Наша Вода Absolute MO 5-50 P

Уточнюйте цiну
ЗАМОВИТИ

При придбанні осмосу Наша Вода Absolute MO 5-50 P безкоштовно: доставка, монтаж, три набори змінних картриджів.

Системи зворотного осмосу Наша Вода Absolute MO 5-50 P з помпою — ідеальне рішення для тих, хто хоче використовувати для пиття і приготування їжі воду абсолютної чистоти. Головна перевага системи зворотного осмосу Наша Вода Absolute MO 5-50 P з помпою — повна безпека очищеної води, захищеність від вірусів і бактерій, що досягається завдяки застосуванню технології зворотного осмосу.

 

                             <<< Перейти до самостійного техобслуговування осмосу >>>

 

Зворотний осмос — нова технологія для очищення води, що робить її безпечною і більш корисною для здоров'я людини. Вона продиктована самою природою, так як, використовуючи осмос, рослини отримують мінеральні елементи з грунту. Осмос, застосовуваний в очищенні води, діє за зворотним принципом і позбавляє воду від органічних і мінеральних домішок за допомогою штучної мембрани, створеної за аналогією клітинної мембрани рослин.

 

Переваги систем зворотного осмосу Наша Вода Absolute MO 5-50 P:

Напір води з крана проштовхує молекули води через осмотичну мембрану, яка практично не пропускає більш великі елементи, розчинені у воді, наприклад мікроорганізми, колоїди, органічні речовини, солі та ін.

Мембранний елемент FILMTEC (США), поміщений у систему осмосу Наша Вода затримує 99,8% домішок, які містить вода, в тому числі віруси і бактерії;

Спеціальний металевий бак накопичує очищену зворотним осмосом Наша Вода чисту воду;

Система зворотний осмос Наша Вода Absolute MO 5-50 P з помпою відповідає світовим стандартам і має 6 стадій очищення води.

Система зворотний осмос Наша Вода оснащена елегантним краном для питної води, який не тільки безперервно забезпечує чистою водою, але також має гарний дизайн;

Системи зворотного осмосу Наша Вода оснащені спеціальними сполуками Speedfit, які дозволяють уникнути течі і затоплень. З'єднання Speedfit виробляє британська компанія John Guest відповідно до світових стандартів підключень для фільтрів.

Системи зворотного осмосу Наша Вода забезпечують будинок надзвичайно чистою і смачною водою, тому їх рекомендують встановлювати сім'ям з маленькими дітьми.

 

Опис осмосу Наша Вода Absolute MO 5-50 P

На першому щаблі осмосу Наша Вода Absolute MO 5-50 P з помпою, вода проходить механічний фільтр. Пористий поліпропіленовий картридж для першого ступеня попереднього очищення води видаляє механічні домішки розміром більше 5 мікрон, частинки піску, іржу, пісок, мул та інші зважені частинки. Завдяки роботі картриджа продовжується термін служби наступних фільтрів і мембрани зворотного осмосу Наша Вода. Термін служби картриджа — 3-6 місяців.

Друга щабель осмосу Наша Вода Absolute MO 5-50 P з помпою, гранульований активоване вугілля, затримує хлорорганічні сполуки і хлор з допомогою картриджа з гранульованого активованого вугілля виробництва США (Calgon Carbon Corporation). Вугільний картридж захищає від пошкоджень мембрану зворотного осмосу, і призначений для водопровідної води з підвищеним вмістом хлору. Термін служби картриджа — 3-6 місяців.

Третя щабель осмосу Наша Вода Absolute MO 5-50 P з помпою, грунтується на проходженні води через брикетований активоване вугілля, який позбавляє від частинок більше 1 мікрона, залишків хлорорганіки, органічних речовин природного походження. Також цей вугільний картридж захищає від пошкоджень мембрану зворотного осмосу. Термін служби картриджа — 3-6 місяців.

На четвертому щаблі очищення осмосу Наша Вода Absolute MO 5-50 P з помпою, вода досягає мембрани зворотного осмосу FilmTec, яку виробляє компанія Dow Chemical (США). Мембрана створює 99% бар'єр, не дозволяючи проникати мінеральним і органічним домішкам, розведеним у воді, але пропускає молекули води. Зворотний осмос Наша Вода відправляє небажані домішки в каналізаційну систему, а чисту воду — в накопичувальний бак. Там вона зберігається під тиском. Термін служби мембрани — 2-3 роки.

П'ята сходинка осмосу Наша Вода Absolute MO 5-50 P з помпою, Посткарбон AIC 10 пропускає воду через висококласний активоване вугілля з кокосової шкаралупи, завдяки чому вода набуває трохи солодкуватий присмак і скоригований смак і запах. Термін служби картриджа — 3-6 місяців.

Порівняння величини бактерії і вірусу з часом в мембрані типу TFC:

Розміри вірусу — від 0.02 до 0.4 мікрон;

Розміри бактерії — від 0.2 до 1 мікрона;

Величина пори в мембрані зворотного осмосу — 0.0001 мікрон.

Вартість очищеної води системою зворотного осмосу Наша Вода значно нижче пляшкової мінеральної води, а якість води гарантовано дослідженнями в різних лабораторіях.

 

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ осмосу Наша Вода Absolute MO 5-50 P:

1. Кількість ступенів очищення осмос Наша Вода — 5

2. Тип з'єднань осмос Наша Вода — John Guest (швидкороз'ємне, надійне з'єднання)

3. Мембрана осмос Наша Вода — FilmTec (тонкошарова)

4. Продуктивність зворотного осмосу Наша Вода — 190 літрів

5. Мінімальний відкид осмосу Наша Вода Absolute MO 5-50 P з помпою- ~ 92%

6. Тиск води на вході осмосу Наша Вода — 2.8 — 6.0 бар (при тиску нижче — 2.8 бар слід використовувати підвищує тиск насос. При перевищенні тиску — 6.0 бар, потрібно встановлювати редуктора тиску. )

7. Температура води на вході осмосу Наша Вода Absolute MO 5-50 P з помпою — 4 — 30°С

8. Попередня очистка води осмосу Наша Вода — картридж з поліпропіленового волокна на 5 мікрон, брикетах активоване вугілля на 1 мікрон, гранульований активоване вугілля

9. Постфильтрация осмосу Наша Вода — Облагороджений активоване вугілля з шкаралупи кокоса.

10. Матеріал колб осмосу Наша Вода Absolute MO 5-50 P з помпою — поліпропілен (без додавання вторинної сировини). Колби посилені ребрами жорсткості, що значно збільшує довговічність працездатності осмотичної системи.

11. Розмір різьби приєднання осмосу Наша Вода — 1/2»

12. Резервуар осмосу Наша Вода — 12 літрів (металевий, робочий об'єм до10 літ. )

13. Розміри — 14.5 см — 34см —44см + резервуар

14. Транспортна вага-15,5 кг.

15. Виробництво-Україна

 

Для зменшення витрат води, всі системи осмосу Наша Вода Absolute MO 5-50 P з помпою обладнані двох діафрагмовим клапаном, який автоматично перекриває надходження води в зворотній осмос Наша Вода Absolute MO 5-50 P з помпою, коли в резервуарі склалося тиск необхідне для замикання клапана. В системі зворотного осмосу Наша Вода Absolute також є комплект під'єднання, краник і ключ.

telephone

Залишилися питання?

Ми готові вам допомогти! Дзвоніть!