МЕМБРАНА FILMTEC 75GPD BW60-1812-75

Мембрана зворотного осмосу FILMTEC 75GPD BW60-1812-75 DOW FILMTEC™ DuPont™ - у нас оригінал

 

Як дізнатися без перевірки на QR-код, що у вас в руках мембрана Filmtec підробка? Дуже просто. Мембрану FILMTEC 75GPD BW60-1812-75 DOW FILMTEC™ DuPont™ підробляють направо і наліво, реалізовувати не гребує ніхто, хоч фірми хоч фірмочки. Головне заробити, а там хоч кінь не валявся. Мембрану Filmtec підробку продають як копії, ліцензії, аналоги, репліки і тд. Звичайному покупцю важко відрізнити, що у нього мембрана Filmtec підробка, а не оригінал. Але зараз ми це все виправимо. Мембрана FILMTEC 75GPD BW60-1812-75 підробка не повинна колесити на просторах нашої країни.

 

Ціна:  1 120 грн.
ЗАМОВИТИ

Мембрана FILMTEC 75GPD BW60-1812-75 не підробка, а оригінал, якщо дотримані всі чотири перші пункти. Також дивимося фото.

Мембрана Filmtec саме на 75 галон серії TW30 давно знята з виробництва. На просторах реалізуються тільки підробки.

Не видно фото 4-5, потягнути мишкою інші фото.

 

                             <<< Перейти до самостійного техобслуговування осмосу >>>

 

  1. Оригінальна мембрана FILMTEC 75GPD BW60-1812-75 має майже прямий зріз білої липкої стрічки, яка скріплює спідницю до мембрани зворотного осмосу. Цей зріз має бути хвилеподібним, показано на фото. Зріз зроблений косо криво, але приблизно під 90 градусів. Особливо обдарованим, приблизно це 88-92 градуси, але не 45-60, як в підробках мембран Filmtec.

 

  1. Пакувальний поліетиленовий прозорий пакет оригінальної мембрани FILMTEC 75GPD BW60-1812-75 повністю запаяний по периметру. По довгих сторонах запаяний у самого краю сторони. На коротких сторонах запаяний на деякій відстані від краю. Якщо це не так, напевно у вас мембрана Filmtec підробка.

 

На коротких сторонах оригінальної мембрани FILMTEC 75GPD BW60-1812-75 запаювання відбувається за допомогою тонкого паяльника. Лінії спайки з одної короткої сторони має товщину близько міліметра, з іншого короткої сторони не більше 2-х міліметрів. Якщо будуть товщі, то мембрана Filmtec підробка.

 

  1. Довгі сторони упаковки оригінальної мембрани FILMTEC 75GPD BW60-1812-75 запаяні так, що мають хвилі по всій довжині. А у коротких сторін хвиль немає, але стирчать пухирці відростки по всій довжині. Якщо запаювання рівне, то мембрана Filmtec підробка.

 

  1. Оригінальна мембрана FILMTEC 75GPD BW60-1812-75 на наклейці має довжину штрих-коду 35 мм, серійний номер складається з 8-ми значків, QR-код складається з квадрата в квадраті – дрібний квадрат по центру квадрата QR-коду. Якщо у вас не так, то мембрана Filmtec з новою наклейкою підробка.

 

  1. Мембрана FILMTEC 75GPD BW60-1812-75 НЕ підробка, якщо вона верифікується перевіряється по QR-коду. (Вже підробляють і сайт для сканування, навіть є в маркеті свій підроблений додаток. Тож перевіряйте за першими трьома пунктами)      Для цього необхідно мати спеціальний додаток. Але не у всіх ці додатки здатні відсканувати QR код. Якщо ваш смартфон не відсканував, пробуйте на іншому смартфоні. Банальний приклад. Мали два однакових смартфона і два однакових додатки. Один відсканував, інший ні.

 

Сподіваюся всі знають хто платить двічі? На сайті наведені мінімальні ціни за оригінальну мембрану FILMTEC 75GPD BW60-1812-75, НЕ підробку мембрани Filmtec. Якщо вам пропонують дешевше, слід замислитися і ще раз прочитати те, що написано вище і переглянути фотографії.

 

Якщо все ж дуже хочеться взяти мембрану Filmtec підробку, то тоді краще придбати VONTRON – порівнюємо ціни з підробками на Filmtec. Ця мембрана хоч і китайська, але вона відома і дешевша ніж ті ж підробки на мембрану FILMTEC 75GPD BW60-1812-75. Тому що для виготовлення підробки, беруть дешеву мембрану і марафетять з неї цукерку. Можна взяти ще дешевше дешевої підробки, але хоча б відому VONTRON.

 

Мембрана зворотного осмосу FILMTEC 75GPD BW60-1812-75

 

Мембрана зворотного осмосу FILMTEC 75GPD BW60-1812-75 може застосовуватися у зворотних осмосах таких як: TGI, GTS, WIN, Leader Лідер, Zepter Цептер, AquaPlus, AquaMag, Atoll Атол, Blue Filters, Installine, Watex, Aquafilter Аквафільтр, Raifil Райфил, Absolute, AquaPro, Аквафор, Наша Вода, Гейзер, Водограй, Рось, Витік, Aqualine, Aqua Kut, Перша вода, Нова Вода, ECOFILTER, JG Filters, Kristal та ін.
Мембрана зворотного осмосу FILMTEC 75GPD BW60-1812-75 є одним з найбільш просунутих елементів в системах фільтрації води. Зворотний осмос ґрунтується на відділенні частинок води від інших, розчинених у ній сполук за допомогою напівпроникної мембрани FILMTEC 75GPD BW60-1812-75 — це зворотний процес до натурального явища осмосу, який відбувається у всіх живих клітинах.
Мембрана зворотного осмосу FILMTEC 75GPD BW60-1812-75 затримує 96-99% органічних і неорганічних забруднень, важких металів і радіоактивних речовин, розчинених у воді величиною до 0,01 мікрона.
Напівпроникна мембрана зворотного осмосу FILMTEC 75GPD BW60-1812-75 складається з декількох шарів, які знаходяться всередині мембрани і намотані на перфорований стрижень. Забруднена вода заштовхується під тиском на поверхню мембрани FILMTEC 75 gpd, де частинки води проникають через мікроскопічні пори мембрани. Забруднення виділяються і відкидаються. Ідеально очищена вода проходить через отвори до центрального стрижня і під впливом тиску випливає з мембрани.

 

Технічні дані мембрани зворотного осмосу FILMTEC 75GPD BW60-1812-75:

Макс. робочий тиск: 2,5-6 бар
Макс. робоча температура мембрани зворотного осмосу FILMTEC 75GPD BW60-1812-75 2-40 °C
Продуктивність 75 галонів на добу (190 — 250 літрів при температурі води — 25°С, тиск — 4.2 бару, солоності — 500мгр/л)
Ресурс мембрани зворотного осмосу FILMTEC 75GPD BW60-1812-75 1.5-3 роки (залежить від кількості споживання води і солевмісту у воді)

Переваги і призначення води, очищеної методом зворотного осмосу:
Для пиття і приготування їжі для всієї родини
Для кубиків льоду в морозильнику, кавоварок і чайників - » береже " обладнання і покращує смак напоїв

Для побутового використання, підливання домашніх рослин — позитивно впливає на їх розвиток
В автомобільних акумуляторах-подовжує їх термін служби
Для лабораторних досліджень — вода з найкращими показниками хімічної чистоти.

 

ВАЖЛИВО. Багато мембрани погано встановлюються в Корпуси. Приблизно 20% мембран встановлені неправильно, довіряйте установку мембрани професіоналам, адже дезінфекція та переустановка буде коштувати дорожче вашої самодіяльності.

 

Просимо Вас правильно встановлювати змінні картриджі і після кожної заміни перевіряти працездатність фільтра.


Дотримуйтеся правила 3-х при заміні мембрани зворотного осмосу FILMTEC 75GPD BW60-1812-75 та картриджів.

 

1. Обов'язково спускати повітря після трьох колб перед 4-х ходовим клапаном, для уникнення виходу з ладу останнього. Для цього необхідно після трейтьої колби витягнути трубку з 4-х ходового клапана з входу під назвою IN, направити трубку в відро і відкрити подачу води на фільтр. Якщо в наборі картриджів присутній гранульований вугілля, то необхідно добре промити його від вугільного пилу, пропустивши через колби з новими картриджами достатню кількість води. Воду зливати в відро, яке повинно стояти замість стакану третьої колби, після колби з гранульованим вугіллям. Це не стосується наборів з брикетована вугіллям - сітка.

2. Після заміни картриджів при закритому кранику на баку, відкрити подачу води на осмос, відкрити кран чистої води і переконатися, що тече тоненька цівка. Якщо проводили заміну і постфільтра, то цівка можливо з'явиться через кілька хвилин після заповнення постфільтра водою.

3. При закритому кранику на баку, закрити кран чистої води і переконатися в тому, що через хвилину - дві, максимум через десять припиняє стікати вода в дренаж. Переконатися що обмежувач потоку не забитий і не підзабитий брудом. Для цього потрібно направити кінец трубки після обмежувача у сторону і переконатися що цівка воді падає вниз через 5-10 см відносно кіньця трубки.

 

МЕМБРАНА FILMTEC 75gpd. Купити мембрану FILMTEC 75gpd в Києві, Троещина, Деснянський район

 

 

 

 

telephone

Залишилися питання?

Ми готові вам допомогти! Дзвоніть!