Фільтр зворотний осмос AquaPlus Lux 5 Pump

Замовте систему зворотного осмосу AquaPlus Lux на сайті та отримайте в подарунок 4 змінних картриджа.


Увага! Остерігайтесь підробок! ТМ AquaPlus, як і доменне ім'я aquaplus.ua офіційно зареєстровані в Україні і належать RemontOsmos, який знаходиться в Києві. Інших офіційно зареєстрованих на території України ТМ AquaPlus (також схожих за вимовою) не існує. Реалізацію товарів ТМ AquaPlus проводить тільки RemontOsmos і ніхто інший. На кожній монтажній пластині фільтрів ТМ AquaPlus присутня адреса сайту WWW.RemontOsmos.KIEV.UA і вказані телефони (095) 793-07-88, (096) 456-54-57. За цими номерами ви можете замовити оригінальний товар. Якщо вам пропонують товар ТМ AquaPlus з інших телефонів, то даний товар є підробкою.

Ціна:  10 350 грн.
ЗАМОВИТИ

 

  Ми дуже вдячні, що Ваш вибір припав на гідну і надійну систему зворотного осмосу класу люкс AquaPlus Lux. У світ фільтрації води ці системи почали свій шлях восени 2011 року. За цей час було придбано велику кількість постійних клієнтів, які крім власного використання також рекомендували наш фільтр своїм рідним і близьким. Величезне спасибі їм за їх позитивні відгуки і рекламу нашої системи. Будьте впевнені, що фільтр зворотного осмосу AquaPlus Lux довгі роки буде служити на користь для всієї Вашої родини. Адже кожна деталь, кожен фітинг проходить через руки RemontOsmos, тому що фільтри AquaPlus Lux за індивідуальним замовленням клієнтів збирає саме він і ніхто інший. Це робиться для того, щоб максимально прибрати всі можливі технічні недоліки заводських збірок. RemontOsmos відповідає за якість своїх осмосів власноручних збірок Lux класу.

 

                             <<< Перейти до самостійного техобслуговування осмосу >>>

 

Протягом багатьох років ми моніторили запити клієнтів з приводу вибору фільтра для води на основі зворотного осмосу. І прийшли до висновку, що велика кількість людей не може зробити вибір виробника даного товару. Звичайно, ці системи не з дешевих іграшок і хотілося б придбати якісний фільтр і по можливості за гарну ціну, та ще й бути впевненим, що система не вийде з ладу і після гарантійного терміну експлуатації. Також дуже багато клієнтів інших фірм звертаються за допомогою до нас, у яких системи пропрацювали деякий час і вийшли з ладу, і за дивним збігом обставин фірми-продавці кудись зникли. А відшукати продавця на ринку фільтрів вельми важко, а тим більше довести свою правоту на дійсно професійне обслуговування свого, хоч і можливо старенького, зворотного осмосу. Та й гарантійне зобов'язання - досить розпливче поняття. То вода за своїм хімічним складом не потрапляє під гарантію, то тиск перевищує всі допустимі робочі характеристики осмосу, то встановлювали не професіонали, то ще якісь дрібниці, при яких відмовляють у гарантії вже після придбання фільтра. Ці всі проблеми і боязні нам знайомі. І ми вирішили зібрати гідну систему зворотного осмосу, набуваючи яку клієнт буде впевнений що:
- система досить надійна і виготовлена ​​з якісного матеріалу
- доступна ціна, як на саму систему, так і на витратні матеріали
- фільтр універсальний і до нього підходять стандартні картриджі
- фільтр дійсно робить воду чистою і корисною для організму
- гарантія справжня, а не тільки красиве слово в інструкції. Термін безкоштовних гарантійних зобов'язань 18 місяців.
- ви будете проінформовані про захист системи від гідроударів і високого тиску вхідної води
- ми не загубимось, і будемо виробляти безкоштовну технічну підтримку і після гарантійних зобов'язань, адже велика кількість осмосу діагностується і ремонтується нами в телефонному режимі разом з клієнтом. Цим ми морально підтримуємо споживача - він теж може впоратися з можливими труднощами, що виникають. Не потрібно панікувати, адже більшість проблем зводиться до банальної заміни картриджів.
- ми не зацікавлені в тезі «аби продати», і тому пропонуємо надійну систему, при експлуатації якої, нас рекомендують своїм рідним і близьким. Ми дуже сподіваємося на високу якість наших фільтрів і на ваші позитивні рекомендації.
- система захищена від підробок і спірних питань, які виникають при придбанні зворотного осмосу у посередників, тому що оригінальний осмос AquaPlus ви можете придбати тільки у RemontOsmos, чому свідчать наші реквізити на панелі монтажної пластини осмосу. Всі виниклі питання і побажання по працездатності або придбання систем AquaPlus вирішуються тільки з RemontOsmos. Ми не реалізуємо ці системи з допомогу дилерських мереж, щоб уникнути безглуздих ситуацій з гарантійним зобов'язанням і розкомплектуванням фільтрів із застосуванням запчастин і змінних елементів низької якості від інших торгових марок.
- обслуговують професійні майстри з вищою освітою і знають свою справу.

 

Що таке Зворотний Осмос

 

Багато хто задає нам одине й теж саме питання: що таке зворотний осмос та чому він зворотний? Все дуже банально просто - ніякі понад секретні нанотехнології це словосполучення не має. Якщо пам'ятаєте, ще в школі нам показували досліди з водою і, наприклад краплею зеленки. Якщо капнути зеленкою в ємність з водою, то буде видно, як поступово шари зеленки розпливаються в різні боки, і через якийсь час вся вода стає повністю пофарбованої. Це відбувається завдяки осмотичного тиску в отриманому розчині - так само і з іншими хімічними речовинами - проходить осмотичний процес. А ми для очищення води робимо все навпаки, тобто в зворотній бік з розчину за допомогою мембрани і тиску води відокремлюємо воду від хімічних забруднень.
Також хочемо зауважити, що віддавати належне американцям за винахід зворотного осмосу не потрібно, тому що цим фізичним явищем користувалися у військових цілях багато країн і лише американці перші вирішили заробити на цьому явищі, зробивши систему для побутових потреб.

 

Кожен набір зворотного осмосу AquaPlus Lux 5 Pump проходить очну перевірку на предмет герметичності деталей і вузлів, надійності роботи запірних клапанів, а також комплектації. При складанні різьбових з'єднань застосовується достатня кількість фум-стрічки для досягнення гарної герметичності з'єднання. Система AquaPlus Lux 5 Pump сконструйована таким чином, що може бути змонтована під будь-якою сучасною мийкою.
Перед запуском система AquaPlus Lux 5 Pump може проходити стартовий процес дезінфекції спеціальним засобом. Цей процес необхідний для запобігання потрапляння бактеріологічного забруднення в період монтажу системи, що важливо для подальшої працездатності вугільного постфільтру, мінералізатора. Перед першим запуском системи Вам можливо буде необхідна наша консультація по дезінфекції. Дезінфекцію рекомендуємо проводити через кожен рік експлуатації системи зворотного осмосу.
З метою здешевлення в набір зворотного осмосу AquaPlus Lux 5 Pump вже не входить редуктор тиску води. Багатьом він просто без потреби. Про необхідність його застосуванні вас повідомлять заздалегідь при консультації. Адже завдяки редуктора тиску система захищена від гідроударів і впливу високого тиску. Редуктор - це і є на наш погляд реальна гарантія на те, що фільтр буде надійно працювати весь експлуатаційний період. При гідроударі редуктор бере всю силу удару на себе аж до виходу з ладу, але не допускає руйнування фільтра і подальшого затоплення приміщень. Його можна встановити як різьбовим способом, так і безпосередньо на саму трубку за допомогою спеціальних перехідників (ця опція обмовляється перед придбанням системи). Також не можна забувати про те, що для збільшення терміну експлуатації фільтра AquaPlus Lux 5 Pump і його компонентів, необхідно дотримуватися всіх рекомендацій інструкції, правильно і вчасно міняти картриджі і перевіряти працездатність системи, перевіряти тиск повітря в баку.
Також хочемо зауважити, що всю відповідальність за руйнування кранів, труб та систем гідравлічних ударом або великим тиском води повинен нести та людина або організація, яка зробила цей гідроудар або підключила прилади та системи на тиск води який перевищує технічні характеристики інших.

 

                                       Опис зворотного осмосу AquaPlus Lux 5 Pump

 

П'ятиступінева система очищення води AquaPlus Lux 5 Pump включає в себе:

1. Механічний картридж очищення води AquaPlus PP 5 мкм. Видаляє з води великі частки механічних домішок, іржу, мул, осад, пісок, органічну зваж і інші домішки розміром до 5 мкм. Картридж необхідний для механічного захисту мембрани, і має рекомендований термін експлуатації 6 місяців.

2. Картридж з брикетованого активованого вугілля AquaPlus BL. Видаляє з води хлор, його сполуки, органічні речовини, розчинені у воді гази. Картридж необхідний для хімічного і органічного захисту мембрани, і має рекомендований термін експлуатації 6 місяців.

3. Механічний картридж очищення води AquaPlus PP 1 мкм. Видаляє з води дрібні частинки механічних домішок розміром до 1 мкм. Картридж необхідний для механічного захисту мембрани, і має рекомендований термін експлуатації 6 місяців.

4. Наступним ступенем очищення зворотного осмосу AquaPlus Lux 5 Pump є мембрана AquaPlus TW30-182-75 Premium або FILMTEC BW60-1812-75 з доплатою. Мембрана зворотного осмосу AquaPlus TW30-182-75 Premium виготовлена ​​в Тайвані з матеріалу від американської компанії DOW (FILMTEC). Видаляє практично всі органічні, хімічні та механічні забруднювачі, а також розчинені у воді сторонні рідини, солі важких металів, залізо, ртуть, миш'як, марганець, нітрати і т.д. Ефективність очищення води - 99%. При гарній роботі осмосу AquaPlus Lux 5 Pump і правильному використанні якісних попередніх картриджів мембрана AquaPlus TW30-182-75 Premium здатна очищати воду роками.

5. Картридж з гранульованого активованого вугілля AquaPlus AP-GAC, призначений для остаточного очищення води. Картридж необхідний для видалення з води розчинених газів, надає воді приємний свіжий смак, і має рекомендований термін експлуатації 6 місяців.

6. Можна додати на одинарний кран мінералізатор.

 

                        Технічні характеристики зворотного осмосу AquaPlus Lux 5 Pump

 

1. Кількість ступенів очищення - 5

2. Тип з'єднань - JG від тайванського виробника ORGANIC (надійне швидкороз'ємне з'єднання)

3. Мембрана - AquaPlus TW30-182-75 Premium або FILMTEC BW60-1812-75 з доплатою. Продуктивність - до 280 літрів (при температурі води - 25 ° С, тиску - 4.2 бара, солоності - 500мг / л)

4. Рекомендоване скидання води - 85%

5. Тиск води на вході фільтра AquaPlus Lux 5 Pump - 1.0 - 4.0 бар. При тиску нижче - 2.3 бар слід використовувати підвищувальний насос, при перевищенні 4.0 бар осмос буде працювати на знос аж до руйнувань деталей, при цьому робочий термін експлуатації фільтру може зменшитися. Цей фактор впливає на працездатність багатьох вузлів системи. Подробиці можна дізнатися, зв'язавшись з нами, так як в основному високий тиск виводить з ладу 4-х ходові клапани і баки систем зворотного осмосу будь-яких виробників. І призводить до серйозних фінансових витрат по заміні 4-х ходових клапанів, колб, мембран і баків. Багато хто переконався в цьому на власній практиці.

6. Температура води на вході - 4 - 40 ° С

7. Загальний солевміст на вході - до 1500 мг / л

8. Температура повітря - не нижче 2 ° С

9. Напруга електричної мережі для моделей AquaPlus Lux 5 Pump - 220 В 50 Гц

10. Попереднє очищення - картридж з поліпропіленового волокна на 5 мікрон, вугільний картридж 5 мікрон брикетований, картридж з поліпропіленового волокна на 1 мікрон.

11. Постфільтрація - активоване вугілля.

12. Матеріал колб - поліпропілен (без додавання вторинної сировини). Колби посилені ребрами жорсткості 12 шт, що значно збільшує довговічність працездатності системи.

13. Крани питної води - латунні хромовані крани з керамічної парою, кут нахилу струменя щодо горизонталі 45-90 °

14. Резервуар - 12 літрів (рекомендований робочий об'єм 8-9 л, максимальний 12 л.)

15. Захист від високого тиску - рекомендуємо перед системою встановлювати редуктор тиску води Caleffi. Поломка фільтра через тиск понад 4-х бар може сильно вдарити по вашій кишені. Якщо у водопроводі в даний момент вдень ​​тиск близько 4-х бар, то це не означає, що вночі він не підніметься, тим більше через місяць або рік. Якщо закрити потік води після редуктора тиску, то редуктор повинен тримати виставлені показання, і тиск категорично не повинен підвищуватися.

16. Розміри зворотного осмосу - 14.5см - 38см - 44см + резервуар - Ø28см - висота 43см з краником

17. Сполучні і ущільнювальні матеріали - кран на бак, ключ для колб зроблені з поліпропілену. Трійник 1/2 "х1 / 4" х1 / 2 ", краник 1/4", ніпель 1/2 "зроблені з хромованої латуні, дренажний хомут з ​​ПВХ, сполучні трубки з поліетилену. Також в наборі є ФУМ стрічка для ущільнення різьби.

18. Транспортна вага - 10,5 кг

19. Виробники всіх запчастин знаходяться в Тайвані, на всі запчастини у заводів виробників є сертифікація NSF.

20. RemontOsmos вправі змінювати принципову схему, блоки, складові і змінні елементи, а також зовнішній вигляд фільтра, без погіршення якості системи.

21. Гарантія на фільтр AquaPlus Lux 18 місяців.

 

                             Рекомендації перед придбанням системи AquaPlus Lux 5 Pump

 

Завжди майте в запасі змінні картриджі, вони можуть вам знадобитися в будь-яку хвилину.
Необхідно знати, що в наборі є сполучні трубки довжиною 1,40 м кожна. Якщо з якоїсь причини (підключення холодильника, кавомашини або акваріума) необхідно збільшити довжину трубки, то потрібна довжина обговорюється заздалегідь, кожен додатковий 1 м трубки - $ 0,30. Трубки має бути стільки, щоб можна було легко виставити систему перед мийкою і замінити картриджі.
Набір AquaPlus Lux 5 повністю змонтований і описаний в інструкції таким чином, що споживач може самостійно його встановити під мийкою і легко замінити змінні картриджі.
Інструкція по встановленню, експлуатації та обслуговуванню фільтра AquaPlus Lux 5 Pump додається разом з гарантійним зобов'язанням.


Просимо Вас правильно встановлювати змінні картриджі і після кожної заміни перевіряти працездатність фільтру.
Дотримуйтеся правила 3-х при заміні картриджів.

1. Обов'язково спускати повітря після трьох колб перед 4-х ходовим клапаном, для уникнення виходу з ладу останнього. Для цього необхідно після трейтьої колби витягнути трубку з 4-х ходового клапана з входу під назвою IN, направити трубку в відро і відкрити подачу води на фільтр. Якщо в наборі картриджів присутній гранульований вугілля, то необхідно добре промити його від вугільного пилу, пропустивши через колби з новими картриджами достатню кількість води. Воду зливати в відро, яке повинно стояти замість стакану третьої колби, після колби з гранульованим вугіллям. Це не стосується наборів з брикетована вугіллям - сітка.

2. Після заміни картриджів при закритому кранику на баку, відкрити подачу води на осмос, відкрити кран чистої води і переконатися, що тече тоненька цівка. Якщо проводили заміну і постфільтра, то цівка можливо з'явиться через кілька хвилин після заповнення постфільтра водою.

3. При закритому кранику на баку, закрити кран чистої води і переконатися в тому, що через хвилину - дві, максимум через десять припиняє стікати вода в дренаж. Переконатися що обмежувач потоку не забитий і не підзабитий брудом. Для цього потрібно направити кінец трубки після обмежувача у сторону і переконатися що цівка воді падає вниз через 5-10 см відносно кіньця трубки.

telephone

Залишилися питання?

Ми готові вам допомогти! Дзвоніть!