ОСМОС Raifil RO894-550-EZ-M GRANDO 5 з мінералізатором

Фільтр для води Raifil GRANDO 5 RO894-550-EZ-M – 5-ти ступінчастий водоочисник з окремим краном для фільтрації води по принципу дифузії (осмосу), який постійно відбувається в клітинах всіх живих організмів. Даний процес називається "зворотний осмос" і є найкращим методом очищення питної води в нинішній час. Вода, пройшовши через попередні стадії очищення осмосу Raifil GRANDO 5 RO894-550-EZ-M з мінералізатором, потрапляє на напівпроникну тонкоплівкових мембрану, яка видаляє абсолютна більшість шкідливих речовин (до 99,9 %). Високий ступінь фільтрації досягається за рахунок маленьких пір мембрани, діаметр яких менше ніж віруси в 200 разів, і менше в 4000 разів ніж бактерії. Водночас, розчинений у воді кисень та інші, що визначають смак води, гази мембрана пропускає. З осмосу Raifil GRANDO 5 RO894-550-EZ-M виходить кришталево чиста, свіжа і смачна вода.

Уточнюйте цiну
ЗАМОВИТИ

СТУПЕНІ ОЧИЩЕННЯ ВОДИ ОСМОСОМ RAIFIL GRANDO 5

1. Картридж SC-10-10 – призначений для очищення води від грубих механічних домішок більше 10 мікрон, таких як пісок, глина, іржа та інші. Матеріал картриджа - високощільний спінений поліпропілен. Ресурс картриджа в середньому становить 6 місяців, але залежить від якості води, що подається на фільтр.

2. Картридж GAC-10R-C – служить для видалення з води органічних сполук, пестицидів, гербіцидів, хлору і його сполук та інших шкідливих речовин. Матеріал картриджа-активоване, гранульоване кокосове вугілля. Ресурс картриджа в середньому становить 6 місяців, але залежить від якості води, що подається на фільтр.

3. Картридж CBC-10-10 – призначений для очищення води від більшості органічних сполук. В якості фільтруючого матеріалу використовується високоякісний спресований кокосове вугілля. Ресурс картриджа в середньому становить 6 місяців, але залежить від якості води, що подається на фільтр.

4. Мембрана зворотного осмосу CSM – очищає воду від органічних забруднень, а також розчинених у воді сторонніх рідин, солей жорсткості (іонів кальцію і магнію), солей важких металів, радіонуклідів, канцерогенів, гербіцидів, пестицидів, заліза, ртуті, свинцю, марганцю та інших шкідливих речовин. Мембрани зроблена з тонкоплівкового композитного матеріалу з діаметром пор 1 ангстрем, що дозволяє очистити воду до 95-99%. Термін служби мембрани становить від 12-ти до 18-ти місяців, але залежить від якості води і своєчасної заміни картриджів попереднього очищення.

5. Постфільтр-картридж з активованого вугілля, призначений для фінішного очищення води. Усуває сторонні запахи, покращує смакові якості води.

6. Мінералізатор – картридж, що містить в невеликих дозах чотири основних природних мінералу: натрій, кальцій, магній, калій. Надає воді особливий покращений присмак, робить її корисніше.

 

                             <<< Перейти до самостійного техобслуговування осмосу >>>

 

Комплектація осмосу Raifil GRANDO 5 RO894-550-EZ-M

накопичувальний бак 12 л

ключ для корпусу

з'єднувальні трубки

дренажний хомут 1/4"

хромований кран 1/4"

хромований адаптер 1/2" з боковим з'єднанням 1/4"

хромований кульовий вентиль 1/4"

 

ХАРАКТЕРИСТИКИ осмосу Raifil GRANDO 5 RO894-550-EZ-M

Ресурс фільтруючих модулів осмосу Raifil GRANDO 5 RO894-550-EZ-M - до 12 000 літрів

Швидкість фільтрації води осмосу Raifil GRANDO 5 RO894-550-EZ-M - до 190 л/добу

Видаляє з води механічні домішки, хлор, органічні сполуки, бактерії і віруси, мікроорганізми, важкі метали, радіонукліди, солі жорсткості, пестициди, гербіциди та інші речовини

Об'єм накопичувального бака-12 л

Габарити бака - 410х290х290 мм

Габарити фільтра - 480х200х400 мм

Вага осмосу Raifil GRANDO 5 RO894-550-EZ-M - 14 кг

Гарантія - 12 місяців

Виробник-Raifil (Юж. Корея)

telephone

Залишилися питання?

Ми готові вам допомогти! Дзвоніть!