МЕМБРАНА ЗВОРОТНОГО ОСМОСУ MICROFILTER TFC-100

Ціна:  960 грн.
ЗАМОВИТИ

Мембрана зворотного осмосу MICROFILTER MCM TFC-100 є важливим елементом в системах фільтрації і опріснення води. Принцип зворотного осмосу заснований на відділенні води від розчинених домішок і сполук. Якщо ємність з чистою водою розділити напівпроникною мембраною і одну частину підсолити, то буде створюватися осмотичний тиск, при якому чиста вода буде прагнути протиснутися через мембрану щоб розбавити солону воду. Такий же процес відбувається в природі у всіх живих клітинах. При заправці салату оцтом з сіллю через деякий час овочі дають велику кількість рідини, яка розбавляє концентрат.

 

                             <<< Перейти до самостійного техобслуговування осмосу >>>


Мембрана зворотного осмосу MICROFILTER MCM TFC-100 може відсівати 92% домішок і розчинів, іонів важких металів і радіоактивний речовин розчинених у воді величиною до 1 нм.

Осмотична мембрана MICROFILTER MCM TFC-100 виготовлена з прошарків напівпроникних полотен, які намотані на поліпропіленовий стрижень з отворами. Концентрована вода – концентрат, проходить уздовж поверхні мембрани зворотного осмосу MICROFILTER MCM TFC-100 і зливається з дренаж, а пермеат – чиста вода, проникає через мікроскопічні пори мембрани зворотного осмосу MICROFILTER MCM TFC-100 і виходить через отвори трубки. Будь-яка осмотична мембрана MICROFILTER MCM TFC-100 пропускає велика кількість різновидних газів, тому після мембрани необхідно встановлювати активоване вугілля.

 
Технічні характеристики мембрани зворотного осмосу MICROFILTER MCM TFC-100:

 

Робочий тиск мембрани зворотного осмосу MICROFILTER MCM TFC-100: 2-7 бар
Робоча температура 2-40 °C
Продуктивність 100 галонів на добу (до 380 літрів на добу при температурі води — 25°С, тиск — 4.2 бару, солевмісті менше — 500мгр/л).
Ресурс мембрани зворотного осмосу MICROFILTER MCM TFC-100 1-3 роки (залежить від кількості споживання води і солевмісту у воді). Зроблено в Кореї. У нас ви можете купити мембрану зворотного осмосу MICROFILTER MCM TFC-100 в Києві за найнижчими цінами.

 

 

telephone

Залишилися питання?

Ми готові вам допомогти! Дзвоніть!