СТРУКТУРИЗАТОР БИОКЕРАМИКА AIFIR 1000, 2000 Aquafilter

Уточнюйте цiну
ЗАМОВИТИ

За твердженням компанії Aquafilter, чиста вода, що протікає через биокерамику структуризатор Aifir, що містить біокерамічний гранулят, збагачується енергією, яка активує соматичні клітини, стимулюючи кровообіг, покращуючи обмін речовин в організмі, позитивно впливаючи на здоров'я. Випромінювання FarInfrared вироблене біокерамікою структуризатором Aifir називають також "світлом життя", так як всі живі організми потребують його.
Дія фільтрів біокераміки структуризатора Aifir, полягає в:
активації частинок води в людському організмі;
збільшення рівня кисню в організмі;
усунення жирів, виведення токсинів і хімікатів з нашої крові, покращуючи тим її складу;
виведення продуктів розпаду з організму;
знижує рівень кислот в організмі;
покращує функціонування нервової системи.
Far Infrared Rays (FIR) — це невидиме випромінювання з довжиною хвиль від 4 до 1000 мікрон. Тому Aifir називають ще «енергією життя» або «невидимим світлом», так як саме завдяки цьому випромінюванню існує життя на землі. Людський організм також потребує його доброчинної енергії, адже 70 відсотків нашого тіла це вода. А випромінювання Aifir забезпечує правильність метаболічних процесів і розвиток багатьох органів, які абсорбують його енергію. Останні дослідження в області біотехнологій показали, що дальнє інфрачервоне випромінювання необхідно для повноцінного і правильного розвитку людського організму.
Випромінювання Aifir називається біоенергетичним. Всі живі організми містять в собі воду і протеїни. Частинки води знаходяться в постійному коливанні. Якщо воду піддати впливу випромінювання біокерамічного структурованої Aifir, то це призведе до явища резонансу, що в свою чергу призведе до іонізації води на ВІН і Н. Такий процес називається активізацією води, і значно покращує метаболізм, проникаючи всередину нашого тіла, зміцнює також мікросистеми циркуляції рідин в організмі, регулюють кровообіг, активує кров'яні судини, які були заблоковані згустками крові.
Здоров'я людини багато в чому залежить від одержуваних ним необхідних елементів, які забезпечують енергією і матеріалом для будівництва нових клітин. Під час переробки цих елементів в організмі залишаються різні шлаки, які необхідно видалити за межі клітин. Такий процес називається метаболізмом. Від його справної дії залежить наше загальне здоров'я.
Транспортування життєво важливих елементів це справний кровообіг. Але не менш важливо також, очищення клітин від непотрібних шлаків. Випромінювання біокерамічним структуризатором Aifir покращує обидва ці процесу, а тим самим покращує наше самопочуття, зміцнює наш організм і що дуже важливо — продовжує молодість організму.
Гранули біокерамічного структуризатора Aifir виготовлені з 26 керамічних матеріалів, з додаванням різних мінеральних оксидів. У процесі виробництва біокерамічного структуризатора aifir гранули випікаються в температурі 1600°С, після чого охолоджуються. Дія випромінювання біокерамічного структуризатора Aifir полягає на явищі резонансу з молекулами води, що активізує частинки води в клітинах. І саме завдяки цьому поліпшується кровообіг. Основна дія Aifir полягає в:
активізації частинок води в організмі
збільшення рівня кисню
видалення жирів, хімічних сполук і токсичних речовин з організму
видалення інших шлаків
зменшенні рівня кислотності в організмі
стабілізації нервової системи.
Крім того, дія біокерамічного структуризатора Aifir має також властивості:
бактерицидний
болезаспокійливий
очищаючі організм від шлаків
видаляють різні запахи
поліпшують стан здоров'я
прискорюють процес регенерації клітин
підтримують рівень рН в організмі
підтримуючі низький рівень холестерину в крові
проти цвілеві
поліпшують ріст рослин
Немає ніяких вікових обмежень при використанні біокерамічного структуризатора Aifir. Випромінювання FIR необхідні вже в перший день життя людини на землі, і що важливо, немає ніяких негативних побічних дій.
Ефекти використання фільтрів з біокерамічним гранулатом (структуризатором) залежать від потреб людини і стану його здоров'я. Якщо хтось не відчуває змін у стані здоров'я після використання біокерамічного структурованої Aifir, це може означати тільки одне — Ви маєте хороше здоров'я, яке необхідно підтримувати.

 

 

Додаткові питання по тел.: (095) 793-07-88, (096) 456-54-57

 

telephone

Залишилися питання?

Ми готові вам допомогти! Дзвоніть!