СТРУКТУРИЗАТОР БИОКЕРАМІЧНИЙ AIFIR 1000, 2000 Aquafilter

Ціна:  300 грн.
ЗАМОВИТИ

За твердженням компанії Aquafilter, чиста вода, що протікає через біокерамічний структуризатор AIFIR 2000, що містить біокерамічний гранулят, збагачується енергією, яка активує соматичні клітини, стимулюючи кровообіг, покращуючи обмін речовин в організмі, позитивно впливаючи на здоров'я. Випромінювання FarInfrared вироблене біокерамічним структуризатором AIFIR 2000 називають також "світлом життя", так як всі живі організми потребують його.

 

                             <<< Перейти до самостійного техобслуговування осмосу >>>


Дія фільтрів біокерамічних структуризаторів AIFIR 2000, полягає в:
активації частинок води в людському організмі;
збільшення рівня кисню в організмі;
усунення жирів, виведення токсинів і хімікатів з нашої крові, покращуючи тим її складу;
виведення продуктів розпаду з організму;
знижує рівень кислот в організмі;
покращує функціонування нервової системи.


Far Infrared Rays (FIR) — це невидиме випромінювання з довжиною хвиль від 4 до 1000 мікрон. Тому біокерамічний структуризатор AIFIR 2000 називають ще «енергією життя» або «невидимим світлом», так як саме завдяки цьому випромінюванню існує життя на землі. Людський організм також потребує його доброчинної енергії, адже 70 відсотків нашого тіла це вода. А випромінювання біокерамічного структуризатора AIFIR 2000 забезпечує правильність метаболічних процесів і розвиток багатьох органів, які абсорбують його енергію. Останні дослідження в області біотехнологій показали, що дальнє інфрачервоне випромінювання необхідно для повноцінного і правильного розвитку людського організму.


Випромінювання біокерамічного структуризатора AIFIR 2000 називається біоенергетичним. Всі живі організми містять в собі воду і протеїни. Частинки води знаходяться в постійному коливанні. Якщо воду піддати впливу випромінювання біокерамічного структуризатора AIFIR 2000, то це призведе до явища резонансу, що в свою чергу призведе до іонізації води на ВІН і Н. Такий процес називається активізацією води, і значно покращує метаболізм, проникаючи всередину нашого тіла, зміцнює також мікросистеми циркуляції рідин в організмі, регулюють кровообіг, активує кров'яні судини, які були заблоковані згустками крові.


Здоров'я людини багато в чому залежить від одержуваних ним необхідних елементів, які забезпечують енергією і матеріалом для будівництва нових клітин. Під час переробки цих елементів в організмі залишаються різні шлаки, які необхідно видалити за межі клітин. Такий процес називається метаболізмом. Від його справної дії залежить наше загальне здоров'я.


Транспортування життєво важливих елементів це справний кровообіг. Але не менш важливо також, очищення клітин від непотрібних шлаків. Випромінювання біокерамічним структуризатором AIFIR 2000 покращує обидва ці процесу, а тим самим покращує наше самопочуття, зміцнює наш організм і що дуже важливо — продовжує молодість організму.


Гранули біокерамічного структуризатора AIFIR 2000 виготовлені з 26 керамічних матеріалів, з додаванням різних мінеральних оксидів. У процесі виробництва біокерамічного структуризатора aifir гранули випікаються в температурі 1600°С, після чого охолоджуються. Дія випромінювання біокерамічного структуризатора AIFIR 2000 полягає на явищі резонансу з молекулами води, що активізує частинки води в клітинах. І саме завдяки цьому поліпшується кровообіг.

 

Основна дія біокерамічного структуризатора AIFIR 2000 полягає в:
активізації частинок води в організмі
збільшення рівня кисню
видалення жирів, хімічних сполук і токсичних речовин з організму
видалення інших шлаків
зменшенні рівня кислотності в організмі
стабілізації нервової системи.


Крім того, дія біокерамічного структуризатора AIFIR 2000 має також властивості:
бактерицидний
болезаспокійливий
очищаючі організм від шлаків
видаляють різні запахи
поліпшують стан здоров'я
прискорюють процес регенерації клітин
підтримують рівень рН в організмі
підтримуючі низький рівень холестерину в крові
проти цвілеві
поліпшують ріст рослин


Немає ніяких вікових обмежень при використанні біокерамічного структуризатора AIFIR 2000. Випромінювання FIR необхідні вже в перший день життя людини на землі, і що важливо, немає ніяких негативних побічних дій.
Ефекти використання фільтрів з біокерамічним гранулатом (структуризатором) залежать від потреб людини і стану його здоров'я. Якщо хтось не відчуває змін у стані здоров'я після використання біокерамічного структурованої Aifir, це може означати тільки одне — Ви маєте хороше здоров'я, яке необхідно підтримувати.

 

СТРУКТУРИЗАТОР БІОКЕРАМІКА AIFIR 1000, 2000 Aquafilter - купити Київ, Троєщина, Деснянський район

 

 

Додаткові питання по тел.: (095) 793-07-88, (096) 456-54-57

 

telephone

Залишилися питання?

Ми готові вам допомогти! Дзвоніть!