Зворотний осмос EcoElement RO-6W Pump

При купівлі фільтра для очищення води за рекомендованою ціною, отримаєте в подарунок безкоштовну доставку, монтаж системи фільтрації води EcoElement RO-6W Pump і набір з чотирьох змінних картриджів. собливо якщо у Вашій сім'ї є діти. Адже питну воду, очищену фільтром зі зворотним осмосом, можна вживати в приготуванні їжі і напоїв навіть для самих маленьких.

 

Ціна:  5 400 грн.
ЗАКАЗАТИ

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ EcoElement RO-6W Pump

Система фільтрації - зворотний осмос
Число ступенів очищення-5 + 1
Робочий діапазон тиску води - 1.2-6 атмосфер
Робоча температура - 4-38 °С
Продуктивність - до 280 л/день
Мембрана-FILMTEC TW30-1812-75
Кран – керамічний
Накопичувальний бак - 12/8 л (280х400 / 280х200мм)
Помпа – WE-P 6005, 1 літр/хв, 6.90 атмосфер
Тип з'єднань - John Guest (швидкороз'ємні)
Розміри (В х Ш х Д) - 450х150х450 мм
Гарантія - 18 міс.

 

Опис осмосу EcoElement RO-6W

Трійник з кульовим краном.
Необхідний для врізки фільтра до водопровідної системи і перекритті подачі води на фільтр при обслуговуванні.

Перший фільтр.
Біла або прозора колба, в якій знаходиться механічний картридж EcoElement PS-5 на 5 мк. Картридж видаляє пісок, мул, іржу та інші осадові механічні забруднення розмірами понад 5 мк.

Рекомендований термін експлуатації картриджа 4-6 місяців.

Другий фільтр.
Біла колба з вугільним картриджем EcoElement СТО або GAC. Активоване вугілля підвищеної щільності, адсорбує хлор, і інші летючі органічні сполуки з води, які надають воді неприємний запах і смак.

Рекомендований термін експлуатації картриджа 4-6 місяців.

Третій фільтр.
Біла колба з механічним картриджем EcoElement PS-1 на 1 мк. Картридж видаляє залишкові механічні забруднення, значно продовжує термін служби мембрани в системі зворотного осмосу.

Рекомендований термін експлуатації картриджа 4-6 місяців.

4-х ходовий автоматичний клапан.
При створенні необхідного тиску на клапані, автоматично перекриває подачу води на мембрану, економить витрату води і ресурс змінних елементів фільтра.

Осмотична мембрана FILMTEC TW30-1812-75.
Напівпроникна тонкоплівкова мембрана FilmTec 75 GPD, з порами розміром – 0.0001 мк, яка затримує всі частинки розмірами більше молекул води. Системи з осмотичною мембраною визнані найефективнішими методами очищення води в усьому світі. Мембрана виготовляється світовим лідером виробництва зворотньоосмотичних мембран корпорацією DOW (США). Видаляє практично всі органічні, хімічні і механічні забруднювачі, а також розчинені у воді сторонні рідини, солі важких металів, залізо, ртуть, миш'як, марганець, нітрати, а також бактерії і віруси. Мембрана пропускає молекули води, а домішки зливає в дренаж. Якість цього елемента є вирішальним для досягнення високого очищення води. Системи очищення води з використанням осмотичних мембран дозволяють досягти аналога виморожування або отримання талої води з гірських льодовиків.

Рекомендований термін експлуатації 2-3 роки.

Накопичувальний бак.
Ємність призначена для накопичення і зберігання очищеної води. Вода жодним чином не стикається з внутрішньою металевою поверхнею бака, тому що знаходиться між каучуковою грушею і поліпропіленовою стінкою ємності.

Вугільний постфільтр.
Лінійний картридж EcoElement GAC з гранульованим активованим вугіллям – сорбує розчинені у воді гази, пропущені мембраною, покращує смакові якості. Надає воді природну свіжість. Картридж не можна використовувати в бактеріологічно брудній воді.

Рекомендований термін експлуатації 6 місяців.

Мінералізатор.
Розроблено військовою медичною академією США, призначений для корекції рівня pH до значення 7-9, в залежності від потоку води. Збагачує воду мінеральними сполуками, такими як: кальцій, магній, натрій, калій.
Концентрація мінералів може дійти до 150 мг/літр (якщо вода має тривалий контакт з мінералізатором).

Рекомендований термін експлуатації картриджа 1 рік.

Кран питної води на керамічній парі.
Хромований кран з керамічним запірним елементом, з одинарним приєднанням. Подає чисту воду з фільтра на раковину або стіл.

Помпа. Бустерний насос призначений для підвищення тиску на мембрану. Сприяє збільшенню продуктивності системи, ККД, якості відфільтрованої води і ресурсу картриджів.

Обмежувач потоку і дренажний хомут.
Служить для контролю поперечного течії в мембрані і відведення концентрованої солями води в дренаж, істотно подовжує працездатність осмотичної мембрани. При вхідній воді з TDS >1000мг/л рекомендується встановити обмежувач з номіналом 550. Може бути у виконанні з краном промивання мембрани.

Трубки та фітинги.
Кожен вузол системи EcoElement з'єднується між собою надійними пластиковими трубками з максимально допустимим тиском 16 бар, і сполучними елементами типу Quick (JG) виробництва ORGANIC, роблячи систему надійною і зручною в експлуатації.

Матеріали, з яких виготовлені системи очищення води і картриджі схвалені організацією NSF.

Фільтри для води розраховані на максимально робочий тиск водопровідної води в 6 бар. Тому, настійно рекомендуємо встановлювати понижуючий редуктор тиску.

 

 

Додаткові питання по тел.: (095) 793-07-88, (096) 456-54-57

 

telephone

Залишилися питання?

Ми готові вам допомогти! Дзвоніть!