Фільтр зворотний осмос ATOLL (Атол) A-560Em

При придбанні зворотного осмосу ATOLL безкоштовно: доставка, монтаж, редуктор тиску, два набори змінних картриджів
Фільтри для води на основі зворотного осмосу для Atoll (Атол) гарантують вам ідеально чисту воду довгу і надійну роботу. Всі комплектуючі осмосу Atoll (Атол) до самих дрібниць, як, наприклад, відсічною клапан або обмежувач потоку, проходять ретельний відбір. Корпусу (колби) для фільтруючих елементів мають підвищену міцність, а герметичні швидкороз'ємні з'єднання John Guest забезпечують виняткову надійність і зручність підключення компонентів фільтра один до одного. Тестується кожен екземпляр осмосу Atoll (Атол) A-560Em! Обов'язковим є випробування кожного серійного осмосу Atoll (Атол) A-560Em на спеціальному стенді при тиску 15 атмосфер. Тому, купуючи зворотний осмос Atoll (Атол), ви можете бути впевнені в ньому на всі 100%.

 

Уточнюйте цiну
ЗАМОВИТИ

Системи зворотного осмосу Atoll (Атол) A-560Em призначені для доочищення води в побутових умовах для її подальшого використання для пиття, приготування їжі та інших цілей. Під цим мається на увазі, що попереднє очищення води проведена муніципальними службами і її хімічний і бактеріологічний склад знаходиться в межах ГОСТу. Системи зворотного осмосу Атол видаляють до 99,9% всіх домішок містяться у воді і запобігають утворенню накипу в нагрівальних приладах. У той же час вода, проходячи через осмос Atoll (Атол), збагачується киснем, який додатково надає їй приємний свіжий смак. Застосовується у цих системах метод очищення — зворотний осмос — не передбачає застосування хімікатів і здійснюється за допомогою проходження подається під тиском води через спеціальну мембрану. Система зворотного осмосу Atoll (Атол) A-560Em виробляє очищення води без використання хімічних реактивів, не привносить в воду жодних сторонніх речовин. Осмос Atoll (Атолл) укомплектований усіма необхідними змінними картриджами, набором сполучних елементів, хромованим краном для питної води і повністю готовий до установки. Осмос Atoll (Атолл) A-560Em також може бути обладнаний мініатюрним насосом підвищення тиску води на вході фільтра. Для тих випадків, коли тиск в магістралі нижче 2,8 атм або нестабільно. Накопичувальний бак ємністю 10 літрів забезпечує постійну наявність чистої і смачної води у Вашому домі.

 

                             <<< Перейти до самостійного техобслуговування осмосу >>>


Системи зворотного осмосу Atoll (Атол) виробляються в Росії (по ТУ 3697-002-58968054-2006) і США (NSF/ANSI Standart 058). Фільтри російського виробництва мають індекс " E " в кінці позначення. Незалежно від країни виробництва системи мають однакові характеристики і комплектацію.
Зворотний Осмос — найдосконаліший метод водоочищення. Вода з водопроводу продавлюється через напівпроникну мембрану осмосу Atoll (Атол), яка відторгає навіть найдрібніші частинки — розміром близько однієї десятитисячної частки мікрона -1/10000 пропускає тільки молекули води і кисню. Ця технологія очищення не має рівних. Чиста вода замість чистих ілюзій про фільтри. Системи зворотного осмосу Atoll (Атол) A-560Em забезпечують граничну очищення води, видаляючи з неї всі шкідливі домішки.Принцип зворотного осмосу Atoll (Атол) запозичений з живої природи: осмотична регуляція підтримує необхідне середовище в клітинах рослин і тварин. Тепер він втілений в самих передових технологіях. Фільтри, що працюють за принципом зворотного осмосу, стають новим стандартом життя.

 

 

 

Сумарний опис осмосу ATOLL A-560Em:

Префильтры осмосу Atoll (Атол) — три фільтра, використовуються для попереднього очищення води від нерозчинних частинок, хлору, органічних речовин до того, як вода досягне мембрани, і сприяють збільшенню терміну служби основного миючого елемента системи — мембрани. Термін служби картриджів — 3-6 місяців.
Мембрана осмосу Atoll (Атол) - група тонкостінних напівпропускних полів, дозволяє затримувати всі частинки, крім молекул води. Мембранні системи забезпечують безреагентне очищення води практично від всіх видів забруднень. Це надзвичайно важливо для місць, де не тільки поверхневі водойми, а й підземні джерела водопостачання відчувають інтенсивний техногенний вплив. Осмотична мембрана з'єднана з попереднім фільтром з поліпропіленового волокна і фільтром з активованого вугілля. Термін служби мембрани — 2-3 роки.
Накопичувальна ємність осмосу Atoll (Атол) — бак для зберігання чистої води, об'ємом 12л (корисний об'єм-8л). Добова продуктивність зворотньоосмотичних систем цілком достатня для забезпечення сім'ї або співробітників невеликого офісу чисельністю до 20 осіб чистою питною водою. Однак, в піковому режимі, коли одноразово споживання води різко зростає, необхідний її запас для задоволення виниклих потреб. У таких випадках важливий запас води, накопиченої в баку.
Постфільтр осмосу Atoll (Атол) - найостанніша щабель безпосередньо перед питним краном. Вугільний постфільтр ефективно використовується тільки у випадках, коли фільтр довгий час не використовувався, та очищена вода, що знаходиться в баку і трубках, могла придбати неприємний присмак або запах. Системи, що мають в назві індекс «m» мають в своєму складі в якості постфільтру спеціальний мінералізатор, насичує очищену воду мінеральними солями. Розчинені мінерали, як і в разі вживання будь-якої іншої мінералізованої води, не засвоюються організмом, проте збагачена ними вода набуває більш звичний смак. Термін служби картриджа — 3-6 місяців.
Мінералізатор — шостий етап системи зворотного осмосу Atoll (Атол), покращує якість очищеної води насиченням необхідних для здоров'я людського організму мінералів, таких як кальцій, магній, натрій, калій і інших компонентів, що містяться в природних мінеральних водах. Термін служби картриджа — 6-12 місяців.

Кран питної осмосу Atoll (Атол) — врізається в кухонну мийку або стільницю і служить для отримання чистої питної води незалежно від загального потоку води, що використовується в господарських цілях.

 

 

 

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ зворотного осмосу Atoll a-560Em:

1. Кількість ступенів очищення осмосу Atoll (Атол) — 5 + биокерамика
2. Тип з'єднань осмосу Atoll (Атолл) — John Guest (швидкороз'ємне, надійне з'єднання)
3. Мембрана осмосу Atoll (Атол) - FILMTEC (США) (тонкошарова)
4. Продуктивність зворотного осмосу Atoll — 190 літрів (при температурі води — 25°С, тиск — 4.2 бару, солоності — 500мгр/л)
5. Мінімальний відкид осмосу Atoll (Атол) — ~92%
6. Тиск води на вході осмосу Atoll (Атол) — 2.8 — 8.0 бар (при тиску нижче — 2.8 бар слід використовувати підвищує тиск насос. При перевищенні тиску — 8.0 бар, потрібно встановлювати редуктора тиску. )
7. Температура води на вході осмосу Atoll — 2 — 40°С
8. Попередня очистка води — картриджі з поліпропіленового волокна, вугільний картридж 5 мікрон брикетований
9. Постфильтрация осмосу Atoll (Атол) — облагороджений активоване вугілля і мінералізатор.
10. Матеріал колб осмосу Atoll (Атол) — поліпропілен.
11. Розмір різьби приєднання фільтра — 1/2»
12. Резервуар — 12 літрів (робочий об'єм до10 літ. )
13. Розміри — 14.5 см — 34см —44см + резервуар
14. Транспортна вага осмосу Atoll (Атолл) - 12кг.

 

 

КОМПЛЕКТАЦІЯ:

Всі питні системи зворотного осмосу поставляються в зборі і комплектуються:
- системою колб з 3 штук закріплені на кронштейні
- сертифікованими змінними фільтруючими елементами (картриджами і мембраною)
- ключем для зняття колб
- баком для накопичення очищеної води
- питним хромованим краном
- комплектом з'єднувальних трубок і клапанів
- комплектом для підключення (врізки) у водопровід
- комплектом для врізки в зливну магістраль.
- бонусний металевий редуктор тиску води.

 

Для зменшення витрат води, все осмосу Atoll (Атол) обладнані двох діафрагмовим клапаном, який автоматично перекриває надходження води в зворотній осмос, коли в резервуарі склалося тиск необхідне для замикання клапана.

 

ВАЖЛИВО: для запобігання руйнування систем зворотного осмосу, внаслідок різкого підвищення тиску (гідроудару), на вході установки рекомендується встановлювати редуктора тиску.

 

 

 

Додаткові питання по тел.: (095) 793-07-88, (096) 456-54-57

telephone

Залишилися питання?

Ми готові вам допомогти! Дзвоніть!