людей не може у виборі виробника даного товару. Звичайно, ці системи не з дешевих іграшок і хотілося б придбати якісний фільтр і, по можливості, за хорошу ціну, та ще й бути впевненим, що система не вийде з ладу і після гарантійного строку експлуатації. Також дуже багато клієнтів з інших фірм звертаються за допомогою до нас, у яких системи пропрацювали певний час і вийшли з ладу, і за дивним збігом обставин фірми-продавці кудись зникли.  А відшукати продавця на ринку фільтрів досить проблематично, і тим більше довести свої права на дійсно професійне обслуговування свого, хоч і можливо старенького, зворотного осмосу. Та й гарантійне зобов'язання-вельми розпливчасте поняття. То вода за своїм хімічним складом не потрапляє під гарантію, то тиск перевищує всі допустимі робочі характеристики осмосу, встановлювали не професіонали, то ще якісь дрібниці, при яких відмовляють у гарантії вже після придбання фільтра. Ці всі проблеми і боязні нам знайомі. І ми вирішили зібрати гідну систему зворотного осмосу, купуючи яку клієнт буде впевнений що:
- система досить надійна і виготовлена з якісного матеріалу
- доступна ціна, як на саму систему, так і на витратні матеріали
- фільтр універсальний і до нього підходять стандартні картриджі
- фільтр дійсно робить воду чистою і корисною для організму
- гарантія справжня, а не тільки красиве слово в інструкції. Термін безкоштовних гарантійних зобов'язань 18 місяців.
- ви будете проінформовані про захист системи від гідроударів і високого тиску вхідної води
- ми не загубимося, і будемо виробляти безкоштовну тих підтримку і після гарантійних зобов'язань, адже велика кількість осмосів діагностується і ремонтується нами в телефонному режимі разом з клієнтом. Цим ми морально підтримуємо споживача-він теж може впоратися з можливими виниклими труднощами. Не потрібно панікувати, адже більшість проблем зводиться до банальної заміни картриджів.
- ми не зацікавлені в тезі «лише б продати», і тому пропонуємо надійну систему, при експлуатації якої нас рекомендують своїм рідним і близьким. Ми дуже сподіваємося на високу якість наших фільтрів і на ваші позитивні рекомендації.
- система захищена від підробок і спірних питань, які виникають при придбанні зворотних осмосов у посередників, тому що оригінальний осмос AquaPlus ви можете придбати тільки в RemontOsmos, чому свідчать наші реквізити на панелі монтажної пластини осмосу. Всі виниклі питання і побажання по працездатності або придбання систем AquaPlus вирішуються тільки з RemontOsmos. Ми не реалізуємо ці системи з допомогу дилерських мереж, щоб уникнути безглуздих ситуацій по гарантійним зобов'язанням і раскомплектованию фільтрів із застосуванням запчастин і змінних елементів низької якості від інших торгових марок.
- обслуговують професійні майстри з вищою освітою і знають свою справу.

 
                                                   Що таке Зворотний Осмос.

 

Багато хто задає нам одне і те ж питання: Що таке зворотний осмос і чому він зворотний? Все дуже банально просто - ніякими понад секретними нанотехнологіями це словосполучення не має. Якщо пам'ятаєте, ще в школі нам показували досліди з водою і, наприклад краплею зеленки. Якщо крапнути зеленкою в ємність з водою, то буде видно, як поступово шари зеленки розпливаються в різні боки, і через якийсь час вся вода стає повністю пофарбованої. Це відбувається завдяки осмотичному тиску в отриманому розчині - так само і з іншими хімічними речовинами - проходить осмотичний процес. А ми для очищення води робимо все навпаки, тобто назад з розчину за допомогою мембрани і тиску води відокремлюємо воду від хімічних забруднень.
Також хочемо зауважити, що віддавати належне американцям за винахід зворотного осмосу непотрібно, тому що цим фізичним явищем користувалися у військових цілях багато країн і лише американці перші вирішили заробити на цьому явищі, зробивши систему для побутових потреб.

Кожен набір зворотного осмосу AquaPlus Lux 7 Pump проходить наочну перевірку на предмет герметичності деталей і вузлів, надійності роботи запірних клапанів, а також комплектації. При складанні різьбових з'єднань застосовується достатня кількість фум-стрічки для досягнення хорошої герметичності з'єднання. Система AquaPlus Lux 7 Pump сконструйована таким чином, що може бути змонтована під будь сучасної мийкою.
Перед запуском система AquaPlus Lux 7 Pump проходить стартовий процес дезінфекції спеціальним засобом. Цей процес необхідний для запобігання попадання бактеріологічного забруднення в період монтажу системи, що важливо для подальшої працездатності вугільного постфільтра, мінералізатора. Перед першим запуском системи вам буде необхідна наша консультація по дезінфекції. Дезінфекцію Рекомендуємо проводити через кожен рік експлуатації системи зворотного осмосу.
З метою здешевлення в набір зворотного осмосу AquaPlus Lux 7 Pump вже не входить редуктор тиску води. Багатьом він просто без потреби. Про необхідність його застосування вас повідомлять заздалегідь при консультації. Адже завдяки редуктору тиску система захищена від гідроударів і впливу високого тиску. Редуктор – це і є, на наш погляд, реальна гарантія на те, що фільтр буде надійно працювати весь експлуатаційний період. При гідроударах редуктор бере всю силу удару на себе аж до виходу з ладу, але не допускає руйнування фільтра і подальшого затоплення приміщень. Його можна встановити як різьбовим способом, так і безпосередньо на саму трубку за допомогою спеціальних перехідників (ця опція обумовлюється перед придбанням системи). Також не можна забувати про те, що для збільшення терміну експлуатації фільтра AquaPlus Lux 7 Pump та її компонентів, необхідно дотримувати всі рекомендації інструкції, правильно і вчасно міняти картриджі і перевіряти працездатність системи, перевіряти тиск повітря в баку.
Також хочемо зауважити, що всю відповідальність за руйнування кранів, труб та систем гідравлічним ударом або великим тиском води повинен нести той людина або організація, яка зробила цей гідроудар або підключила прилади і системи на тиск води перевищує технічні характеристики інших.

 

                                                           Опис зворотного осмосу AquaPlus Lux 7 Pump

 

Семиступінчаста система очищення води AquaPlus Lux 7 Pump включає в себе:

  

 1. Механічний картридж очищення води AquaPlus PP 5 мкм. Видаляє з води частинки механічних домішок, іржу, мул, осад, пісок, органічну суспензію та інші домішки розміром до 5 мкм. Картридж необхідний для механічного захисту мембрани, і має рекомендований термін експлуатації 6 місяців.
 2.  Картридж з брикетованого активованого вугілля AquaPlus CTO. Видаляє з води хлор, його сполуки, органічні речовини і деякі метали, розчинені у воді гази. Картридж необхідний для хімічного та органічного захисту мембрани, і має рекомендований термін експлуатації 6 місяців.
 3. Механічний картридж очищення води AquaPlus PP 1 мкм. Видаляє з води дрібні частинки механічних домішок розміром до 1 мкм. Картридж необхідний для механічного захисту мембрани, і має рекомендований термін експлуатації 6 місяців.
 4. Наступним ступенем очищення зворотного осмосу AquaPlus Lux 7 Pump є мембрана AquaPlus TW30-182-75 Premium або FILMTEC BW60-1812-75 з доплатою. Мембрана зворотного осмосу AquaPlus TW30-182-75 Premium виготовлена в Тайвані з матеріалу американської компанії DOW (FILMTEC). Видаляє практично всі органічні, хімічні і механічні забруднювачі, а також розчинені у воді сторонні рідини, солі важких металів, залізо, ртуть, миш'як, марганець, нітрати і т. д. Ефективність очищення води – 99%. При гарній роботі осмосу AquaPlus Lux 7 Pump і правильному використанні якісних попередніх картриджів мембрана AquaPlus TW30-182-75 Premium здатна очищати воду роками.
 5. Картридж з гранульованого активованого вугілля AquaPlus AP-GAC, призначений для остаточної очистки води. Картридж необхідний для видалення з води розчинених газів, надає воді приємний свіжий смак, і має рекомендований термін експлуатації 6 місяців.
 6. Картридж-мінералізатор AquaPlus AP-MIN, покращує якість очищеної води, дуже ефективно додає мінерали, такі як кальцій і магній. Коригує рівень рН в лужну сторону. Картридж має рекомендований термін експлуатації 12 місяців.
 7. Біокерамічний структуризатор AIFIR призначений для випромінювання інфрачервоних хвиль (4-16 мікрон), які збагачують чисту воду енергією і оздоровчо діє на клітини людського організму. Картридж має рекомендований термін експлуатації 12 місяців.


 
                                                       Технічні характеристики зворотного осмосу AquaPlus Lux 7 Pump

 1. Кількість ступенів очищення – 5+2
 2. Тип з'єднань - JG тайванського виробника ORGANIC надійне швидкороз'ємне з'єднання
 3. Мембрана - AquaPlus TW30-182-75 Premium або FILMTEC BW60-1812-75 з доплатою. Продуктивність – до 280 літрів (при температурі води - 25°С, тиск - 4.2 бару, солоності - 500мг/л)
 4. Рекомендоване скидання води - 85%
 5. Тиск води на вході фільтра AquaPlus Lux 7 Pump – 1.0 – 4.0 бар. При тиску нижче-2.3 бар слід використовувати підвищує насос, при перевищенні 4.0 бар осмос буде працювати на знос аж до руйнувань деталей, при цьому робочий термін експлуатації фільтра може зменшитися. Цей фактор впливає на працездатність багатьох вузлів системи. Подробиці можна дізнатися, зв'язавшись з нами, так як в основному високий тиск виводить з ладу 4-х ходові клапани і баки систем зворотних осмосов будь-яких виробників. І призводить до серйозних грошових витрат по заміні 4-х ходових клапанів, мембран і баків. Багато хто переконався в цьому на власній практиці.
 6. Температура води на вході - 4 - 40°С
 7. Солевміст на вході – до 1500мг/л
 8. Температура повітря – не нижче 2°С
 9. Напруга електричної мережі для моделей AquaPlus Lux 7 Pump – 220 В 50 Гц
 10. Попередня очистка - картридж з поліпропіленового волокна на 5 мікрон, вугільний картридж 5 мікрон брикетах, картридж з поліпропіленового волокна на 1 мікрон.
 11. Постфильтрация - активоване вугілля і мінералізатор.
 12. Матеріал колб – поліпропілен (без додавання вторинної сировини). Колби посилені ребрами жорсткості 12 шт., що значно збільшує довговічність працездатності системи.
 13. Крани питної води-латунні хромовані крани з керамічною парою, кут нахилу струменя відносно горизонталі 45-90°
 14. Резервуар - 12 літрів (рекомендований робочий об'єм 8-9 л, максимальний 12 л.)
 15. Захист від високого тиску – настійно рекомендуємо перед системою встановлювати редуктор тиску води. Поломка фільтра через тиск понад 4-х бар може сильно вдарити по вашій кишені. Якщо у водопроводі у даний момент вдень тиск близько 4-х бар, то це не означає, що вночі воно не підніметься, тим більше через місяць або рік. Якщо закрити потік води після редуктора тиску, то редуктор повинен тримати виставлені показання, і тиск категорично не повинно підвищуватися.
 16. Розміри зворотного осмосу - 14.5 см - 38см - 44см + резервуар – Ø28см – висота 43см з краником
 17. З'єднувальні і ущільнюючі матеріали-кран на бак, ключ для колб зроблені з поліпропілену. Трійник 1/2 "х1 / 4" х1/2", краник 1/4", ніпель 1/2 " зроблені з хромованої латуні, дренажний хомут з ПВХ, з'єднувальні трубки з поліетилену. Також в наборі є ФУМ стрічка для ущільнення різьб.
 18. Транспортна Вага-10,5 кг
 19. Виробники всіх запчастин знаходяться в Тайвані, на всі запчастини у заводів виробників є сертифікація NSF.
 20. RemontOsmos має право змінювати принципову схему, блоки, складові та змінні елементи, а також зовнішній вигляд фільтра без погіршення якості системи.
 21. Гарантія на фільтр AquaPlus Lux 18 місяців.

     

                                                             Рекомендації перед придбанням системи AquaPlus Lux 7 Pump

 

   Завжди майте в запасі змінні картриджі, вони можуть вам знадобитися в будь-яку хвилину.
Необхідно знати, що в наборі є сполучні трубки довжиною 1,40 м кожна. Якщо з якоїсь причини (підключення холодильника, кавоварки або акваріума) необхідно збільшити довжину трубки, то потрібна довжина обговорюється заздалегідь, кожен додатковий 1 м трубки – $0,30. Трубки повинно бути стільки, щоб ви могли легко виставити систему перед мийкою і замінити картриджі.
Набір AquaPlus Lux 7 Pump повністю змонтований і описаний в інструкції таким чином, що споживач може самостійно встановити його під мийкою та легко замінити змінні картриджі.
Інструкція по установці, експлуатації та обслуговуванню фільтра AquaPlus Lux 7 Pump додається разом з гарантійним зобов'язанням.


Просимо Вас правильно встановлювати змінні картриджі і після кожної заміни перевіряти працездатність фільтра.
Дотримуйтеся правила 3-х при заміні картриджів.

    1. Обов'язково спускати повітря після трьох колб перед 4-х ходовим клапаном, для уникнення виходу з ладу останнього. Для цього необхідно витягнути трубку з 4-х ходового клапана з входу під назвою IN, направити трубку у відро і відкрити подачу води на фільтр.  Якщо в наборі картриджів присутній гранульоване вугілля, то необхідно добре промити його від вугільного пилу, пропустивши через колби з новими картриджами достатню кількість води. Воду зливати у відро, яке має стояти замість склянки третьої колби після колби з гранульованим вугіллям. Це не стосується наборів з брикетованим вугіллям-сітка.
    2. Після заміни картриджів при закритому краник на баку, відкрити подачу води на осмос, відкрити кран чистої води і переконатися, що тече тоненька цівка. Якщо проводили заміну і постфільтрів, то цівка можливо з'явиться через декількох хвилин після заповнення постфільтрів водою.
    3. При закритому краник на баку, закрити кран чистої води і переконатися в тому, що через хвилину, дві, максимум через десять припиняє стікати вода в дренаж. Також необхідно переконатися що обмежувач потоку не забитий і не забитий брудом. Для цього необхідно трубку після обмежувача течії направити в сторону. Струмінь води щодо кінця трубки повинна летіти в сторону на відстань 5-10 см і падати вниз.

telephone

Залишилися питання?

Ми готові вам допомогти! Дзвоніть!