Мінералізатор Aquafilter AIMRO

Ціна:  200 грн.
ЗАМОВИТИ

Мінералізатор AIMRO Aquafilter за американською технологією виготовлений в Польщі на заводі GSP.
Головне завдання картриджа AIMRO Aquafilter — збагатити воду мінеральними сполуками, необхідними для людського організму, такими як: кальцій, магній, натрій, калій, хлористі в кількостях, порівнянних з мінеральними водами, які знаходяться в торгових магазинах.
Кальцій — головний компонент кісток і зубів. Позитивно впливає на зміну матерії, необхідний для нормальної роботи серця і правильного функціонування нервової і м'язової системи.
Магній-бере участь у понад 300 біохімічних процесах і тому суттєво впливає на імунологічну та м'язово-нервову систему. Запобігає склероз і атеросклероз кров'яних судин, утворення каменю в нирках, поява ракових захворювань.
Натрій — мінерал, який регулює обводнення організму і підтримує рівновагу кислотності, є ідеальним регулятором крові.
Мінералізатор AIMRO Aquafilter запроектований за участю Військової Медичної Академії. Компоненти Aimro Aquafilter, використовувані для мінералізації, гарантують отримання води оптимальної якості для людського організму, як в кількості, так і пропорції мінеральних компонентів. Вживання літра мінералізованої води методом RO + AIMRO рівнозначно денної потреби людського організму в мінеральні субстанції, засвоювані травною системою з прийнятих рідин, і є найкращим способом поліпшення щоденної дієти.

 

                             <<< Перейти до самостійного техобслуговування осмосу >>>


 
Кількість мінералів у воді після використання AIMRO Aquafilter:

Ca — 34мг/л
Na — 22 мг/л
Mg — 12 мг/л
CO4 — 10 мг/л
K — 8.5 мг/л
Cl — 0.8 мг/л
SO4 — 0.3 мг/л
F — 0.06 мг/л
Середня концентрація макро і мікроелементів при лінійному перебігу через AIMRO Aquafilter до 0,2 м/ч. Іноді концентрація може дійти до 200 мг/літр (коли вода має тривалий контакт з мінералізатором AIMRO Aquafilter).
Робоча температура AIMRO Aquafilter від 2°С до 45°С.
Ресурс AIMRO Aquafilter 12 місяців
З'єднання Aimro Aquafilter різьба ¼

Мінералізатор Aquafilter AIMRO, Київ, Троещина, Деснянський район

telephone

Залишилися питання?

Ми готові вам допомогти! Дзвоніть!