МЕМБРАНА FILMTEC 75GPD BW60-1812-75

Мембрана зворотного осмосу FILMTEC 75GPD BW60-1812-75 може застосовуватися у зворотних осмосах таких як: TGI, GTS, WIN, Leader Лідер, Zepter Цептер, AquaPlus, AquaMag, Atoll Атол, Blue Filters, Installine, Watex, Aquafilter Аквафільтр, Raifil Райфил, Absolute, AquaPro, Аквафор, Наша Вода, Гейзер, Водограй, Рось, Витік, Aqualine, Aqua Kut, Перша вода, Нова Вода, ECOFILTER, JG Filters, Kristal та ін.
Мембрана зворотного осмосу FILMTEC 75GPD BW60-1812-75 є одним з найбільш просунутих елементів в системах фільтрації води. Зворотний осмос ґрунтується на відділенні частинок води від інших, розчинених у ній сполук за допомогою напівпроникної мембрани FILMTEC 75GPD BW60-1812-75 — це зворотний процес до натурального явища осмосу, який відбувається у всіх живих клітинах.
Мембрана зворотного осмосу FILMTEC 75GPD BW60-1812-75 затримує 96-99% органічних і неорганічних забруднень, важких металів і радіоактивних речовин, розчинених у воді величиною до 0,01 мікрона.
Напівпроникна мембрана зворотного осмосу FILMTEC 75GPD BW60-1812-75 складається з декількох шарів, які знаходяться всередині мембрани і намотані на перфорований стрижень. Забруднена вода заштовхується під тиском на поверхню мембрани FILMTEC 75 gpd, де частинки води проникають через мікроскопічні пори мембрани. Забруднення виділяються і відкидаються. Ідеально очищена вода проходить через отвори до центрального стрижня і під впливом тиску випливає з мембрани.

 

Ціна:  960 грн.
ЗАМОВИТИ

Технічні дані мембрани зворотного осмосу FILMTEC 75GPD BW60-1812-75:

Макс. робочий тиск: 2,5-6 бар
Макс. робоча температура мембрани зворотного осмосу FILMTEC 75GPD BW60-1812-75 2-40 °C
Продуктивність 75 галонів на добу (190 — 250 літрів при температурі води — 25°С, тиск — 4.2 бару, солоності — 500мгр/л)
Ресурс мембрани зворотного осмосу FILMTEC 75GPD BW60-1812-75 1.5-3 роки (залежить від кількості споживання води і солевмісту у воді)

Переваги і призначення води, очищеної методом зворотного осмосу:
Для пиття і приготування їжі для всієї родини
Для кубиків льоду в морозильнику, кавоварок і чайників - » береже " обладнання і покращує смак напоїв

Для побутового використання, підливання домашніх рослин — позитивно впливає на їх розвиток
В автомобільних акумуляторах-подовжує їх термін служби
Для лабораторних досліджень — вода з найкращими показниками хімічної чистоти.

 

ВАЖЛИВО. Багато мембрани погано встановлюються в Корпуси. Приблизно 20% мембран встановлені неправильно, довіряйте установку мембрани професіоналам, адже дезінфекція та переустановка буде коштувати дорожче вашої самодіяльності.

 

Просимо Вас правильно встановлювати змінні картриджі і після кожної заміни перевіряти працездатність фільтра.


Дотримуйтеся правила 3-х при заміні мембрани зворотного осмосу FILMTEC 75GPD BW60-1812-75 та картриджів.

 

1. Обов'язково спускати повітря після трьох колб перед 4-х ходовим клапаном, для уникнення виходу з ладу останнього. Для цього необхідно після трейтьої колби витягнути трубку з 4-х ходового клапана з входу під назвою IN, направити трубку в відро і відкрити подачу води на фільтр. Якщо в наборі картриджів присутній гранульований вугілля, то необхідно добре промити його від вугільного пилу, пропустивши через колби з новими картриджами достатню кількість води. Воду зливати в відро, яке повинно стояти замість стакану третьої колби, після колби з гранульованим вугіллям. Це не стосується наборів з брикетована вугіллям - сітка.

2. Після заміни картриджів при закритому кранику на баку, відкрити подачу води на осмос, відкрити кран чистої води і переконатися, що тече тоненька цівка. Якщо проводили заміну і постфільтра, то цівка можливо з'явиться через кілька хвилин після заповнення постфільтра водою.

3. При закритому кранику на баку, закрити кран чистої води і переконатися в тому, що через хвилину - дві, максимум через десять припиняє стікати вода в дренаж. Переконатися що обмежувач потоку не забитий і не підзабитий брудом. Для цього потрібно направити кінец трубки після обмежувача у сторону і переконатися що цівка воді падає вниз через 5-10 см відносно кіньця трубки.

 

 

 

 

telephone

Залишилися питання?

Ми готові вам допомогти! Дзвоніть!