Система зворотного осмосу AquaPlus Lux 6

Увага! Остерігайтеся підробок! ТМ AquaPlus, як і доменне ім'я aquaplus.ua офіційно зареєстровані в Україні і належать RemontOsmos, який знаходиться в Києві. Інших офіційно зареєстрованих на території України ТМ AquaPlus (також схожих за вимовою) не існує. Реалізацію товарів ТМ AquaPlus виробляє тільки RemontOsmos і ніхто інший. На кожній монтажній пластині фільтрів ТМ AquaPlus присутня адреса сайту WWW.RemontOsmos.KIEV.UA і вказані телефони +38 096 4565457, +38 095 7930788.  За цими номерами ви можете замовити оригінальний товар. Якщо вам пропонують товар ТМ AquaPlus з інших телефонів, то даний товар є підробкою.

      Ми дуже вдячні, що Ваш вибір припав на гідну і надійну систему зворотного осмосу класу люкс AquaPlus Lux.  В світ фільтрації води ці системи почали свій шлях восени 2011 року. За цей час було придбано велику кількість постійних клієнтів, які крім власного використання також рекомендували наш фільтр своїм рідним і близьким. Величезне спасибі їм за їх позитивні відгуки і рекламу нашої системи. Будьте впевнені, що фільтр зворотного осмосу AquaPlus Lux довгі роки буде служити на користь для всієї Вашої сім'ї. Адже кожна деталь, кожен фітінг проходить через руки RemontOsmos, тому що фільтри AquaPlus Lux за індивідуальним замовленням клієнтів збирає саме він і ніхто інший. Це робиться для того, щоб максимально прибрати всі можливі технічні неполадки заводських збірок. RemontOsmos відповідає за якість своїх осмосів власноручної збірки Lux класу.

                                               
протягом багатьох років ми моніторили запити клієнтів щодо вибору фільтра для води на основі зворотного осмосу. І прийшли до висновку, що велика кількість людей не може у виборі виробника даного товару. Звичайно, ці системи не з дешевих іграшок і хотілося б придбати якісний фільтр і, по можливості, за хорошу ціну, та ще й бути впевненим, що система не вийде з ладу і після гарантійного строку експлуатації. Також дуже багато клієнтів інших фірм звертаються за допомогою до нас, у яких системи пропрацювали деякий час і вийшли з ладу, і за дивним збігом обставин фірми-продавці кудись зникли.  А відшукати продавця на ринку фільтрів досить проблематично, і тим більше довести свої права на дійсно професійне обслуговування свого, хоч і можливо старенького, зворотного осмосу. Та й гарантійне зобов'язання - & nbsp; вельми розпливчасте поняття. То вода за своїм хімічним складом не потрапляє під гарантію, то тиск перевищує всі допустимі робочі характеристики осмосу, встановлювали не професіонали, то ще якісь дрібниці, при яких відмовляють у гарантії вже після придбання фільтра. Ці всі проблеми і боязні нам знайомі. І ми вирішили зібрати достойну систему зворотного осмосу, купуючи  яку клієнт буде впевнений що:
- система досить надійна і виготовлена з якісного матеріалу
- доступна ціна, як на саму систему, так і на витратні матеріали
- універсальний фільтр і до нього підходять стандартні картриджі 
- фільтр дійсно робить воду чистою і корисною для організму
- гарантія справжня, а не тільки красиве слово в інструкції. Термін безкоштовних гарантійних зобов'язань 18 місяців.
- ви будете проінформовані про захист системи від гідроударів і високого тиску вхідної води
- ми не загубимося, і будемо робити безкоштовну технічну підтримку і після гарантійних зобов'язань, адже велика кількість осмосов діагностується і ремонтується нами в телефонному режимі разом з клієнтом. Цим ми морально підтримуємо споживача-він теж може впоратися з можливими виниклими труднощами. Непотрібно панікувати, адже більшість проблем зводиться до банальної заміни картриджів. 
- ми не зацікавлені в тезі «лише б продати», і тому пропонуємо надійну систему, при експлуатації якої нас рекомендують своїм рідним і близьким. Ми дуже сподіваємося на високу якість наших фільтрів і на ваші позитивні рекомендації.
- система захищена від підробок і спірних питань, які виникають при придбанні зворотних осмосов у посередників, тому що оригінальний осмос AquaPlus ви можете придбати тільки в RemontOsmos, чому свідчать наші реквізити на панелі монтажної пластини осмосу. Всі виниклі питання і побажання по працездатності або придбання систем AquaPlus вирішуються тільки з RemontOsmos. Ми не реалізуємо ці системи з допомогу дилерських мереж, щоб уникнути безглуздих ситуацій по гарантійним зобов'язанням і раскомплектованию фільтрів із застосуванням запчастин і змінних елементів низької якості від інших торгових марок.
- обслуговують професійні майстри з вищою освітою і знають свою справу.

Що таке Зворотний Осмос.

< p class= "стиль51" align="justify" >     багато хто задає нам одне і те ж питання: Що таке зворотний осмос і чому він зворотний? Все дуже банально просто - ніякими понад секретними нанотехнологіями це словосполучення не має. Якщо пам'ятаєте, ще в школі нам показували досліди з водою і, наприклад краплею зеленки. Якщо крапнути зеленкою в ємність з водою, то буде видно, як поступово шари зеленки розпливаються в різні боки, і через якийсь час вся вода стає повністю пофарбованої. Це відбувається завдяки осмотичному тиску в отриманому розчині - так само і з іншими хімічними речовинами - проходить осмотичний процес. А ми для очищення води робимо все навпаки, тобто назад з розчину за допомогою мембрани і тиску води відокремлюємо воду від хімічних забруднень.
Також хочемо зауважити, що віддавати належне американцям за винахід зворотного осмосу непотрібно, тому що цим фізичним явищем користувалися у військових цілях багато країн і лише американці перші вирішили заробити на цьому явищі, зробивши систему для побутових потреб. < p class= "стиль51" align="justify">                                 

      Кожен набір зворотного осмосу AquaPlus Lux 6 проходить наочну перевірку на предмет герметичності деталей і вузлів, надійності роботи запірних клапанів, а також комплектації. При складанні різьбових з'єднань застосовується достатня кількість фум-стрічки для досягнення хорошої герметичності з'єднання. Система AquaPlus Lux 6 сконструйована таким чином, що може бути змонтована під будь сучасної мийкою. 
Перед запуском система AquaPlus Lux 6 проходить стартовий процес дезінфекції спеціальним засобом. Цей процес необхідний для запобігання попадання бактеріологічного забруднення в період монтажу системи, що важливо для подальшої працездатності вугільного постфільтра, мінералізатора. Перед першим запуском системи вам буде необхідна наша консультація по дезінфекції. Дезінфекцію Рекомендуємо проводити через кожен рік експлуатації системи зворотного осмосу.
З метою здешевлення в набір зворотного осмосу AquaPlus Lux 6 вже не входить редуктор тиску води. Багатьом він просто без потреби. Про необхідність його застосування вас повідомлять заздалегідь при консультації. Адже завдяки редуктору тиску система захищена від гідроударів і впливу високого тиску. Редуктор – це і є, на наш погляд, реальна гарантія на те, що фільтр буде надійно працювати весь експлуатаційний період. При гідроударах редуктор бере всю силу удару на себе аж до виходу з ладу, але не допускає руйнування фільтра і подальшого затоплення приміщень. Його можна встановити як різьбовим способом, так і безпосередньо на саму трубку за допомогою спеціальних перехідників (ця опція обумовлюється перед придбанням системи). Також не можна забувати про те, що для збільшення терміну експлуатації фільтра AquaPlus Lux 6 та її компонентів, необхідно дотримувати всі рекомендації інструкції, правильно і вчасно міняти картриджі і перевіряти працездатність системи, перевіряти тиск повітря в баку.
Також хочемо зауважити, що всю відповідальність за руйнування кранів, труб та систем гідравлічним ударом або великим тиском води повинен нести той людина або організація, яка зробила цей гідроудар або підключила прилади і системи на тиск води перевищує технічні характеристики інших.

                            
Опис зворотного осмосу AquaPlus Lux 6

 

      П'ятиступінчаста система очищення води AquaPlus Lux 6 включає в себе:

 1. Механічний картридж очищення води AquaPlus PP 5 мкм. Видаляє з води великі частинки механічних домішок, іржу, мул, осад, пісок, органічну суспензію та інші домішки  розміром до 5 мкм. Картридж необхідний для механічного захисту мембрани, і має рекомендований термін експлуатації 6 місяців.

Ціна:  4 290 грн.
ЗАКАЗАТИ

Технічні характеристики зворотного осмосу AquaPlus Lux 6

 1. Кількість ступенів очищення – 5+1

 2. Тип з'єднань - JG тайванського виробника ORGANIC надійне швидкороз'ємне з'єднання)

 3. Мембрана - AquaPlus TW30-182-75 або FILMTEC BW60-1812-75 Продуктивність – до 240 літрів (при температурі води - 25°С, тиск - 4.2 бару, солоності - 500мг/л)

 4. Рекомендований скидання води - 85%

 5. Тиск води на вході редуктора Caleffi– 2.3-10 бар, від виробника редуктора максимальний тиск 16 бар.

 6. Тиск води після редуктора на вході фільтра AquaPlus Lux 6 – 2.3 – 4.0 бар. При тиску нижче-2.3 бар слід використовувати підвищує насос, при перевищенні 4.0 бар осмос буде працювати на знос аж до руйнувань деталей, при цьому робочий термін експлуатації фільтра може зменшитися. Цей фактор впливає на працездатність багатьох вузлів системи. Подробиці можна дізнатися, зв'язавшись з нами, так як в основному високий тиск виводить з ладу 4-х ходові клапани і баки систем зворотних осмосов будь-яких виробників. І призводить до серйозних грошових витрат по заміні 4-х ходових клапанів, мембран і баків. Багато хто переконався в цьому на власній практиці.

 7. Температура води на вході - 4 - 40°С

 8. солевміст на вході – до 2000мг/л

 9. Температура повітря – не нижче 2°С

 10. Напруга електричної мережі для моделей AquaPlus Lux 6 з помпою – 220 В 50 Гц

 11. Попередня очистка - картридж з поліпропіленового волокна на 5 мікрон, вугільний картридж 5 мікрон брикетах, картридж з поліпропіленового волокна на 1 мікрон.

 12. Постфильтрация - активоване вугілля і мінералізатор.

 13. Матеріал колб – поліпропілен (без додавання вторинної сировини). Колби посилені ребрами жорсткості 12 шт., що значно збільшує довговічність працездатності системи.

 14. Крани питної води – подвійні латунні хромовані крани з керамічної парою, кут нахилу струменя відносно горизонталі 45-90°

 15. Резервуар - 12 літрів (рекомендований робочий об'єм 8 л, максимальний 12 л.)

 16. Захист від високого тиску – настійно рекомендуємо перед системою встановлювати редуктор тиску води. Поломка фільтра через тиск понад 4-х бар може сильно вдарити по вашій кишені. Якщо у водопроводі у даний момент вдень тиск близько 4-х бар, то це не означає, що вночі воно не підніметься, тим більше через місяць або рік. Якщо закрити & nbsp; потік води після редуктора тиску, то редуктор повинен тримати виставлені показання, і тиск категорично не повинно підвищуватися.

 17. Розміри зворотного осмосу - 14.5 см - 34см - 44см + резервуар –  Ø23-28см висота 45см з краником

 18. З'єднувальні та ущільнюючі матеріали – кран на бак, ключ для колб зроблені з поліпропілену. Трійник 1/2 "х1 / 4" х1/2", краник 1/4", ніпель 1/2 " зроблені з хромованої латуні, дренажний хомут з ПВХ, з'єднувальні трубки з поліетилену. Також в наборі є ФУМ стрічка для ущільнення різьб.

 19. < p class=" стиль51"align=" justify " >Транспортна вага-10,5 кг
 20. Виробники всіх запчастин знаходяться в Тайвані, на всі запчастини у заводів виробників є сертифікація NSF.

 21. RemontOsmos має право змінювати принципову схему, блоки, складові та змінні елементи, а також зовнішній вигляд фільтра без погіршення якості системи.

 22. Система фільтрації питної води AquaPlus Lux 6, а також всі змінні модулі та картриджі, дозволені до застосування Міністерством охорони Здоров'я України і мають гігієнічний висновок.

 23. Гарантія на фільтр AquaPlus Lux 18 місяців.

Рекомендації перед придбанням системи AquaPlus Lux 6

      В системі зворотного осмосу AquaPlus Lux 6 можна використовувати змінні витратні картриджі різних виробників, якщо їх використання не погіршить працездатність мембрани і самої системи в цілому.
Завжди майте в запасі змінні картриджі, вони можуть вам знадобитися в будь-яку хвилину.
Всі системи AquaPlus Lux 6 додатково можна укомплектувати надійної, підвищує тиск помпою AquaPlus Pump, якщо тиск у водопроводі нижче 2,3 бар. Також необхідно знати, що в наборі є сполучні трубки довжиною 1,40 м кожна. Якщо з якоїсь причини (підключення холодильника, кавоварки або акваріума) необхідно збільшити довжину трубки, то потрібна довжина обговорюється заздалегідь, кожен додатковий 1 м трубки – $0,30. Трубки повинно бути стільки, щоб ви могли легко виставити систему перед мийкою і замінити картриджі.
Набір AquaPlus Lux 6 повністю змонтований і описаний в інструкції таким чином, що споживач може самостійно встановити його під мийкою та легко замінити змінні картриджі.< br />інструкція по установці, експлуатації та обслуговуванню фільтра AquaPlus Lux 6 додається разом з гарантійним зобов'язанням.
Просимо Вас правильно встановлювати змінні картриджі і після кожної заміни перевіряти працездатність фільтра.
Дотримуйтеся правила 3-х при заміні картриджів.

 1. Обов'язково спускати повітря після трьох колб перед 4-х ходовим клапаном, для запобігання виходу з ладу останнього. Для цього необхідно витягнути трубку з 4-х ходового клапана з входу під назвою IN, направити трубку у відро і відкрити подачу води на фільтр.  Якщо в наборі картриджів присутній гранульоване вугілля, то необхідно добре промити його від вугільного пилу, пропустивши через колби з новими картриджами достатню кількість води. Воду зливати у відро, яке має стояти замість склянки третьої колби після колби з гранульованим вугіллям. Це не стосується наборів з брикетованим вугіллям-сітка.

 2. Після заміни картриджів при закритому краник на баку, відкрити подачу води на осмос, відкрити кран чистої води і переконатися, що тече тоненька цівка. Якщо проводили заміну і постфільтрів, то Цівка можливо з'явиться через декількох хвилин після заповнення постфільтрів водою.

 3. При закритому краник на баку, закрити кран чистої води і переконатися в тому, що через хвилину, дві, максимум через десять припиняє стікати вода в дренаж.

     


    

< p class= "стиль49" align= "center" >додаткові запитання за тел.: < strong>(095) 793-07-88, (096) 456-54-57 < / span>

telephone

Залишилися питання?

Ми готові вам допомогти! Дзвоніть!