МЕМБРАНА ЗВОРОТНОГО ОСМОСУ BLUEFILTERS AC-OM-75

Уточнюйте цiну
ЗАМОВИТИ

Мембрана зворотного осмосу BLUEFILTERS AC-OM-75 є важливим елементом в системах фільтрації і опріснення води. Принцип зворотного осмосу заснований на відділенні води від розчинених домішок і сполук. Якщо ємність з чистою водою розділити напівпроникною мембраною і одну частину підсолити, то буде створюватися осмотичний тиск, при якому чиста вода буде прагнути протиснутися через мембрану щоб розбавити солону воду. Такий же процес відбувається в природі у всіх живих клітинах. При заправці салату оцтом з сіллю через деякий час овочі дають велику кількість рідини, яка розбавляє концентрат.

 

                             <<< Перейти до самостійного техобслуговування осмосу >>>


Мембрана BLUEFILTERS AC-OM-75 може відсівати 98% домішок і розчинів, іонів важких металів і радіоактивний речовин розчинених у воді величиною до 1 нм.

Осмотична мембрана BLUEFILTERS AC-OM-75 виготовлена з прошарків напівпроникних полотен, які намотані на поліпропіленовий стрижень з отворами. Концентрована вода – концентрат, проходить уздовж поверхні мембрани BLUEFILTERS AC-OM-75 і зливається з дренаж, а пермеат – чиста вода, проникає через мікроскопічні пори мембрани BLUEFILTERS AC-OM-75 і виходить через отвори трубки. Будь-яка осмотична мембрана BLUEFILTERS AC-OM-75 пропускає велика кількість різновидних газів, тому після мембрани необхідно встановлювати активоване вугілля.

 
Техничні характеристики мембрани зворотного осмосу BLUEFILTERS AC-OM-75:Робочий тиск мембрани BLUEFILTERS AC-OM-75: 2-7 бар
Робоча температура 2-40 °C
Продуктивність 75 галонів на добу (до 280 літрів на добу при температурі води — 25°С, тиск — 4.2 бару, солевмісті менше — 500мгр/л).
Ресурс мембрани BLUEFILTERS AC-OM-75 1-3 роки (залежить від кількості споживання води і солевмісту у воді). Німецько-польське виробництво. У нас ви можете купити мембрану BLUEFILTERS AC-OM-75 в Києві за найнижчими цінами.

telephone

Залишилися питання?

Ми готові вам допомогти! Дзвоніть!