Мінералізатор AP-min AquaPlus

Ціна:  175 грн.
ЗАМОВИТИ

Вода, що пройшла очищення системою зворотного осмосу, має низький солевміст, що добре для приготування їжі і заварювання чаю і кави. Але, знесолена вода має знижений pH, тому для води зі зниженим вмістом солей, застосовується картридж — мінералізатор AP-MIN AquaPlus, який дуже ефективно збагачує воду природними мінералами і коригує рівень pH. Ефективна робота мінералізатора AP-MIN AquaPlus досягається завдяки дуже дрібній структурі мінералів.
AP-MIN AquaPlus може застосовуватися у зворотних осмосах таких як: TGI, GTS, WIN, Leader Лідер, Zepter Цептер, Neoclimat Aqua, AquaMag, Atoll Атол, Blue Filters, Installine, Watex, Aquafilter Аквафільтр, Raifil Райфил, Aqua Osmos Filter, Absolute, AquaPro, Аквафор, Наша Вода, Гейзер, Водограй, Рось, Витік, Aqualine, Aqua Kut, Перша вода, Нова Вода, ECOFILTER, JG Filters, Kristal та ін.
Головне завдання картриджа AP-MIN AquaPlus — збагатити воду мінеральними сполуками, необхідними для людського організму, такими як: кальцій, магній, натрій, калій, хлористі в кількостях, порівнянних з мінеральними водами, які знаходяться в торгових магазинах.
Кальцій — головний компонент кісток і зубів. Позитивно впливає на зміну матерії, необхідний для нормальної роботи серця і правильного функціонування нервової і м'язової системи.
Магній-бере участь у понад 300 біохімічних процесах і тому суттєво впливає на імунологічну та м'язово-нервову систему. Запобігає склероз і атеросклероз кров'яних судин, утворення каменю в нирках, поява ракових захворювань.
Натрій — мінерал, який регулює обводнення організму і підтримує рівновагу кислотності, є ідеальним регулятором крові.
Компоненти AP-min AquaPlus, використовувані для мінералізації, гарантують отримання води оптимальної якості для людського організму, як в кількості, так і пропорції мінеральних компонентів. Вживання літра мінералізованої води методом RO + AP-MIN рівнозначно денної потреби людського організму в мінеральні субстанції, засвоювані травною системою з прийнятих рідин, і є найкращим способом поліпшення щоденної дієти.
Кількість мінералів у воді після використання AP-MIN AquaPlus:
Ca — 34мг/л
Na — 22 мг/л
Mg — 12 мг/л
CO4 — 10 мг/л
K — 8.5 мг/л
Cl — 0.8 мг/л
SO4 — 0.3 мг/л
F — 0.06 мг/л
Середня концентрація макро і мікроелементів при лінійному протягом AP-MIN AquaPlus до 0,2 м/ч. Іноді концентрація може дійти до 200 мг/літр (коли вода має тривалий контакт з мінералізатором AP-MIN AquaPlus.
Робоча температура AP-MIN AquaPlus від 2°С до 45°С.
Ресурс AP-MIN AquaPlus 12 місяців
З'єднання AP-min AquaPlus під різьбу і під трубку 1/4 з доплатою.

 

 

 

 

 

 

telephone

Залишилися питання?

Ми готові вам допомогти! Дзвоніть!