Фільтр зворотний осмос AquaPlus Eco-5 Pump

Увага! Остерігайтеся підробок! ТМ AquaPlus, як і доменне ім'я aquaplus.ua офіційно зареєстровані в Україні і належать RemontOsmos, який знаходиться в Києві. Інших офіційно зареєстрованих на території України ТМ AquaPlus (також схожих за вимовою) не існує. Реалізацію товарів ТМ AquaPlus виробляє тільки RemontOsmos і ніхто інший. На кожній монтажній пластині фільтрів ТМ AquaPlus присутня адреса сайту WWW.RemontOsmos.KIEV.UA і вказані телефони (095) 793-07-88, (096) 456-54-57. За цими номерами ви можете замовити оригінальний товар. Якщо вам пропонують товар ТМ AquaPlus з інших телефонів, то даний товар є підробкою.

Зворотний осмос AquaPlus Eco-5 Pump є досить непоганим варіантом очищення води на ринку України. Фільтр AquaPlus Eco-5 Pump зібраний на хороших тайванських колбах, які виготовлені з первинного поліпропілену. Колби добротні, мають ребра жорсткості, змащені кільця ущільнювачів та високі показники на міцність.

Ціна:  7 100 грн.
ЗАМОВИТИ

Кожен набір зворотного осмосу AquaPlus Eco-5 Pump проходить перевірку на предмет герметичності деталей і вузлів, надійності роботи запірних клапанів, а також комплектації. Система сконструйована таким чином, що може бути змонтована під будь-якої сучасної мийкою.

 

                             <<< Перейти до самостійного техобслуговування осмосу >>>


У набір зворотного осмосу AquaPlus Eco-5 Pump НЕ входить редуктор тиску води, але який є дуже важливою частиною системи. Адже завдяки редуктору тиску система захищена від гідроударів і впливу високого тиску. Не можна допускати перевищення тиску вище 4-х бар, це вплине на терміни експлуатації зворотного осмосу. Якщо вдень у водопроводі присутнє перевищення тиску більше 4-х бар, настійно рекомендуємо встановити редуктор тиску CALEFFI. Редуктор - це і є на наш погляд реальна гарантія на те, що фільтр буде надійно працювати весь експлуатаційний період. При гідроударах редуктор бере всю силу удару на себе аж до виходу з ладу, але не допускає руйнування фільтра і подальшого затоплення приміщень. Редуктор можна встановити як різьбовим способом, так і безпосередньо на саму трубку за допомогою спеціальних перехідників (ця опція обговорюється перед придбанням системи)
Також хочемо зауважити, що всю відповідальність за руйнування кранів, труб і систем гідравлічним ударом або великим тиском води повинена нести та людина або організація, яка зробила цей гідроудар або підключила прилади і системи на тиск води що перевищує ТЕХНІЧНІ характеристики фільтра.
Ще одним важливим елементом системи зворотного осмосу AquaPlus Eco-5 Pump є оригінальна тайванська мембрана AquaPlus TW30-1812-50 або 75 галон за домовленістю з доплатою.
Для системи AquaPlus Eco-5 Pump ми вибрали надійні швидкороз'ємні фітинги John Guest з фіксаторами від випадкового вигину трубки, які усувають всі можливі фактори витоку води.Опис зворотного осмосу AquaPlus Eco-5 PumpП'ятиступінева система очищення води AquaPlus Eco-5 Pump включає в себе:     1. Механічний картридж очищення води 5 мкм. Видаляє з води великі частинки механічних домішок, іржу, мул, осад, пісок, органічну суспензію та інші домішки розміром до 5 мкм. Картридж необхідний для механічного захисту мембрани, і має рекомендований термін експлуатації 6 місяців.
     2. Картридж з брикетованого активованого вугілля. Видаляє з води хлор, його сполуки, органічні речовини і деякі метали, розчинені у воді гази Картридж необхідний для хімічного і органічного захисту мембрани, і має рекомендований термін експлуатації 6 місяців.
     3. Механічний картридж очищення води 1 мкм. Видаляє з води дрібні частинки механічних домішок розміром до 1 мкм. Картридж необхідний для механічного захисту мембрани, і має рекомендований термін експлуатації 6 місяців.
     4. Мембрана зворотного осмосу AquaPlus TW30-1812-50 або 75 галон за домовленістю з доплатою. Мембрана виготовлена з тонкоплівкового композиту з діаметром отворів 1 ангстрем. Видаляє практично всі органічні, хімічні та механічні забруднювачі, а також розчинені у воді сторонні рідини, солі важких металів, залізо, ртуть, миш'як, Марганець, нітрати і т.д. Мембрана пропускає молекули води, а домішки зливає в дренаж. Діаметр отворів в 200 разів менше вірусів і в 4000 разів – бактерій. Ефективність очищення води – 97 - 99%. При правильній роботі осмосу і використанні якісних попередніх картриджів мембрана здатна очищати воду роками.
     5. Картридж з гранульованого активованого вугілля, призначений для остаточного очищення води. Картридж необхідний для видалення з води розчинених газів, надає воді приємний свіжий смак, і має рекомендований термін експлуатації 6 місяців.
     6. Можна додати на одинарний кран мінералізатор.


Технічні характеристики зворотного осмосу AquaPlus Eco-5 Pump1. Кількість ступенів очищення 5
2. Тип з'єднань John Guest (надійне швидкороз'ємне з'єднання)
3. Мембрана AquaPlus TW30-1812-50 або 75 галон за домовленістю з доплатою
4. Продуктивність до 190 літрів (при температурі води - 25°С, тиску - 4.2 бару, солоності - 500мг / л)
5. Мінімальний відкид ~90 %
6. Тиск води на вході осмосу - 1 - 4 бар (при тиску нижче - 2.5 бар слід використовувати помпу, суворо забороняється на постійній основі подавати на вхід зворотного осмосу тиск вище 4 бар. При перевищенні цього порогу тиску води осмос буде працювати на знос, при цьому його робочий термін експлуатації може зменшитися). Цей фактор впливає на працездатність багатьох вузлів системи. Подробиці можна дізнатися, зв'язавшись з нами, так як в основному високий тиск виводить з ладу 4-х ходові клапани і баки систем зворотних осмосів будь-яких виробників. І призводить до серйозних грошових витрат по заміні 4-х ходових клапанів, мембран і баків. Багато хто переконався в цьому на власній практиці.
7. Температура води на вході 4 - 40°С
8. Загальний солевміст на вході до 1500мг / л
9. Температура повітря не нижче 2°С
10. Напруга електричної мережі для моделей з помпою AquaPlus AP-100-27 або AP-100-31 - 220 В 50 Гц
11. Попереднє очищення картридж з поліпропіленового волокна на 5 мікрон, вугільний картридж 5 мікрон брикетований, картридж з поліпропіленового волокна на 1 мікрон.
12. Постфильтрация активоване вугілля.
13. Матеріал колб поліпропілен без додавання вторинної сировини. Колби посилені ребрами жорсткості 8 шт, що значно збільшує довговічність працездатності системи. Колби ущільнюються двома гумовими кільцями.
14. Кран питної води латунний хромований кран з керамічною парою
15. Резервуар 8 літрів Пластиковий (робочий об'єм 6 л)
16. Розміри зворотного осмосу 14.5 см - 50см – 44см + резервуар – Ø23см - висота 45см з краником
17. Сполучні та ущільнюючі матеріали - кран на бак, ключ для колб зроблені з поліпропілену. Трійник 1/2"х1/4" х1/2", краник 1/4", ніпель 1/2 " зроблені з хромованої латуні, дренажний хомут з ПВХ, з'єднувальні трубки з поліетилену. Також в наборі є ФУМ стрічка для ущільнення різьблення.
18. Транспортна вага 17 об'ємних кг
19. Гарантія 12 місяців


Рекомендації перед придбанням системи AquaPlus Eco-5 PumpВ системі зворотного осмосу AquaPlus Eco-5 Pump можна використовувати змінні витратні картриджі інших виробників, але це може привести до погіршення працездатності мембрани.
Також необхідно знати, що в наборі є з'єднувальні трубки довжиною 1,4 м. Якщо з якоїсь причини (підключення холодильника або акваріума) необхідно збільшити довжину трубки, то потрібна довжина обговорюється заздалегідь, кожен додатковий 1 м трубки – 30 центів. Трубки повинно бути стільки, щоб ви могли легко поставити систему перед мийкою і замінити картриджі.
Для економії Вашого часу радимо придбати кілька змінних наборів картриджів разом з осмосом, термін зберігання яких необмежений. Карантин показав, що все таки краще мати постійний запас змінних картриджів.
Набір AquaPlus Eco-5 Pump повністю змонтований і описаний в інструкції таким чином, що споживач може самостійно його встановити під мийкою і легко замінити змінні картриджі.Інструкція по установці, експлуатації та обслуговуванню додається разом з гарантійним зобов'язанням.

 

Просимо Вас правильно встановлювати змінні картриджі і після кожної заміни перевіряти працездатність фільтра.


Дотримуйтеся правила 3-х при заміні картриджів.

1. Обов'язково спускати повітря після трьох колб перед 4-х ходовим клапаном, для уникнення виходу з ладу останнього. Для цього необхідно після трейтьої колби витягнути трубку з 4-х ходового клапана з входу під назвою IN, направити трубку в відро і відкрити подачу води на фільтр. Якщо в наборі картриджів присутній гранульований вугілля, то необхідно добре промити його від вугільного пилу, пропустивши через колби з новими картриджами достатню кількість води. Воду зливати в відро, яке повинно стояти замість стакану третьої колби, після колби з гранульованим вугіллям. Це не стосується наборів з брикетована вугіллям - сітка.

2. Після заміни картриджів при закритому кранику на баку, відкрити подачу води на осмос, відкрити кран чистої води і переконатися, що тече тоненька цівка. Якщо проводили заміну і постфільтра, то цівка можливо з'явиться через кілька хвилин після заповнення постфільтра водою.

3. При закритому кранику на баку, закрити кран чистої води і переконатися в тому, що через хвилину - дві, максимум через десять припиняє стікати вода в дренаж. Переконатися що обмежувач потоку не забитий і не підзабитий брудом. Для цього потрібно направити кінец трубки після обмежувача у сторону і переконатися що цівка воді падає вниз через 5-10 см відносно кіньця трубки. Див. фото.

 

Дуже важливо. При зникненні перекритті холодної води у водопроводі, обов'язково перекрити подачу води на осмос. Показати всім проживаючим в будинку краник, який перекриває воду на фільтр. Це врятує ваші картриджі і мембрану від забивання іржею при запуску води в ваш будинок.

telephone

Залишилися питання?

Ми готові вам допомогти! Дзвоніть!