МЕМБРАНА ЗВОРОТНОГО ОСМОСУ АКВАФОР ОСМО-50

Ціна:  430 грн.
ЗАМОВИТИ

Мембрана зворотного осмосу Аквафор Осмо-50 є важливим елементом в системах фільтрації і опріснення води. Принцип зворотного осмосу заснований на відділенні води від розчинених домішок і сполук. Якщо ємність з чистою водою розділити напівпроникною мембраною і одну частину підсолити, буде створюватися осмотичний тиск, при якому чиста вода прагнути протиснутися через мембрану щоб розбавити солону воду. Такий же процес відбувається в природі у всіх живих клітинах.

 

                             <<< Перейти до самостійного техобслуговування осмосу >>>


Мембрана зворотного осмосу Aquaphor Осмо-50 ulp-2012-50 може відсіювати 98% домішок і розчинів, іонів важких металів і радіоактивних речовин, розчинених у воді величиною до 1 нм.

Мембрана зворотного осмосу Аквафор Осмо-50 ulp-2012-50 виготовлена з прошарків напівпроникних полотен, які накручене на поліпропіленовий стрижень з отворами. Концентрована вода – концентрат, проходить уздовж поверхні Мембрана зворотного осмосу Aquaphor Осмо-50 ulp-2012-50 і зливається в дренаж, а пермеат – чиста вода, проникає через мікроскопічні пори мембрана зворотного осмосу Аквафор Осмо-50 і виходить через отвори трубки. Будь-яка осмотична мембрана Aquaphor Осмо-50 ulp-2012-50 пропускає велика кількість різновидних газів, тому після мембрани необхідно встановлювати активоване вугілля.

 
Технічні характеристики мембрани зворотного осмосу Аквафор Осмо-50:

 

Робочий тиск мембрани Aquaphor ulp-2012-50: 2-7 бар
Робоча температура 2-40 °C
Продуктивність 50 галонів на добу (при температурі води — 25°С, тиск — 4.2 бару, солевмісті менше — 500мгр/л).
Ресурс мембрани Аквафор ulp-2012-50 1-3 року (залежить від кількості споживання води і солевмісту у воді).

 

Мембрана зворотного осмосу АКВАФОР ОСМО-50-купити в Києві, Троещина, Деснянський район

telephone

Залишилися питання?

Ми готові вам допомогти! Дзвоніть!